To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Łódź

31 Stycznia, 09:00 - 18:00 od 190,00 zł
HOTEL M, 91-222 Łódź

TERAPIA INDYWIDUALNA ONLINE - bilety

OFERTA AKTUALNA CAŁY CZAS! Wyłącznie ONLINE!

Bez wychodzenia z domu!!! Wszystkie zadania terapeutyczne Ty jako klient dostaniesz na maila. W każdym tygodniu prześlę Ci zadania na cały tydzień. Po wykonaniu ćwiczeń, prześlij mi je a otrzymasz Moje odpowiedzi również mailowo. Spotkamy się również raz w każdym tygodniu do wyboru przez Skype lub videorozmowę na Facebooku. 

Czeka nas więc aż 16 spotkań za tak niska cenę !!! Do zobaczenia :)Jeśli czujesz, że swój problem, czy trudność chciałbyś rozwiązać za pomocą twórczych metod arteterapii, zgłoś się do mnie. Program terapii zostanie stworzony i dostosowany indywidualnie do Ciebie i Twojej sytuacji. Możliwy kontakt przez Skype lub video-rozmowę na Facebooku. Po wykupieniu usługi, skontaktuję się z Tobą poprzez podany przez Ciebie w formularzu zakupu mail i wówczas omówimy szczegóły terapii.Pamiętaj, że warunkiem zakupu Konsultacji indywidualnych jest Twój możliwy dostęp przez Skype lub video-rozmowę na Facebooku. W przeciwnym razie nie będę mogła Ci pomóc.


Możliwy obszar problemów, który mogę rozwiązać w tym programie: zespół wypalenia, wypalenie zawodowe, nadwrażliwość, trudności z samooceną, brak pewności siebie, brak samoakceptacji, lęki, problemy z relacjami w kontakcie z innymi, problemy związane z Twoim artyzmem, trudności z organizacją czasu, brak koncentracji, problem z podejmowaniem decyzji itp.
WAŻNE! "Konsultacje indywidualne" nie obejmują pomocy w poważnych zaburzeniach i chorobach z zakresu psychologii klinicznej (np. zaburzenia osobowości, schizofrenia, depresja itp.) gdyż w takim wypadku arteterapia jest metodą jedynie wspomagającą i niemożliwą do przeprowadzenia bez bezpośredniego kontaktu z klientem. Zapraszam serdecznie! Możliwość wygrania dodatkowej bezpłatnej konsultacji telefonicznej - 3 pierwsze osoby, które zakupią szkolenie. :)


Zobacz również:http://creativeabilitystudio.com/index.php/shop

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Warszawie wydarzenia Warszawa Monika Feret

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TERAPIA INDYWIDUALNA ONLINE" jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StratUp", Creative Ability Studio

Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej