To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin ‒ CCC Polkowice

Jutro, 18:00 5,00 zł
hala MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, Lublin

#KilometryDlaHospicjum - formularz zgłoszenia na konkretną godzinę sztafety

W 2016 roku zorganizowaliśmy sztafetę "Gliwice Biegają dla Marcina Polaka - stawiamy Marcina na nogi", podczas której udało nam się zjednoczyć środowisko biegaczy w szczytnym celu - zebrania pieniędzy na protezę dla Marcina Polaka. Akcja odbiła się sporym echem nie tylko w Gliwicach, ale również w ogólnopolskich mediach i zakończyła się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy fundusze, przy okazji bijąc Rekord Polski!

Również w tym roku w dniach 18-25 maja 2019 r. organizujemy bieg charytatywny. Tym razem będziemy wspierać Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, które potrzebuje naszego wsparcia podczas przebudowy. Liczymy, tak jak poprzednio, na wsparcie całej społeczności. I tym razem chcemy pobić rekord, potrzebujemy jak największej liczby osób, które wezmą udział w tygodniowej sztafecie. Za udział w sztafecie zbieramy datki do puszki na starcie. Zjednoczmy się raz jeszcze w szczytnym celu!

Cieszymy się, że zainteresowało Cię nasze wydarzenie.Zapraszamy do śledzenia aktualności - będziemy je publikować na naszej stronie i na profilu fb Gliwice Biegają.

Prowadzimy zapisy na konkretne godziny każdego dnia. Osoba, która zapisze się w niniejszym formularzu, będzie odpowiedzialna za ciągłość trwania sztafety przez 1 godzinę, tzn. będzie biec wkoło areny oraz pilnować przekazywania pałeczki co minimalnie 9 minut, tak żeby rekord był nasz :)

UWAGA: 

1. Prosimy o przemyślenie godziny, na którą się zapisujesz - jeśli nie przyjdziesz, sztafeta nie pobiegnie dalej!

2. Jeśli wiesz, którego dnia chcesz z nami biec, ale nie wiesz o której godzinie, zapisz się poprzez drugi formularz: https://kilometry2019bieg.evenea.pl/

UWAGA: Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, wydrukuj ZGODĘ RODZICA LUB OPIEKUNA, poproś o podpis swojego rodzica/opiekuna prawnego i dostarcz go do organizatora biegu przed samym startem. W innym wypadku niestety nie będziesz mógł wziąć udziału w biegu.

Do zobaczenia podczas sztafety.

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w 44-117 gliwice wydarzenia 44-117 Gliwice

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "#KilometryDlaHospicjum - formularz zgłoszenia na konkretną godzinę sztafety" jest Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych "Hospicjum"

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej