To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Pojutrze, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Synchro

Hej!

Przemęczeni szarówą i chłodem, wydłużając kroki, wypatrujemy ciepłego jutra.
Dlatego spotkajmy się w piątek, 24. marca w Kulturalnej i zsynchronizujmy z nadchodzącą wiosną - będziemy mieli okazję usłyszeć dwa pięknie zapowiadające się koncerty, aby później dotrzeć w tańcu aż do świtu :)

WSTĘP WOLNY!

Tego wieczoru wystąpią dwa bardzo ciekawe projekty muzyczne:
Shivers & Shakes oraz Żal.

SHIVERS & SHAKES - Ich brzmienie zrodziło się z sesji improwizacyjnych wśród opuszczonych budynków i lasów. Industrialne partie syntezatora przeplatają się z dzikim brzmieniem gitary elektrycznej, wszystko ubarwione etnicznymi dźwiękami gitary akustycznej oraz dwoma folkowymi wokalami. Ambient pojawia się tu tylko po to, by zaraz dać się porwać bezkompromisowemu minimalizmowi. To muzyka surowa i podniosła. Cementowe pieśni, zwiastun nadchodzącej burzy.

ŻAL - Duet elektroniczno-wokalno-gitarowy, nastawiony na szybki sukces na międzynarodowej scenie muzycznej. Grają sympatyczną taneczno-piosenkową muzykę dobrą do nucenia i stukania nóżką. Wintydżową taneczną elektronikę rodem z lat 80. okraszają brudnymi gitarowymi solówkami. W ich instrumentarium wchodzą: analogowa drummaszyna, monofoniczny analogowy syntezator i pętle nagrane na ciepłych analogowych syntezatorach, oraz gitara i wokal. Muzyka ta przywodzi na myśl takie klasyki jak New Order, Bronski Beat, Massive Attack czy David Bowie.

O resztę oprawy taneczno-muzycznej, marcowej piątkowej nocy zadbają: Dominik Szczepaniak (MA / Szczecin) i Dj MO (Wwa).

Dominik to perkusista z zespołu MA, który ostatnio zagrał piękny koncert w Spatifie, a także dj, który ze sprawnością ważki miesza disco, house a także wszelkie inne odmiany tychże szlachetnych gatunków. Wraz z reprezentacją Warszawy w osobie Dj Mo - którego, nikomu zorientowanemu, nie trzeba przedstawiać - zaprezentują dużo klasyki, jej pochodnych oraz rzadkie, czy niepublikowane dotąd produkcje. Bądźcie pewni - tej nocy zapewnią ciekawą podróż dla niejednego głodnego poszukiwacza tanecznych rytmów. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy przeszkadzajki, abyście mogli pograć i miksowac dźwięki wraz z nami, będzie śmiesznie. Tej nocy zabierzemy Was w eklektyczne i wielowymiarowe przestrzenie, gdzie wszystko jest mozliwe.
Na początek osobne sety, by następnie połączyć siły w b2b.

Bądźcie koniecznie i już teraz szykujcie się na dwa porywające koncerty i porządną dawkę dobrej muzyki!

Do zobaczenia :)

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Cafe Kulturalna

Plac Defilad 1, PKiN, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej