To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

UZDRAWIAJĄCY IMPULS CIAŁA - bilety

UZDRAWIAJĄCY IMPULS CIAŁA
nawiąż kontakt ze swoim ciałem
Marite

  • 14 czerwca, 19.00 - 21.00 - spotkanie treningowe | WTC, ul. Bukowska 12, Poznań
  • 16 czerwca, 11.00 - 16.00 - warsztaty treningowe | ALFA GRAVITY Uzdrowisko Poznania, ul. Grunwaldzka 519b/6, Plewiska k.Poznania
  • 17 czerwca, 11.00 - 16.00 - warsztaty treningowe | ALFA GRAVITY Uzdrowisko Poznania, ul. Grunwaldzka 519b/6, Plewiska k.Poznania
W warsztatach treningowych może brać udział maksymalnie 14 osób.

To ćwiczenia, które aktywują umysł i ciało na poziomie komórkowym. Ćwicząc regularnie uwolnisz się od negatywnych blokad energoinformacyjnych, stanowiących przyczynę smutków i poczucia nieszczęścia, będziesz szybciej regenerować siły po trudach dnia, wzmocnisz swój organizm i w ten sposób otrzymasz "klucz" do zdrowia, piękna i długowieczności.

UZDRAWIAJĄCY IMPULS CIAŁA to połączenie takich praktyk jak:

  • Power Gym
  • Goltis Training
  • Alfa Gravity

Power Gym - Intensywny trening
Składa się z 44 ćwiczeń, które stymulują wszystkie grupy mięśniowe i każdą cześć ciała. Dzięki ciągłości procesu (wszystkie ćwiczenia są wykonywane bez przerwy), ciało błyskawicznie się rozgrzewa oraz pobudza. Dodatkowo Power Gym jest idealnym sposobem na detoks, ponieważ uruchamia cyrkulację wody w organizmie i odżywia każdą komórkę w ciele - a to sprzyja pozbyciu się toksyn oraz zanieczyszczeń.

Goltis Training
To ważny krok do transformacji i pobudzenia organizmu. Unikatowa metoda "Uzdrawiający Impuls" autorstwa V. Vuksta to rozbudowany system, który działa na wielu płaszczyznach: otwarte serce, zespół ćwiczeń na ramiona, plecy, klatkę piersiową oraz nogi, zdrowe odżywianie, głodówka lecznicza, hartowanie organizmu. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik metodyczny w języku polskim, który będzie pomocny w przyszłości.

Alfa Gravity
To nowatorskie ćwiczenia na linach z wykorzystaniem grawitacji. Zastąpią one niemalże każdy rodzaj ćwiczeń fizycznych, których celem jest wzmocnienie mięśni, wiązadeł, ścięgien, a także jednoczesne uelastycznienie ciała. Alfa Gravity to ćwiczenia, które stwarzają idealne warunki do uzdrowienia ciała nie tylko na poziomie układu ruchu, ale również w zakresie funkcjonowania wszystkich organów wewnętrznych. Podwieszenie na linach sprawia, że siłą treningową jest grawitacja. Każda sekunda treningu przynosi prawdziwie ekstremalne przeżycia. Jest to połączenie relaksu z wykonywaniem intensywnych ćwiczeń aktywujących na bardzo wysokim poziomie te mięśnie, które pozostają nieaktywne w większości tradycyjnych ćwiczeń fizycznych.


Na zajęciach obowiązuje luźny, sportowy strój.


Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w plewiska wydarzenia Plewiska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "UZDRAWIAJĄCY IMPULS CIAŁA" jest Instytut Wiedzy Waleologicznej

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej