To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Small talk - jak zacząć i podtrzymać rozmowę z każdym

Pojutrze, 17:00 - 20:00
PPNT Gdynia, budynek III, sala FH, Gdynia

Way of Taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian

Zapraszamy na spotkanie dla Każdego Podróżnika. Projekt Way of Taste - Smak Podróży to cykliczne spotkania, wspólne biesiady i przygody oraz opowieści wielu podróżników. A to dopiero początek, bo pomysłów mamy ogrom. Złapaliśmy wiatr w żagle i śmigamy, niech nikt nie próbuje nas zatrzymać! 

Z naszym projektem pojawiliśmy się w nowym miejscu, Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, nie mogło nas tam zabraknąć. Co 2 miesiące poznacie nowego Podróżnika, nową formę spędzania wolnego czasu i poszukiwania przygód oraz masę porad. W Gdynia InfoBox- Obserwatorium Zmian będą spotkania w formie slajdowiska połączonego z wywiadem. Czekają nas spotkania z wieloma globtroterami i ich doświadczeniem. Połączenie przyjemnego dla oka oraz praktycznego w organizowaniu własnych wojaży. Naszym celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień. 

Na pierwszy ogień MY i nasze Opowieści z Mini Vana. Nasze slajdowisko podzielone jest na 3 części.
1 część - podróż w duecie. Opowiemy o tym jak zaczęła się nasza miłość do podróżowania na własną rękę, Bez rezerwacji miejsc, bez ścisłego harmonogramu, przemieszczając się z miejsca na miejsce.
2 część - trio w podróży i narodziny marzenia o vanlife. Dowiecie się jaki hotel ma najpiękniejszy widok, jakie są plusy i minusy podróży mikro domku na kółkach.
3 część - technicznie o naszym Ulku. Powiemy krok po kroku jak przygotowaliśmy samochód codziennego użytku, jakie ponosimy koszty i jak można zacząć. 

Spotkanie bezpłatne - wystarczy pobrać bezpłatny bilet z portalu - ilość miejsc ograniczona.kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.comorganizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of taste.
Obserwuj na na facebooku i instagramie, gdzie nadajemy w instastoris oraz poczytaj nasze artykuły i o całym projekcie

https://www.instagram.com/wayoftaste/

https://www.facebook.com/wayoftaste/

http://www.wayoftaste.com/smakpodrozy/

W PRZYSZŁOŚCI MIĘDZY INNYMI:
" Podwodny świat "
" Pociąg do Iranu "
" Mały podróżnik "
" Emeryt też może "
" Z wulkanu do kampera"
i wiele wiele innych

-------------------------------------------------

O PROJEKCIE

Way of Taste - SMAK PODRÓŻY, to młody projekt, ale tworzony z wielkim zaangażowaniem i wiarą, że się uda zainspirować jak najwięcej osób i zarazić chęcią do poszukiwania radości. Skierowany jest do ludzi, którzy kochają przygody, bez względu na przebyte kilometry i zasoby portfela. Każdy, kto lubi wojaże znajdzie coś dla siebie. Podróże na emeryturze, tanie loty, biura podróży, vanlife, biwakowanie, turystyka lokalna, czy polowanie na zorzę.

Nasze motto: Każdy Podróżnik jest inny lecz każdemu przyświeca jeden cel, przywieźć do domu jak największy bagaż pozytywnych wspomnień.

Jako Organizatorzy chcemy pokazać, że aby zostać podróżnikiem nie trzeba wybrać się w 80 dni dookoła świata, zabawę można odnaleźć również we własnym mieście, kryjącym ogrom tajemnic. 

-------------------------------------------------
ORGANIZACYJNIE

✔ Spotkanie Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, jest dla całych rodzin. 

✔ Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji.✔ Spotkania w Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, są bezpłatne i dostępne dla każdego

✔ Daj znać w wiadomości prywatnej lub e-mail czy będziesz, żebyśmy mogli się odpowiednio przygotować. Nasze spotkania to nie tylko zdjęcia. Chcemy też przygotować miejsce dla dzieci, żeby mogły się bawić. 

✔ Jeżeli masz jakieś fajny pomysły koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com

✔ Jeżeli chcesz wspierać projekt Way of Taste - Smak Podróży, koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com - powiemy jak możesz nam pomóc.

✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych.


Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Way of Taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian" jest KT-PARTNERZY Robert Tragier

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej