To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Ritual Trance Dance - "Powrót do świata dziecka" - bilety

Zabawa, świat fantazji, magii i marzeń...

Zdaniem psychologów, choć staramy być rozważni i odpowiedzialni, wciąż tkwią w nas potrzeby i emocje, które znamy z najwcześniejszych lat życia. W każdym z nas jest mała dziewczynka lub chłopiec, który pragnie być spontaniczny, beztroski, pragnie bawić się, marzyć, fantazjować. To dziecko cechuje radość i zainteresowanie światem. Na ogół rzadko wsłuchujemy się w jego głos lub wręcz go w sobie tłumimy. A jednak warto komunikować się z wewnętrznym dzieckiem i odpowiadać na jego potrzeby. Może to otworzyć przed nami całkiem nowe horyzonty!

Zapraszamy Was do kolejnej odsłony RITUAL TRANCE DANCE, tym razem z ćwiczeniami i zabawami mającymi na celu spotkanie z naszym wewnętrznym dzieckiem, z poczuciem BEZTROSKI, dziecięcej RADOŚCI, SPONTANICZNOŚCI i autentyczności UCZUĆ.
Warsztat składa się z trzech części: rytuału przyciągającego spontaniczność i otwartość dziecka, zabaw i ćwiczeń "w świecie dziecka" oraz ze spontanicznego tańca transowego w opaskach na oczach. Po medytacji wprowadzającej i rytuale, zostaniecie poprowadzeni przez serię prostych ćwiczeń i zabaw na ciało i umysł. Oparte są one o takie techniki pracy z ciałem jak choreoterapia, zabawy ruchowe, bioenergetyka Lowena, różnorodne formy ruchu naturalnego oraz psychoterapia Gestalt.

Następnie przy dźwiękach bębnów i muzyki transowej wytańczymy siebie, przepuścimy nasze intencje i doświadczenia przez ciało tak, aby w trakcie końcowej relaksacji pozwolić zintegrować się ciału, duszy i umysłowi.

Będziemy bawić się, opowiadać bajki, odwiedzimy krainę fantazji i magii. Będziemy też dużo śmiać się, ponieważ śmiech jest niczym terapia, w wyniku której twój mózg automatycznie zwiększa produkcję hormonów szczęścia. Użyjemy naszej wyobraźni, kreatywności, być może wpadną nam do głowy jakieś szalone, nieszablonowe pomysły do głowy? Otwierając się na świat marzeń i dopuszczając kreatywność do głosu, przybliżamy się do upragnionego celu.

KIEDY: 24.06 (niedziela) w godz. 18.30 - 21.30

GDZIE: Towarowa 22 - Klub Fitnessja

PRZEWODNIKIEM będzie Hania Darmas - certyfikowana nauczycielka Ritual Trance Dance
O Hani - milabo.pl/team/hania/ 

ZGŁOSZENIA: milabo.mind@gmail.com 

Dzieci nie skrywają swoich uczuć ani ich nie udają. Niezadowolone, krzyczą, płaczą lub mówią wprost, że coś im się nie podoba. A uszczęśliwione aż promienieją z radości. Śmieją się całym/ całą sobą. Są ciekawe świata i ludzi, wszystko je interesuje. W magicznym świecie dziecka wszystko jest możliwe. Zwykłe tekturowe pudełko raz jest domkiem dla lalek, raz fortecą czy statkiem kosmicznym.
Zachęcamy Cię do pozwolenia sobie na stanie się znowu dzieckiem na te 3 godziny, do puszczenia głowy i wodzy fantazji, do bycia spontanicznym i autentycznym…kto wie, co się zadzieje i jakiego "AHA" doznasz.

RITUAL TRANCE DANCE
Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.
Ritual Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną.

Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia. Ponadto to unikalne połączenie praktyki ruchu, uzdrawiających dźwięków, pierwotnych rytmów,
transformujących technik oddechowych oraz innowacyjnego użycia opaski na oczy. Wszystkie te elementy tworzą stan transowy, który wspiera duchowe przebudzenie, jasność umysłu, siły
witalne oraz wspaniałe samopoczucie emocjonalne i fizyczne.

Dołączcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych i wspólnie przypomnijmysobie dziecięcy świat fantazji i zabawy!

Do zobaczenia!

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w Warszawie wydarzenia Warszawa medytacja taniec

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Ritual Trance Dance - "Powrót do świata dziecka"" jest Milabo Anna Darmas

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej