To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

POLAND ON AIR - Premiera albumu i wystawa zdjęć Polski z lotu ptaka!

BILETY DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY RÓWNIEŻ NA MIEJSCU!

Premiera długo wyczekiwanego albumu fotograficznego POLAND ON AIR Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wystawę POLAND ON AIR, którą możecie odwiedzać na 35. piętrze wieżowca Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej 51!

POLAND ON AIR to niezależny projekt fotograficzny Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz, oraz trzecia wystawa ich prac w Warsaw Trade Tower. Tym razem artyści, wykonali zdjęcia lotnicze 12 polskich miast by uczcić 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj Niepodległości, a także promować Polskę na świecie. W ciągu 15 miesięcy odbyli ponad 20 lotów fotografując m.in. Warszawę, Łódź, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Białystok, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice, Bielsko-Białą, czy Toruń. Efekty pracy zaprezentują w Panorama Room na 35. piętrze WTT. Ekspozycję 25 fotografii będzie można podziwiać między 2. a 18. grudnia br., codziennie w godz. 13:00-21:00. Bilety dostępne w cenie 8 zł, do nabycia na miejscu lub poniżej. 


Podczas wystawy będzie możliwość zamówienia wydruków zdjęć oraz zakupu albumów POLAND ON AIR.

poland on air

O autorach:

  • Maciej Margas - 25-letni fotograf i operator filmowy. Laureat nagrody Grand Press Photo, wyróżniony w International Photography Awards. Autor najpopularniejszego filmu timelapse o Polsce - "WARSAW 24H timelapse". Margas portretuje stolicę Polski od 2009 roku. Więcej prac można zobaczyć na www.maciejmargas.com oraz www.polandonair.com.
  • Aleksandra Łogusz - Autorka Zdjęcia Roku, oraz założycielka www.polandonair.com - wydawnictwa i sklepu internetowego specjalizującego się w wydrukach i publikacjach zdjęć wykonanych z wysokości. 
Razem prowadzą kanał na Youtube - POLAND ON AIR.

Najpierw Warszawa, potem cała Polska. Ostatnia ekspozycja prac Macieja Margasa i Aleksandry Łogusz w WTT odbyła się w kwietniu 2017 r. Pokazali oni wówczas zdjęcia stolicy wykonane z wysokości nawet 3500 metrów, które zrobili w ramach projektu Warsaw On Air. Wystawa odniosła spektakularny sukces, a album o tej samej nazwie znalazł odbiorców nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, m.in. w Dubaju, Sydney, czy Nowym Jorku. Trafił on także w ręce brytyjskiej pary książęcej- księżnej Kate i księcia Williama. Zdjęcia lotnicze stolicy stały się dla wielu pretekstem do poznania historii miasta. Obraz Warszawy, nowoczesnej i rozwiniętej aglomeracji pozwolił też zwrócić uwagę obcokrajowców, stając się jedną z wizytówek Polski. 

Niestety instytucje odpowiadające za organizację obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości, czy też te zajmujące się promocją Polski, nie były zainteresowane ani albumem, ani wystawą. Usłyszeliśmy, że nie widzą w nich zastosowania promocyjnego. Postanowiliśmy zrealizować go niezależnie, udowadniając im, jak bardzo się mylą. Poprzez crowdfunding wsparło nas ponad 100 osób., a później dzięki naszym Partnerom - Colliers, CM-Systems, oraz Direct Communication, udało nam się zrealizować projekt do końca.

Pracując na POLAND ON AIR marzyliśmy o tym, by album oraz wystawa zdjęć stały się wizytówkami już nie tylko Warszawy, ale całej Polski na świecie. Polski, która z lotu ptaka w pełni ukazuje swoje piękno oraz dumę. Chcieliśmy, by POLAND ON AIR pokazywało, że mimo wszelkich podziałów czy różnic, bardzo wiele nas łączy, i jesteśmy sobie dużo bliżsi niż nam się wydaje.


  • Partnerzy Wystawy:

Colliers,CM-SystemsDirect Communication

  • Organizatorzy Wystawy:

POLAND ON AIR, Warsaw Trade Tower


Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Warszawie wydarzenia Warszawa Aleksandra Łogusz fotografia Maciej Margas Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "POLAND ON AIR - Premiera albumu i wystawa zdjęć Polski z lotu ptaka!" jest WGS Aleksandra Łogusz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej