To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

WARSAW ON AIR - Premiera Albumu i wystawa zdjęć lotniczych z 3000 metrów! - bilety

--

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od nas musimy zmodyfikować godziny otwarcia wystawy:

do poniedziałku 10.04 wystawa będzie czynna od 11:00 do 21:00, a w dniach 11-13.04.17 zapraszamy na nocne zwiedzanie od 18:00 do 22:00.

--


Premiera długo wyczekiwanego albumu fotograficznego WARSAW ON AIR!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nową wystawę zdjęć z cyklu WARSAW ON AIR, którą możecie odwiedzać na 35. piętrze wieżowca Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej 51! Przyjdźcie zobaczyć zdjęcia lotnicze Warszawy świetnie komponujące się z panoramą Warszawy za szybą :)

WARSAW ON AIR to niezależny projekt fotograficzny Macieja Margasa, który w 2015 roku jako pierwszy fotograf w Polsce wykonał nocne zdjęcia lotnicze siedząc w otwartych drzwiach śmigłowca nawet 900 metrów nad ziemią. Po ogromnym sukcesie zdjęć (o projekcie pisały wszystkie media w kraju i wiele zagranicznych, wyróżniono je w konkursie International Photography Awards i nagrodzono Grand Press Photo) postanowił kontynuować projekt. W 2016 roku jeszcze raz wzniósł się śmigłowcem nad Warszawą - tym razem nawet 3,5 kilometra nad ziemią. Wysokość, na której latają już tylko samoloty pasażerskie! Zdjęcia wykonane w drugiej połowie minionego roku, nie były dotąd nigdzie publikowane i czekały kilka miesięcy, żeby je zaprezentować światu!

warsaw on air

Dla mnie WARSAW ON AIR to opowieść o tym, jak determinacja i upór same w sobie mogą dodawać sił, ale też inspirować innych! Jak potężną siłą są marzenia, które (dosłownie i w przenośni) uskrzydlają i sprawiają, że pokonujemy kolejne przeszkody by osiągnąć cel. A także o tym, jak wielu wokół nas jest życzliwych ludzi, chętnych nam pomóc. Bo zdjęcia, które zobaczycie podczas wystawy powstały jedynie dzięki wsparciu 160 osób, które wsparły mnie w akcji crowdfundingowej, oraz wielu innym, które na wiele sposobów mnie wspomogły. Z tego miejsca pragnę wszystkim serdecznie podziękować.

Podczas nowej wystawy zdjęć swoją premierę będzie miał album fotograficzny WARSAW ON AIR - jest to jedyna tego typu publikacja opowiadająca o współczesnej Warszawie w tak efektowny sposób. Więcej o książce można przeczytać na: Warsaw Gift Shop, warsawonair.com


warsaw on air

Warszawa jest większa i piękniejsza niż kiedykolwiek.

Pokażmy to światu.

Zobaczmy to sami.


MM


O autorze: Maciej Margas - 24-letni fotograf i operator filmowy. Autor najpopularniejszego filmu timelapse o Polsce - "WARSAW 24H timelapse", wielokrotnie prezentowanego w kraju (min. na kurtynie wodnej w Multimedialnym Parku Fontann, podczas wizyty Baracka Obamy z okazji 25-lecia Wolności, koncertu "Czas Honoru" w trakcie obchodów 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego) i za granicą. W 2015 roku rozpoczął projekt WARSAW ON AIR, wyróżniony w konkursach takich jak Grand Press Photo 2016 czy International Photography Awards. Maciej Margas portretuje stolicę Polski od 2009 roku. Więcej prac można zobaczyć na www.maciejmargas.com oraz www.warsawgiftshop.com.

Partnerzy Wystawy:

PGNiG Termika, Colliers, Direct Communication

Organizatorzy Wystawy:

Warsaw Gift Shop, Warsaw Trade Tower

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Warszawie wydarzenia Warszawa fotografia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WARSAW ON AIR - Premiera Albumu i wystawa zdjęć lotniczych z 3000 metrów!" jest Maciej Margas

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej