Bydgoszcz ku Wolności-niepodległościowa patriotyczna gra miejska

Obchodzimy 100 rocznicę powrotu Bydgoszczy w polskie granice. Z tej okazji zapraszamy do udziału w grze miejskiej "Bydgoszcz ku wolności".
Powstanie Wielkopolskie nie zakończyło się powrotem Bydgoszczy do Polski. Potrzeba było jeszcze 9 miesięcy, by polska armia zawitała do miasta, a na masztach pojawiła się flaga biało-czerwona. Sto lat temu, gdy Warszawa i inne miasta cieszyły się już niepodległością, bydgoszczanie podejmowali starania zmierzające do przywitania z honorami zbliżającego się generała Hallera. Uczestnicy gry przeniosą się w czasie, do 1920 roku, by pomóc znanym z kart historii postaciom w gromadzeniu funduszy, a także będą mieli okazję włączyć się w działania konspiracyjne wspierając obecnych już w mieście powstańców wielkopolskich. Za wykonanie powierzonych zadań gracze otrzymają marki polskie. Celem gry jest zdobycie funduszy na godne przygotowanie miasta, które niebawem przywita Wolność. Drużyna, która przekaże najwyższą kwotę zostanie zwycięzcą.
Organizatorem gry miejskiej jest Fundacja Rozwoju "JUTRONAUCI". Gra odbędzie się w dniu 18 stycznia 2020 r. w godz. 10-14. Start gry o godzinie 10:00 na dziedzińcu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy (Stary Rynek). Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły pod adresem e-mail: jutronauci@gmail.com oraz na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/394042127944359/ lub w serwisie Miasto To Plansza: https://miastotoplansza.pl/bydgoszcz-ku-wolnosci-n...


Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w Bydgoszczy Gra miejska wydarzenia Bydgoszcz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Bydgoszcz ku Wolności-niepodległościowa patriotyczna gra miejska" jest Fundacja Rozwoju "JUTRONAUCI"

  Rodzaj Dostępne do Liczba
Rejestracja odbywa się na bazie ilości osób w drużynie. Wybierz tyle biletów ile osób będzie liczyć Twoja drużyna. Jeśli chcesz wziąć udział w grze miejskiej w większej grupie niż 5 osób, sugerujemy zarejestrować większą ilość drużyn z mniejszą liczbą członków. Wstęp na grę

Rejestracja odbywa się na bazie ilości osób w drużynie. Wybierz tyle biletów ile osób będzie liczyć Twoja drużyna. Jeśli chcesz wziąć udział w grze miejskiej w większej grupie niż 5 osób, sugerujemy zarejestrować większą ilość drużyn z mniejszą liczbą członków.

dostępnych: 78

12 Stycznia 2020, 23:59

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

Czwartek, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

TRE® w Toruniu - zajęcia grupowe

Pojutrze, 18:15
Dwór Mieszczański, Toruń

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej