To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Blockchain Alliance Cracow

Środa, 14:00 - 22:00
Audytorium im. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie​​, 30-084 Kraków

ODWT 2018 Autumn Tour | Trójmiasto

3 Listopada, 12:10 - 20:45 od 69,00 zł
Saturn Fitness, Gdynia

Open Dance Workshop Tour we Włocławku

Już 2 grudnia największa trasa taneczna w Polsce ponownie we Włocławku!

Open Dance Workshop Tour to cykl otwartych warsztatów tanecznych w Polsce dla każdego z najlepszymi tancerzami - instruktorami - choreografami.

<< ŁĄCZYMY LUDZI >>

Naszym celem jest podnosić kwalifikacje taneczne pod okiem zawodowych instruktorów tańca oraz integracja lokalnej społeczności. Na warsztatach nie ma podziału ze względu na szkołę tańca czy placówkę do której tancerze przynależą.           Dzięki naszemu projektowi chcemy pokazać, że taniec to jedność.

Łącznie sześć godzin warsztatów z Klaudią Antos, Michałem Kalcowskim oraz Justinem Fuentes to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają już coś wspólnego z tańcem lub chcą doświadczyć czegoś zupełnie nowego!

Wskazany wiek uczestników 12+


HARMONOGRAM WARSZTATÓW*:

9:00 - 10:15 Justin Fuentes
10:20 - 11:35 Klaudia Antos
11:45 - 13:00 Michał Kalcowski
13:00- 13:15 selfie z tancerzami
13:15 - 13:45 przerwa obiadowa
13:45 - 15:00 Klaudia i Michał - COLLABO


PROWADZĄCY:

▼KLAUDIA ANTOS▼
Finalistka 9 edycji programu ,,You Can Dance - Po prostu tańcz!"


,,To istny wulkan streetowej energii, która miłość i pasję do tańca ma we krwi. Jest instruktorką i choreografem w stylach: hip-hop, new age. Tańczy od 9 roku życia. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych w Polsce szkoląc się u najlepszych: Brian Friedman, Diana Matoss, Stephan Reynolds, Nicolas Huchard, Adrew Baterina, Cj Salvador, Denzel Chisolm, Andye J, Hanagami, MArissa Osato, Jonte.

Jako tancerka ma na swoim koncie już wiele sukcesów i niesamowitych doświadczeń związanych z pracą przy programach telewizyjnych, festiwalach i tanecznych evantach. Występowała między innymi w "The Voice of Poland", "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami!", "APLAUZ APLAUZ!", "Idol" oraz "Jaka to melodia", a także w teledyskach takich artystów jak: Ewa Farna, Doda czy Honey. Może również pochwalić się, współpracą na scenie z takim gwiazdami jak: Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Kate Ryan."▼MICHAŁ KALCOWSKI▼

Finalista 9 edycji programu ,,You Can Dance - Po prostu tańcz!"


,,Pochodzi z Bierutowa. Miłość do tańca odziedziczył po mamie - instruktorce tańca i zajęć fitness. Pierwszych kroków tanecznych nauczył się oglądając teledyski w telewizji. Szybko odkrył, że taniec sprawia mu ogromną przyjemność. Jego pasja stała się nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale przede wszystkim niezbędnym elementem życia.

Ma na koncie wielokrotne Mistrzostwo Świata i Europy w tańcu disco i hip hop. W tańcu towarzyskim zdobył klasę B. Występ w dziewiątej edycji "You Can Dance" nie jest jego pierwszą stycznością z programem. Był na castingach do pierwszej edycji, ale wtedy był za młody by dostać się do programu. W ósmej edycji programu pojechał na warsztaty do Sewilli, ale odpadł w ostatnich eliminacjach. Michał jednak czuł, że występ w finałowej 14 to jego przeznaczenie i postanowił, że będzie próbował do skutku. I wreszcie w dziewiątej edycji show, nadszedł jego czas!"▼JUSTIN FUENTESI▼
International choreographer, Venezuela

,,Justin to pochodzący z Wenezueli choreograf i instruktor różnorodnych stylów tańca: hip-hop, contemporary dance, jazz-funk, commercial.
Występował jako tancerz dla LMFAO na MTV EMA.
Podczas ,,Fair Play Dance Camp 2014r" został wielokrotnie wyróżniony. Już rok później prowadził zajęcia dla najmłodszych na tym campie. Obecnie Justin Fuentes uczy regularnie w szkołach tańca w Poznaniu.

Brał udział w realizacjach artystycznych takich jak:
*Man In The Mirror, The Music Of Michael Jackson. Irlandia, Irlandia Północna. Trasa koncertowa tancerz. (2014)
*MISS VENEZUELA, Wenezuela, Caracas. Tancerz, choreograf, twórca Show towarzyszącego wyborom Miss Wenezuela. (2013)
*MTV EMA's, Belfast, Irlandia Północna. Tancerz LMFAO dla MTV Europe Music Awards. (2011)
*GOOGLE Festival, Irlandia, Dublin. Choreograf I tancerz w przedstawieniu ''HIGH OLD SCHOOL'' (2011)
*Justin jest pomysłodawcą i założycielem COLLABO, organizacji łączącej: tancerzy, choreografów, instruktorów tańca i szkoły tańca. Celem COLLABO jest ułatwienie współpracy w świecie tańca, umożliwienie tworzenia warsztatów tańca i obozów szkoleniowych w międzynarodowej obstawie w Wenezueli i innych krajach Ameryki Południowej."Partnerzy wydarzenia:
Centrum Tańca i Fitness PULS Włocławek
Centrum serwisowe pro-comp.pl

Do zobaczenia na sali tańca!

tel. 720 766 515
e-mail: danceworkshop.tour@gmail.com

-----------------------------------------------------
* - harmonogram może ulec zmianom

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w Włocławku wydarzenia Włocławek Justin Fuentes Klaudia Antos Michał Kalcowski taniec

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Open Dance Workshop Tour we Włocławku" jest Open Dance Workshop Tour

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej