To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Taniec z dzieckiem w chuście

Pojutrze, 15:45 - 17:45
Centrum Aktywności Rodziny- Gdynia Rodzinna, Gdynia

Rajd "4 kąty Polski" po zdrowie dla dzieci

Janusz Kobyłka z Lubartowa, pasjonat o wielkim sercu po raz drugi ruszy w charytatywny rajd rowerowy po Polsce. Podczas całej wyprawy będzie zbierał fundusze dla podopiecznych Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej - Rehabilitacja dzieci i dorosłych z Lubartowa zajmującej się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci.

1 lipca Pan Janusz wyruszy w charytatywny rajd rowerowy. Trasa rajdu rowerowego liczy ponad 2000 kilometrów, wiedzie przez ponad 40 miast w ciągu 26 dni! Rajd to nie tylko przejażdżka na rowerze, to także spotkania, długie rozmowy, selfie z panem Januszem oraz wspólne kręcenie kilometrów. To wszystko by zebrać fundusze na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych, którymi opiekuje się Fundacja "Stella". Trasa jaką pokona Pan Janusz jest podzielona na dwa etapy. Pierwszy od Suwałk (01.07.2019) do Bogatyni (11.07.2019). Drugi zaczynie się w Międzyzdrojach (13.07.2019)  i skończy się w Ustrzykach Dolnych (24.07.2019).

Pan Janusz odwiedzi "4 kąty Polski" po zdrowie dla dzieci.
Podczas rajdu Pana Janusza zaplanowane są spotkana z fanami, pasjonatami rowerów, przyjaciółmi fundacji oraz władzami miast, przez które prowadzi trasa. Pan Janusz będzie promował działalność Fundacji "Stella" im. Agaty Orłowskiej, pokazując ile dobrego zdziałano dysponując małym budżetem i wielkim zaangażowaniem oraz jak wiele jest jeszcze do zrobienia.
Bez Waszego wsparcia jest to nie możliwe.
Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej jest z Lubartowa, podobnie jak Pan Janusz Kobyłka. Mamy pod stałą opieką ponad 200 niepełnosprawnych podopiecznych z bardzo różnymi schorzeniami fizycznymi i umysłowymi. Mamy dzieci z autyzmem, z porażeniem mózgowym, z zespołem Downa oraz Dzieci Motylki, czyli dzieci chorujące na Pęcherzowe Oddzielanie się Naskórka (EB).
Ta choroba to nieustanne cierpienie, to nigdy nie gojące się rany, pęcherze na całym ciele i na narządach wewnętrznych powstające przy najlżejszym nawet dotyku czy choćby przy przełykaniu pokarmu. Każdy kontakt sprawia choremu ból, jest wrażliwy i delikatny jak motyl, stąd nazwa Dzieci Motylki.
Fundacja "Stella" podejmuje terapię od pierwszych dni życia niemowlęcia. Wykwalifikowany personel zapewnia kompleksową rehabilitacje intelektualną i ruchową różnymi metodami, do momentu uzyskania zadowalających efektów, a czasami trwa to nawet całe życie.

Do prawidłowego funkcjonowania i ciągłego rozwoju pieniądze potrzebne są pieniądze. Potrzebujących przybywa szybciej niż pozyskiwanych środków. Znając niedostatki i problemy z jakimi boryka się fundacja, Pan Janusz rusza w Polskę po pomoc.
To nie jest wakacyjna przygoda. To wielkoduszna chęć niesienia pomocy tym, którzy jej naprawdę potrzebują, chorym, niepełnosprawnym, okaleczonym dzieciom. Spotykając Pana Janusza na drodze podczas wakacyjnych wypraw, zatrzymajcie się na chwilę, uściśnijcie dłoń i wesprzyjcie zdrowie dzieci.
Relacje z podróży, informację gdzie aktualnie jest Pan Janusz znajdą się na Facebooku Janusz Kobyłka

Zobacz również:

sport i rekreacja Janusz Kobyłka

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Rajd "4 kąty Polski" po zdrowie dla dzieci" jest Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej