To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Laudacje Studenckie 2018 #StudioAccantus

UWAGA: ze względu na oficjalny charakter gali obowiązuje strój ELEGANCKI.

Już 24 maja 2018 roku odbędzie się gala finałowa tegorocznej, już szóstej edycji Laudacji Studenckich.

Idea wręczania nagród "Laudacji studenckich" zrodziła się z potrzeby wyrażenia wdzięczności osobom, których pomoc i troska umożliwia studentom realizację ich projektów oraz przyczynia się do inicjowania i upowszechniania pro-studenckich rozwiązań w zakresie dydaktyki akademickiej. Nazwa wydarzenia i nagrody Samorządu Studentów UJ nawiązuje do praktyki wygłaszania laudacji (łac. laudo, laudare - chwalić), czyli mowy pochwalnej wygłaszanej w środowisku akademickim na cześć osób, którym przyznano tytuł profesora, doktora honoris causa czy inne prestiżowe wyróżnienie. Ważnym aspektem Laudacji jest fakt, iż w procedurę wyboru laureatów bezpośrednio zaangażowani są studenci. To oni decydują o nominacji wskazując pracownika uczelni, którego chcą wyróżnić i podziękować za zaangażowanie i trud pracy.

Statuetki wręczane będą w trzech kategoriach, w dwóch z nich o przyznaniu nagrody decydują wszyscy studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego poprzez powszechne głosowanie. Są to: Przyjaciel Studenta - nagrodzony może zostać nauczyciel akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w swej działalności w szczególny sposób ma na uwadze dobro studentów, ich rozwój oraz zdobycie przez nich wiedzy i umiejętności w jak najwyższym stopniu oraz Pomocna Dłoń - nagrodzony może zostać pracownik administracyjny Uniwersytetu Jagiellońskiego, który w swojej codziennej pracy w sposób wyróżniający niesie studentom pomoc w rozwiązywaniu ich bieżących problemów. O przyznaniu nagród w kategorii Laudacja Honorowa decyduje Kapituła Laudacji Studenckich - studenccy członkowie Senatu UJ. Nagrodzeni mogą zostać pracownicy UJ, którzy w swojej działalności na rzecz studentów w szczególny sposób przyczyniają się do poprawy jakości kształcenia na Uniwersytecie Jagiellońskim, budowania wśród pracowników i studentów kultury jakości kształcenia oraz promowania postawy prostudenckiej.

Ze względu na wagę wydarzenia w życiu społeczności Uczelni, ceremonia wręczania Laudacji Studenckich ma oficjalny charakter - statuetki wręczane są laureatom podczas uroczystej gali finałowej. Galę uświetnią występy artystyczne tancerzy grupy Atelie oraz zespołu Studia Accantus.

Patronaty honorowe:

Marszałek Województwa Małopolskiego - Jacek Krupa
Polska Komisja Akredytacyjna
Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego

Patronaty medialne:

UJOT.fm

Więcej informacji:
www.laudacjestudenckie.pl
www.facebook.com/events/789807021407577

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Krakowie wydarzenia Kraków Katarzyna Mazurkiewicz Kuba Jurzyk Małgorzata Kozłowska Natalia Piotrowska Paweł Izdebski studenci Studio Accantus

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Laudacje Studenckie 2018 #StudioAccantus" jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej