V Capital Market Games - bilety

Tegoroczne Igrzyska Rynku Kapitałowego to wydarzenie wyjątkowe. Po raz pierwszy dwie największe sportowe imprezy rynku kapitałowego połączyły swoje siły dzięki czemu coroczne Igrzyska ZMID organizowane przez Związek Maklerów i Doradców w Warszawie oraz Capital Market Games realizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w Zakopanem tym razem odbędą się wspólnie! Ponad 25 lat historii rynku kapitałowego w Polsce przyczyniło się do powstania wielu profesji i środowisk tworzących jedną, wielką rodzinę. Warto dbać zarówno o relacje prywatne jak i biznesowe pomiędzy uczestnikami rynku. Dlatego też już 23 września 2017 r. na Arenie Futbolu na warszawskim Ursynowie po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć wszystkich, którzy zdecydują się stanąć do sportowej rywalizacji na piątych Capital Market Games! Rozgrywki sportowe, ceremonie dekoracji zwycięzców, czy klasyfikacja medalowa to tylko niektóre z elementów składających się na unikalną atmosferę zawodów tworzonych na wzór Letnich Igrzysk Olimpijskich. Capital Market Games to także idealna okazja do spędzania ostatniego letniego weekendu w rodzinnym gronie na świeżym powietrzu. Na osoby towarzyszące poza emocjami kibicowania czekają specjalnie przygotowane zajęcia rekreacyjne. Nudzić się nie będą również najmłodsi kibice, którzy będą mieli okazję spędzić ten czas w specjalnie przygotowanej strefie zabaw.

Więcej informacji znajdziesz na:

www.zmid.org.pl/capital-market-games-2017

www.capitalmarketgames.pl

Jeśli chcesz zgłosić firmę lub całą drużynę do sportów zespołowych (minimum 8 osób) skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem: cmg2017@zmid.org.pl lub telefonem 601 357 865


Dyscypliny jakie będą rozgrywane podczas piątych Capital Market Games to: 

 • Piłka nożna
 • Siatkówka halowa
 • Siatkówka plażowa
 • Koszykówka
 • Tenis ziemny
 • Tenis stołowy
 • Badminton
 • Biegi
 • Przeciąganie liny
 • Pchnięcie kulą
 • Skok w dal

Do udziału zapraszamy wszystkich uczestników i sympatyków rynku kapitałowego w Polsce

od 130,00 zł

Kup bilet
 • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
 • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
 • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "V Capital Market Games" jest ZMID

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Cena biletu sportowego obejmuje: uczestnictwo w zawodach (dyscypliny indywidualne), wstęp dla osoby towarzyszącej oraz dzieci wraz z ich uczestnictwem w zajęciach rekreacyjnych oraz pakiet startowy (koszulka sportowa, posiłek regeneracyjny dla zawodnika oraz prezenty). Członkowie ZMID z opłaconą składką otrzymają ponadto prezent dodatkowy o wartości 30 zł Bilet jedynie na część sportową (40% taniej)

Cena biletu sportowego obejmuje: uczestnictwo w zawodach (dyscypliny indywidualne), wstęp dla osoby towarzyszącej oraz dzieci wraz z ich uczestnictwem w zajęciach rekreacyjnych oraz pakiet startowy (koszulka sportowa, posiłek regeneracyjny dla zawodnika oraz prezenty). Członkowie ZMID z opłaconą składką otrzymają ponadto prezent dodatkowy o wartości 30 zł

dostępnych: 47

20 Sierpnia 2017, 23:59 149,00 zł
  Bilet jedynie na część wieczorną (40% taniej)

dostępnych: 64

20 Sierpnia 2017, 23:59 130,00 zł
Cena tego biletu obejmuje: uczestnictwo w zawodach (dyscypliny indywidualne), wstęp dla osoby towarzyszącej oraz dzieci wraz z ich uczestnictwem w zajęciach rekreacyjnych oraz pakiet startowy (koszulka sportowa, posiłek regeneracyjny dla zawodnika oraz prezenty), a ponadto umożliwia wzięcie udziału w wieczornym bankiecie w klubie Champion's (hotel Marriott).Członkowie ZMID z opłaconą składką otrzymają ponadto prezent dodatkowy o wartości 30 zł. Bilet na część sportową oraz wieczorną (40% taniej!)

Cena tego biletu obejmuje: uczestnictwo w zawodach (dyscypliny indywidualne), wstęp dla osoby towarzyszącej oraz dzieci wraz z ich uczestnictwem w zajęciach rekreacyjnych oraz pakiet startowy (koszulka sportowa, posiłek regeneracyjny dla zawodnika oraz prezenty), a ponadto umożliwia wzięcie udziału w wieczornym bankiecie w klubie Champion's (hotel Marriott).Członkowie ZMID z opłaconą składką otrzymają ponadto prezent dodatkowy o wartości 30 zł.

dostępnych: 60

20 Sierpnia 2017, 23:59 249,00 zł
  Rejestracja dla kibiców

dostępnych: 149

23 Września 2017, 09:00 bezpłatny

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Zobacz na mapie

Arena Futbolu, Ursynów

Koncertowa 4, Warszawa

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej