To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

HULTAJ Festiwal - akredytacje dla mediów

Hultaj Festiwal - INACZEJ NIŻ WSZĘDZIE

Muzyka w magicznym miejscu, czyli Hultaj Festiwal w Pałacu Gorzanów. Bez nadęcia i zadęcia. Inaczej niż wszędzie. Po hultajsku. W dniach 26-28 lipca w sercu ziemi kłodzkiej, na Dolnym Śląsku, odbędzie się druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. W programie m.in. Maciej Maleńczuk, BOKKA, Agressiva69i Księżyc, a także Szmaty, Torteks, HelloYak, Studium Instrumentów Etnicznych, ŻAL i Edward Powell. 


Aż 3 dziedzińce, 180 pokoi i 8 hektarów ogrodu - imponująca przestrzeń i renesansowo-barokowa tożsamość Pałacu Gorzanów nadają mu aury tajemniczości i magii. To tutaj odbędzie się druga już edycja festiwalu dedykowanego ambitnym hultajom, ludziom ciekawym świata, szukającym inspiracji i relaksu.

BOKKA, lutnik Powell i rockabilly z Kolumbii

Na trzech scenach - Dziedzińcu, Nimfeum i Silent Stage - wystąpią artyści, których łączy jeden wspólny mianownik - nie dają się zaszufladkować. Obok projektów znanych i cenionych pojawią się te, które dopiero warto odkryć. - Nie chcieliśmy powoływać do życia kolejnego festiwalu muzycznego z przewidywalnym line-upem. Postanowiliśmy ściągnąć najbardziej nieokiełznanych, szczerych i prawdziwych hultajów artystycznych, którzy zapewnią wrażenia inne niż wszędzie- mówią zgodnie organizatorzy Hultaja. W Pałacu Gorzanów wystąpią zatem Maciej Maleńczuk z muzyką do filmu "Mocny człowiek" (reż. Henryk Szaro; Polska, 1929), zespół Księżyc ze swoim psychodelicznym minimalizmem, BOKKA oraz prekursorzy polskiej muzyki industrialnej Agressiva69. Wśród mniej znanych perełek programu znajdują się m.in. improwizujący zespół Szmaty, eklektyczne Studium Instrumentów Etnicznych grające psychofolk, tandem ŻAL z taneczną elektroniką oraz Torteks. Na szczególną uwagę zasługuje kolumbijski zespół HelloYak, łączący rock'n'roll, rockabilly i muzykę country. Niekwestionowaną ciekawostką jest też Edward Powell, performer, kompozytor i… lutnik poruszający się w stylistyce kultury hinduskiej i środkowowschodniej, z upodobaniem tworzący m.in. oryginalne instrumenty strunowe.

Pole namiotowe, dojazd, bilety

Od pierwszej edycji pole namiotowe przy Pałacu Gorzanów uchodzi za bajkowe - zlokalizowane jest w lesie, wśród pałacowych wzgórz. Z Wrocławia do Gorzanowa dojechać można bezpośrednio Kolejami Dolnośląskimi, a bilety w cenie 180 zł (karnet) i 80 zł (jednodniowy) kupić przez Biletin.pl oraz na miejscu przed wydarzeniem. Poza programem muzycznym na uczestników festiwalu czekają wyśmienita lokalna kuchnia i produkty od kłodzkich rzemieślników. Nie zabraknie warsztatów, jogi i medytacji, kina nocnego z krótkimi metrażami oraz hultajskich niespodzianek. Festiwal jest przyjazny zarówno ludziom, jak i zwierzętom.

Pałac Gorzanów dla kultury i lokalnego rzemiosła

Koncerty spod szyldu Hultaja odbywają się w niezwykłej lokalizacji udostępnianej odbiorcom na czas wydarzeń kulturalnych. Pałac Gorzanów stanowi jeden z najcenniejszych obiektów tego typu w Polsce. Ponad sto komnat, unikatowe ścienne dekoracje, drewniane polichromie, a także teatr dworski i najstarszy świecki park barokowy z pawilonem w kształcie rotundy to tylko namiastka skarbu Dolnego Śląska. Założona przez Marka Haisiga Fundacja Pałac Gorzanów od 2012 roku dokonała już ogromu prac renowacyjnych. Sporo jest jeszcze do zrobienia, ale już dziś rezydencja służy lokalnej społeczności, promuje tamtejszych rzemieślników i przyciąga turystów, przypominając o historii właścicieli pałacu - rodu von Herberstein - i dziejach całego Hrabstwa Kłodzkiego. Hultaj Festiwal jest częścią "Muzycznego Lata w Pałacu Gorzanów" - cyklu wydarzeń, w ramach którego w wakacje w Gorzanowie zagrają jeszcze Fisz Emade oraz Elektryczne Gitary.

Więcej informacji: www.hultajfestiwal.pl, www.palacgorzanow.pl

WAŻNE INFORMACJE

1. Są dwa rodzaje akredytacji: dziennikarska i foto.
2. Na jedną redakcję przypadają maksymalnie 2 akredytacje (1 dziennikarska + 1 foto). Akredytacja jest bezpłatna.
3. Proces akredytacyjny trwa do 20 lipca do północy. W przypadku zgłoszeń w późniejszym terminie organizator nie gwarantuje przyznania akredytacji. Jeśli akredytacja zostanie przyznana, poinformujemy o tym drogą mailową do dn. 22 lipca 2019 r.
4. Decyzję o przyznaniu akredytacji podejmuje organizator. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji oraz do zmian zasad.
5. Liczba akredytacji jest ograniczona. Akredytacja dziennikarska nie obejmuje noclegu. W razie zainteresowania noclegiem, prosimy o kontakt z biurem prasowym

6. Akredytacja przysługuje przedstawicielom mediów, którzy planują opublikować tekst, przygotować materiał radiowy lub telewizyjny bądź reportaż fotograficzny dotyczący 2. edycji HULTAJ FESTIWALU.
7. Akredytacja foto upoważnia do fotografowania wydarzeń festiwalowych w zgodzie z zasadami foto ustalonymi przez organizatora i/lub artystów (koncerty: pierwsze 3 utwory). Organizator zastrzega sobie prawo do zmian zasad fotografowania w ostatniej chwili oraz wydania zakazu fotografowania, jeśli tak postanowi artysta.
8. Akredytacje w postaci opasek odebrać będzie można w Pałacu Gorzanów w dniach 26-28 lipca 2019 r.14. Wejście na wydarzenia możliwe jest za okazaniem właściwej opaski. Szczegóły odbioru akredytacji wysłane zostaną mailem.

Kontakt:
Magda Kotowska
magda.kotowska@festpromo.pl

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w gorzanów wydarzenia Gorzanów

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "HULTAJ Festiwal - akredytacje dla mediów" jest FEST PROMO

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej