To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #78

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Novotel Wrocław ****, 53-332, Wrocław

Aktywne Wakacje z JOGĄ, TRE®, TAI-CHI - bilety

Aktywne Wakacje z JOGĄ, TRE®, TAI-CHI to aktywny czas spędzony na łonie natury. Zrelaksujesz się, odpoczniesz i nabierzesz sił na nowe wyzwania a także nauczysz się pracy z ciałem, która zaowocuje większą odpornością na stres w ciągu całego roku. Czekają na Ciebie warsztaty świadomej pracy z ciałem, codzienna praktyka jogi i medytacji dla dorosłych a dla dzieci zajęcia psychoruchowe, gry i zabawy.

Wakacje to czas, kiedy po miesiącach wytężonej pracy chcemy odpocząć i zregenerować swoje ciało a także wyciszyć przeciążony umysł. Nie da się tego zrobić odpoczywając biernie! Aktywny wypoczynek i praca z ciałem pozwolą Ci nabrać energii, odprężyć się, nauczyć się technik samoregulacji a także zregenerować ciało i umysł. Bliskość natury pozytywnie wpłynie na integrację tego, czego doświadczysz: odnowy psychosomatycznej, uwolnienia napięć i stresu.

Dlaczego warto wybrać się z nami i aktywnie spędzić wakacje?

Efektywny wypoczynek to taki, który regeneruje Twoje ciało, uwalnia je od napięć i pozwala umysłowi odetchnąć od nadmiaru myśli. Kiedy aktywnie spędzasz czas Twoje ciało doświadcza mocy oddechu i odnowy psychosomatycznej, a Twój umysł wycisza się i pozwala Ci być w "tu i teraz".

Dzięki pracy z ciałem, której doświadczysz na tym wyjeździe uwolnisz blokady i napięcia z ciała, pozwolisz na przepływ uczuć i emocji a także nauczysz się odczytywać sygnały, które Twoje ciało Ci wysyła.

Doświadczenie uwolnienia ciała uświadomi Tobie, ile napięć, stresu, toksycznych przeżyć kumuluje się w ciele i jak ważna jest samoregulacja. Poczujesz wewnętrzny spokój, przestrzeń w ciele i napęd życiowy.

Blokady, napięcie mięśni, sztywność, ciągłe zmęczenie, stany zapalne, bóle głowy to sygnały ciała, które mówi, że jest coś, czym powinniśmy się zająć.

Dzięki świadomej pracy z oddechem, zajęciom TRE®, jodze, CHILLIN™ i innym metodom pracy z ciałem nauczysz się być w kontakcie ze swoim ciałem i dbać o nie, by mogło się zregenerować i poczuć przypływ sił witalnych.

Bliskość natury sprawi, że łatwiej będzie Ci wejść w stan relaksu i zintegrować doświadczenia pracy z ciałem i umysłem.

Dla kogo jest ten wyjazd?

Aktywne wakacje są wyjazdem dla wszystkich tych, którzy potrzebują efektywnie wypocząć, napełnić się energią do działania i poczuć moc pracy z ciałem. Jeśli doświadczyłaś/doświadczyłeś już pracy z oddechem, TRE®, jogą, Tai-Chi/Qi-Gong i innymi metodami, którymi pracujemy i chcesz pogłębić swoje doświadczenie serdecznie zapraszamy Cię na ten wyjazd. Jeśli jeszcze nie doświadczyłaś/doświadczyłeś pracy z ciałem a czujesz, że chcesz spróbować i poczuć jej moc także zapraszamy Cię do skorzystania z Aktywnych Wakacji. Możesz zabrać ze sobą także swoje dziecko, aby nauczyło się metod samoregulacji i radzenia sobie ze stresem i emocjami, co zaowocuje w przyszłości świetną kondycją psychofizyczną.

Jaki jest program wyjazdu?

Podczas Aktywnych Wakacji doświadczysz pracy z ciałem na wielu poziomach.

Moduły zajęciowe

CODZIENNA PORANNA MEDYTACJA I ĆWICZENIA TRE® DLA DOROSŁYCH

W otoczeniu natury doświadczysz o poranku różnych form medytacji, które otworzą Cię na oddech, uważność, spontaniczny ruch Twojego ciała. Każdy dzień rozpoczniemy także zestawem ćwiczeń TRE® wsłuchując się w rytm swojego ciała i ucząc się nowej relacji z nim. Poranne zajęcia poprowadzi Krzysztof Wadelski.

CODZIENNA WIECZORNA JOGA DLA DOROSŁYCH

Joga prowadzona przez Renatę Dutkiewicz skierowana będzie na zwiększenie elastyczności ciała, wzmocnienie gorsetu mięśniowo-szkieletowego i stymulację narządów wewnętrznych. Będziemy pracować nad spokojnym stanem umysłu, koncentracją oraz byciem tu i teraz.

WARSZTAT WPROWADZAJĄCY DO ĆWICZEŃ TRE®

Ćwiczenia TRE® pozwolą nam na uwolnienie napięć i blokad z ciała, czego efektem jest przywrócenie równowagi na poziomie autonomicznego układu nerwowego, układu neurologicznego oraz układu biochemicznego. TRE® pozwala na odtworzenie poczucia bezpieczeństwa, które jest podstawą do uwolnienia energii zatrzymanej w ciele podczas trudnych przeżyć, w tym też stresu. Stan fizyczny i psychiczny osób korzystających z tej formy autoterapii w szybkim czasie prowadzi do pozytywnych zmian. Warsztat prowadzony przez certyfikowanego trenera Krzysztofa Wadelskiego.

DWA WARSZTATY Tai-Chi/Qi-Gong/CHILLINN

Badania naukowe dowodzą, że codzienne praktykowanie tych sztuk nie tylko daję równowagę fizyczną i psychiczną, ale też ma właściwości samouzdrawiania i leczenia niektórych chorób. CHILLINN™ jest rozwinięciem chińskiego systemu ćwiczeń Chi Kung, wzbogaconym o najnowsze odkrycia dotyczące działania neuronów lustrzanych i świadomości ciała. Warsztaty poprowadzi Tomasz Dudarski, instruktor Tai Chi stylu Yang oraz I Liq Chuan, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Tai Chi i Joga, instruktor TaijiFit i TaiChi Flow, twórca CHILLINN™, masażysta.

WARSZTAT PRACY Z ODDECHEM - metoda dr Butejki

Właściwy oddech jest ścieżką do pełnego zdrowia jakim jest dobrostan fizyczny, psychiczny, duchowy i społeczny. To kilkugodzinne spotkanie doświadczania własnego oddechu zbliża do otwarcia potencjału, który może wnieść nową jakość do Twojego życia. Na zajęciach zapoznasz się z teorią anatomii i fizjologii oddechu oraz poznasz wiele technik oddechowych w tym metody dr Butejki. Warsztat poprowadzi Krzysztof Wadelski, instruktor z Akredytacją Buteyko Clinic International.

INNE ZAJĘCIA REKREACYJNE
WYCIECZKI ROWEROWE I PIESZE

Wybierzemy się na Dziewiczą Górę, nad Jezioro Stęszewskie oraz Kowalskie, zwiedzimy Arboretum Leśne oraz przejdziemy ścieżki dydaktyczne zlokalizowane wokół malowniczego jeziorka "Zielonka". Będziemy poruszać się z pomocą kijków Nordic Walking oraz rowerów.

SPŁYW KAJAKOWY

Czeka nas też spływ kajakowy malowniczym szlakiem Parku Krajobrazowego "Puszcza Zielonka". Szlak kajakowy wytyczony rynną jezior polodowcowych i ma długość około 11,3 km.

GRY I ZABAWY TOWARZYSKIE

Zaprosimy Ciebie do wspólnej zabawy. Zagramy w siatkówkę ,w bule, badmintona i inne gry

WIECZORNA BIESIADA PRZY OGNISKU

Wieczorem zasiądziemy wspólne przy ognisku. Będzie to czas wspólnego ucztowania i rozmów.

RELAKSACYJNY KONCERT GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH

Posłuchamy relaksacyjnych i kojących dźwięków mis i potężnych brzmień gongów, które przynoszą spokój, inspirację i poczucie mocy.

DODATKOWO DOŚWIADCZYSZ

WARSZTATU JOGI MAŁYCH PALCÓW I TWARZY

TRENINGU AUTOGENNEGO SCHULTZA i JACOBSONA

TRENINGU DNA MIEDNICY


KOSZT

1950 zł
1750 zł - dla osób powtarzających nasze wyjazdowe warsztaty lub dla par

1250 - dla dzieci w wieku od 4 - 12 r. ż

CENA OBEJMUJE

7 noclegów w pokojach 2-osobowych z łazienkami i TV (*pokój 1 osobowy za dopłatą - 250,00 zł)

pełne wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad dwudaniowy, kolacje) podczas pobytu

serwis kawowo-herbaciany

uczestnictwo we wszystkich warsztatach, zajęciach i wycieczkach wg programu

Kiedy?

Turnus zaczyna się w sobotę 6 lipca 2019 o godzinie 18 - wspólną kolacją. Zakwaterowania od godziny 17.

Kończymy w sobotę 13 lipca 2019 o 18 - również kolacją, a wykwaterowanie będzie trwać do godziny 19.

Organizator: Pracownia Psychosomatyczna Uwolnij Ciało Krzysztof Wadelski.

Jak się zapisać? Regulamin:

 1. Aby zapisać się na Aktywne Wakacje w Puszczy Zielonce wypełnij poniższy formularz podając swoje dane osobowe - imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu. Następnie dokonaj opłaty rezerwacyjnej w kwocie 700zł za pośrednictwem portalu Evenea.pl
 2. Po otrzymaniu zgłoszenia i zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej przesyłamy potwierdzenie rezerwacji miejsca i wskazówki dotyczące zapłaty pozostałej części za Wakacje.
 3. Całkowita zapłata powinna być uiszczona nie później, niż na 21 dni przed terminem Wakacji.
 4. Po zaksięgowaniu pozostałej kwoty za udział w Wakacjach przesyłamy potwierdzenie opłacenia wyjazdu.
 5. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.
 6. Osoby towarzyszące ponoszą 100% kosztów uczestnictwa.
 7. Opłata rezerwacyjna lub zapłata całości w razie odstąpienia od rezerwacji powyżej 21 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 100%.
 8. Zapłata w razie odstąpienia od rezerwacji w okresie od 21 dni do 14 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 50%.
 9. Zapłata w razie odstąpienia od rezerwacji w okresie od 14 dni do 7 dni przed terminem warsztatu podlega zwrotowi w 25%.
 10. Zapłata w razie odstąpienia od rezerwacji w terminie poniżej 7 dni przed terminem warsztatu nie podlega zwrotowi.
 11. W przypadku organizowanych jakichkolwiek promocji, promocje nie łączą się.
 12. Trening jest dla osób dorosłych.
 13. Możliwość wzięcia udziału osoby niepełnoletniej od 16 roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu w przypadku małej ilości zgłoszeń lub zdarzeń losowych.
 15. W przypadku odwołania warsztatu wpłacona opłata rezerwacyjna zostanie zwrócone na konto wpłacającego w ciągu 72 godzin.

Liczba miejsc ograniczona, nie zwlekaj z decyzją!

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w murowana goślina wydarzenia Murowana Goślina

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Aktywne Wakacje z JOGĄ, TRE®, TAI-CHI" jest Pracownia Psychosomatyczna Uwolnij Ciało Krzysztof Wadelski

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej