Moc roboty i Przekoty - wystawa semestralna Warszawskiej Szkoły Reklamy

"Moc roboty i Przekoty" to nowy cykl marcowych wystaw Warszawskiej Szkoły Reklamy,prezentujących po pierwszym semestrze sylwetki wyróżniających się słuchaczy i studentów, skupionych
ekspozycyjnie wokół twórczości wybranego, wybitnego absolwenta. Tym samym nowy cykl zastępuje w sezonie zimowym poprzednią formułę wystaw prezentowanych pod nazwą "Mistrz i uczeń" organizujących przestrzeń wystawową wokół osoby wybranego wykładowcy i jego wychowanków.

W tym roku mamy zaszczyt zaprezentować fragment dorobku Grzegorza Mikruta, fotografa i designera, przez lata zawodowo związanego także ze studiem fotograficznym WSR. Z dumą pokazujemy zarówno jego prace jak i prace jego młodszych kolegów i koleżanek.Wystawy semestralne są stałą i bardzo ważną częścią życia Szkoły. To okazja do pokazania swoich talentów poza szkolnymi murami, a także możliwość zaproszenia rodziny lub znajomych. Może się to okazać pierwszym krokiem do wielkiej kariery, niespodzianką dla bliskich lub po prostu miłym podsumowaniem mijającego semestru.

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace z zakresu grafiki komputerowej, digital paintingu, fotografii, rzeźby, rysunku, makijażu artystycznego, charakteryzacji, a także reklamy prasowej czy komunikacji wizualnej. Dodatkowo w sali kinowej będzie można zobaczyć dwie najlepsze etiudy wybrane podczas Klapsów 2017! Na dużym ekranie zaprezentujemy: "Artystę" i "Serce oskarżycielem", ale również animacje. Pokazywane dzieła z racji specyfiki Szkoły łączą walory artystyczne z praktycznym i komercyjnym wykorzystaniem projektów. Ekspozycja jest podsumowaniem pracy podopiecznych Szkoły w semestrze jesienno-zimowym. Kuratorem wystawy został Pan Mateusz Stryjecki.

Zapraszamy 17 marca 2017 na wernisaż wystawy semestralnej! Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na godzinę 18:00. Widzimy się w Mazowiecki Instytut Kultury przy ulicy Elektoralnej 12 :) Ekspozycje będzie można oglądać do 30 marca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich twórców, wykładowców, WSR-owiczów, ich znajomych, przyjaciół oraz miłośników dobrego designu i reklamy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! https://www.facebook.com/events/182253972277589

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Warszawska Szkoła Reklamy :)
http://www.akademiareklamy.edu.pl

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Moc roboty i Przekoty - wystawa semestralna Warszawskiej Szkoły Reklamy" jest Warszawska Szkoła Reklamy

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Wejściówka
30 Marca 2017, 16:00
Zobacz na mapie

Mazowiecki Instytut Kultury

ul. Elektoralna 12, Warszawa

Polecamy także:

TRENING KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ  1.0 - MOWA CIAŁA

8 Kwietnia, 10:00 - 13:00 90,00 zł
Pracownia Rozwoju Osobistego, Wrocław

LEGAL MARKET DAY 2018 - konferencja nowoczesnych prawników

2 Marca, 10:00 - 15:00 367,77 zł
Centrum Konferencyjne Kopernik, Warszawa

"Tu byłem. Tony Halik" - spotkanie podróżników w "Centrum Premier - Czerska 8/10"

Dzisiaj, 19:00
"Centrum Premier - Czerska 8/10" siedziba Agory, Warszawa

ŁÓDŹ - MIASTO WIELU KULTUR

16 Czerwca, 07:00 - 20:00 99,00 zł
Wyjazd: Warszawa Pl. Defilad (od strony wejścia do Metra Centrum) godz. 7.00, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej