To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 220,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

BAJECZNY WEEKEND FIT CIAŁO I UMYSŁ


Relaks dla ciała i ducha. Totalny reset i regeneracja. Będziemy ładować akumulatory, odpoczywać, spędzać czas w kobiecym towarzystwie, zdrowo jeść i się ruszać.

W programie: 

- autorskie warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia, nawyków żywieniowych i akceptacji siebie
- pełne zdrowe wyżywienie (śniadanie, obiady, kolacja, fit przekąski warzywne i owocowe)
- komfortowy nocleg w pokoju 2-osobowym w hotelu Ostaniec w pięknej lokalizacji
- dostęp do hotelowego wellness (sauna sucha - fińska, sauna aromatyczna - biosauna, łaźnia parowa. strefa schładzania z prysznicem wrażeń, strefa wypoczynkowa, wanna z hydromasażem)
- wspólna aktywność fizyczna, spacery
- dużo energii i motywacji

Warsztaty: 

Oprócz pysznego i zdrowego jedzenia, czasu tylko dla siebie, bez stresu, pośpiechu i obowiązków, ruchu w okolicznościach pięknej natury, relaksu w uroczym wellness wielką wartością wyjazdu są autorskie warsztaty, które poprowadzę zarówno w sobotę, jak i niedzielę:

Tematy, jakie będziemy poruszać to:

  • zdrowe odżywianie - jak do niego podjeść, żeby było efektywnie i przyjemnie
  • sprawdzone strategie na skuteczną zmianę nawyków żywieniowych
  • akceptacja siebie - jak czuć się lepiej we własnej skórze i czuć się lepiej ze sobą
  • motywacja i wytrwałość - niezbędne elementy trwałej zmiany (nie tylko) w stylu życia

Wyżywienie:

Łączę siły z szefem kuchni. Czeka na Ciebie specjalnie przygotowane menu, które zadowoli Twoje ciało i kubki smakowe. Wszystko po to, abyś czuła się lekko, a jednocześnie pełna energii. Jednym słowem pysznie i zdrowo!
*Na życzenie dania wegetariańskie

Ruch: 

Aktywność fizyczna może być wielką przyjemnością, a Ty będziesz miała okazję się o tym przekonać. Zaproszona trenerka poprowadzi dla nas trening na świeżym powietrzu, podczas którego poczujesz jak dobrze ruch wpływa na Twoje ciało. Oprócz tego każdego dnia wybierzemy się na wspólny relaksujący spacer, aby rozruszać ciało, dotlenić się i delektować się widokami.

Co zyskasz?

Mnóstwo energii i motywacji! Do tego wyjedziesz z konkretnym planem działań, który wprowadzisz w życie. Zobaczysz, że zdrowy styl życia może być przyjemnością i dowiesz się, co robić, żeby wytrwać w swoich nowych postanowieniach. Oderwiesz się od codzienności, odpoczniesz i zrelaksujesz się. Ten wyjazd to przestrzeń dla Ciebie i Twoich potrzeb. Czas, abyś mogła zadbać o siebie i odzyskać równowagę.

Gdzie? 

Hotel Ostaniec, w którym będziemy usytuowany jest w Kroczycach u podnóża Rezerwatu przyrody Góra Zborów - miejsca unikatowego, gdzie będziemy się wspólnie relaksować ciesząc się spokojem i piękną naturą.

Położenie hotelu w samym sercu Jury daje wiele możliwości spacerów, z których będziemy korzystać.
Hotel dysponuje 4,5 ha terenem zielonym, który również można wykorzystać do wszelkiego rodzaju aktywności.Gdzie oprócz wiedzy, którą otrzymasz, będzie czas na wymianę doświadczeń i otrzymanie wsparcia.


A takie są opinie Uczestniczek moich warsztatów:

"Bardzo polecam warsztaty z Basią, ponieważ można dowiedzieć się wielu ciekawych kwestii, interesujących i wartościowych rzeczy, o których często jako kobiety zapominamy, bo w większości jesteśmy dla innych, a tak mało dla siebie. I często nie kochamy samych siebie, a powinnyśmy I tego między innymi można się tu zacząć uczyć."

"Jeśli chcesz zrobić pierwszy krok do zdrowego stylu życia - przyjdź na warsztaty! Proste ale praktyczne porady, a nie narzucona dieta. Najbardziej podobała mi się możliwość poruszenia własnych problemów żywieniowych."

"Najbardziej podobała mi się otwartość i szczerość, nie musiałam obawiać się wyrażania własnych opinii."

"Warsztat uzmysłowił mi na czym polega mój problem z przejściem na zdrowy tryb życia i sądzę, że może to też pomóc innym. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie wiedziałam czego spodziewać się po tym spotkaniu, a wychodzę z bardzo ciekawymi wnioskami i spostrzeżeniami. Nie sądziłam, że mogę dowiedzieć się czegoś nowego na temat diety i zdrowego stylu życia, a okazało się, że powinnam całkowicie zmienić swoje myślenie."

"Nawet jeśli odchudzam się od 10 lat nauczyłam się nowych rzeczy i to nie o jedzeniu, sporcie itp. tylko o sobie."

"Najbardziej podobały mi się praktyczne i życiowe przykłady i sposoby na zdrowy styl życia oraz podniesienie swojego poczucia wartości. Jestem bardzo usatysfakcjonowana dzisiejszymi warsztatami, które dały mi niesamowitą siłę do działania i samodoskonalenia się (…). Porady psychodietetyczne bardzo pomogły mi z moimi problemami i dały siłę do dalszego rozwoju. Warsztaty bardzo życiowe i przekładające się na prawdziwe zmiany w życiu jako kobiety i człowieka."


Jeżeli chcesz zrobić coś dobrego dla siebie, zadbać o ciało i swoje samopoczucie, zyskać ogrom motywacji i korzystać z kobiecej energii - to ten wyjazd jest dla Ciebie. Dołącz do nas i zapewnij sobie miejsce już dziś! 

Mam tylko 8 miejsc! :) 


O organizatorce:


Nazywam się Barbara Janysek - jestem psychodietetykiem, doradcą żywieniowym, członkiem Towarzystwa Psychodietetyki.

Wspieram kobiety w skutecznym odchudzaniu, zmianie nawyków żywieniowych i zwiększaniu ich pewności siebie - w życiu osobistym i zawodowym.

Prowadzę swój gabinet w Gliwicach, pracuję z kobietami z całej Polski również on-line, organizuję warsztaty, jestem autorką kursów on-line: Zmień myślenie, zmień jedzenie oraz Ta jedna rzecz - 7 dni na start do lepszego zdrowia, samopoczucia i figury. Swoją wiedzą dzielę się na blogu www.fitstrategia.pl

Wierzę, że prawdziwa przemiana zaczyna się od środka. Potrafię odczarować odchudzanie, pokazując, że to coś więcej niż fizyczna utrata masy ciała. Udowadniam, że zdrowy styl życia może być przyjemnością, a pewność siebie można wypracować.

Pomagam swoim klientkom spojrzeć w głąb siebie i przełamywać wewnętrzne bariery. Wszystko po to, aby mogły dokonać trwałych zmian. W zgodzie ze sobą i bez wyrzutów sumienia.



Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w kroczyce, jura krakowsko-częstochowska wydarzenia Kroczyce, Jura Krakowsko-Częstochowska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "BAJECZNY WEEKEND FIT CIAŁO I UMYSŁ" jest Fit Strategia Barbara Janysek

Hotel Ostaniec

Kroczyce, Jura Krakowsko-Częstochowska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej