To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

15 Grudnia - 16 Grudnia
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Na tropie tajemnic spacer #3

UWAGA: W trakcie spaceru planowane jest nagranie reportażu, dlatego też pobranie wejściówki jest równoznaczne ze zgodą na użyczenie wizerunku. Na tropie tajemnic - spacer z mapą Kids in Kraków

Tajemnice, legendy, ukryte skarby, strachy i duchy - czas wyruszyć śladem zagadkowych krakowskich zjawisk i odkryć pilnie strzeżone sekrety. Podczas tajemniczego spaceru na zakończenie lata - 19 września - będzie m.in. o krakowskich złoczyńcach, dzwonku dla umarłych czy duchu Eleonory. Na dziedzińcu Pałacu Krzysztofory spróbujemy zgłębić tajemnicę mistrza Twardowskiego, a przy kościele oo. Franciszkanów dowiemy się, czym zajmowało się Bractwo Męki Pańskiej.

Na zakończenie spaceru z mapą Kids in Kraków poszukamy zagubionego Skarbu Wiślan. Nikt nie wie jednak, gdzie znajdują się ukryte drzwi… Czy uda nam się je odnaleźć?


Dla dzieci 6-12 wraz z opiekunami

Czas trwania: ok. 1,5 h

Początek: przy punkcie Info Kraków w Sukiennicach

Koniec: ul. Kanonicza

UWAGA: udział dzieci w spacerze możliwy tylko i wyłącznie z opiekunem! Prosimy o pobranie wejściówki dla dzieci i opiekunów.


O KIDS IN KRAKÓW

Kids in Kraków to nowoczesna, bogata, pełna i wiarygodna baza organizowanych w Krakowie wydarzeń dla dzieci i miejsc przyjaznych rodzinie. Projekt powstał w 2012 rok i po czterech latach działalności głównie na Facebooku, w 2016 roku doczekał się własnego portalu, zbierającego nie tylko wydarzenia skierowane do najmłodszych mieszkańców miasta, ale także pokazującego miejsca, które warto odwiedzić całą rodziną. Serwis pokazuje, że kultura w Krakowie jest przyjazna rodzinie! Kids in Kraków to także profil na portalu społecznościowym Facebook: www.facebook.com/kidsinkrakow

Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w 31-042 kraków wydarzenia 31-042 Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Na tropie tajemnic spacer #3" jest Krakowskie Biuro Festiwalowe

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej