To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Negocjacje w biznesie - Poznaj najskuteczniejsze techniki negocjacji biznesowych

22 Listopada, 09:00 - 18:00 od 219,00 zł
 

Negocjacje w biznesie - Poznaj najskuteczniejsze techniki negocjacji biznesowych!

29 Listopada, 09:00 - 18:00 od 219,00 zł
NOVOTEL WROCŁAW CITY, 53-011 Wrocław

Negocjacje w biznesie - Poznaj najskuteczniejsze techniki negocjacji biznesowych

6 Grudnia, 09:00 - 18:00 od 219,00 zł
 

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Warszawa

Wtorek, 09:00 - 19:00 od 390,00 zł
Hotel Riviera ****, 05-124 Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Moc roboty i Przekoty - wystawa semestralna Warszawskiej Szkoły Reklamy

"Moc roboty i Przekoty" to nowy cykl marcowych wystaw Warszawskiej Szkoły Reklamy,prezentujących po pierwszym semestrze sylwetki wyróżniających się słuchaczy i studentów, skupionych
ekspozycyjnie wokół twórczości wybranego, wybitnego absolwenta. Tym samym nowy cykl zastępuje w sezonie zimowym poprzednią formułę wystaw prezentowanych pod nazwą "Mistrz i uczeń" organizujących przestrzeń wystawową wokół osoby wybranego wykładowcy i jego wychowanków.

W tym roku mamy zaszczyt zaprezentować fragment dorobku Grzegorza Mikruta, fotografa i designera, przez lata zawodowo związanego także ze studiem fotograficznym WSR. Z dumą pokazujemy zarówno jego prace jak i prace jego młodszych kolegów i koleżanek.Wystawy semestralne są stałą i bardzo ważną częścią życia Szkoły. To okazja do pokazania swoich talentów poza szkolnymi murami, a także możliwość zaproszenia rodziny lub znajomych. Może się to okazać pierwszym krokiem do wielkiej kariery, niespodzianką dla bliskich lub po prostu miłym podsumowaniem mijającego semestru.

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace z zakresu grafiki komputerowej, digital paintingu, fotografii, rzeźby, rysunku, makijażu artystycznego, charakteryzacji, a także reklamy prasowej czy komunikacji wizualnej. Dodatkowo w sali kinowej będzie można zobaczyć dwie najlepsze etiudy wybrane podczas Klapsów 2017! Na dużym ekranie zaprezentujemy: "Artystę" i "Serce oskarżycielem", ale również animacje. Pokazywane dzieła z racji specyfiki Szkoły łączą walory artystyczne z praktycznym i komercyjnym wykorzystaniem projektów. Ekspozycja jest podsumowaniem pracy podopiecznych Szkoły w semestrze jesienno-zimowym. Kuratorem wystawy został Pan Mateusz Stryjecki.

Zapraszamy 17 marca 2017 na wernisaż wystawy semestralnej! Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na godzinę 18:00. Widzimy się w Mazowiecki Instytut Kultury przy ulicy Elektoralnej 12 :) Ekspozycje będzie można oglądać do 30 marca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich twórców, wykładowców, WSR-owiczów, ich znajomych, przyjaciół oraz miłośników dobrego designu i reklamy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! https://www.facebook.com/events/182253972277589

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Warszawska Szkoła Reklamy :)
http://www.akademiareklamy.edu.pl

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Moc roboty i Przekoty - wystawa semestralna Warszawskiej Szkoły Reklamy" jest Warszawska Szkoła Reklamy

Zobacz na mapie

Mazowiecki Instytut Kultury

ul. Elektoralna 12, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej