To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Startup: Wrocław meetup #3

Startup: Wroclaw meetup #3

Robotics - digital disruption in the real world

This is the third meeting within the project Startup: Wrocław meetup. Meet us at Wroclaw University of Science and Technology on 16th May at 5:30, where we will talk about automation and robotics. Representatives of major enterprises connected with this issues such as EY Global Delivery Services Poland orazFANUC Polska Sp. z o.o.will tell us about practical usage of robotics in production and business processes. They will also show some examples of their solutions. As usual during the meeting start-ups and companies with start-up background will appear: Blebox, Sky Tronic, Orchid Sp z o.o. i Scanway.

The meeting will be held in English.

Do not forget to follow us on Facebook: https://www.facebook.com/smartcitywroc

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To już trzecie spotkanie w ramach projektu Startup: Wrocław meetup. 16 maja o godz. 17:30 zapraszamy na Politechnikę Wrocławską, gdzie porozmawiamy o automatyzacji i robotyce. Ich przejawy są coraz bardziej widoczne w naszym codziennym życiu, a jeszcze kilka lat temu były to tematy z filmów sci-fi. O praktycznych zastosowaniach robotyki w skali globalnej zarówno w produkcji jak i procesach biznesowych opowiedzą przedstawiciele międzynarodowych firm - EY Global Delivery Services Poland oraz FANUC Polska Sp. z o.o.Firmy przygotują również stoiska, na których zaprezentują nam przykłady swoich rozwiązań. Czeka nas ciekawe spotkanie pełne inspiracji i dobrej zabawy!

Świeże rozwiązania dla dojrzałego biznesu

Startup: Wrocław Meetup to również okazja do zaprezentowania produktów i innowacji przez polskie, a przede wszystkim wrocławskie startupy i firmy technologiczne. Tym razem czekają nas cztery inspirujące wystąpienia startupow z wrocławskiego podwórka: Blebox, Sky Tronic, Orchid Sp z o.o. i Scanway. Nieodłączną częścią naszych wydarzeń jest networking, gdzie każdy z każdym będzie mógł wymienić swoje doświadczenia, zdobyć nową wiedzę i pozyskać kontakty, które być może zaowocują współpracą i sukcesem.

Nowa dawka inspiracji

Nawet najbardziej kreatywny zespół potrzebuje inspiracji do tworzenia kolejnych produktów i rozwiązań dla swoich potencjalnych klientów. Poznaniu różnych branż, wymianie informacji oraz nawiązaniu relacji ma służyć projekt Startup Wrocław: meetup. Spotkania w ramach projektu zakładają integrację środowiska startupowego z przedstawicielami różnych branż, w tym dużego biznesu. Będzie to świetna okazja aby nawiązać relacje z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami, wymienić się doświadczeniem i zebrać opinie na temat prowadzonego przez nas projektu.

Bądź na bieżąco, śledź nasz profil na Facebooku Smart City Wrocław https://www.facebook.com/smartcitywroc

Po części oficjalnej zapraszamy na networking oraz afterparty.

Partnerem strategicznym cyklu spotkań Startup Wrocław: meetup jest firma Probuild, deweloper nowoczesnego kampusu biurowego Pin Park (www.pin-park.pl) powstającego we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 33. Spotkanie odbędzie się w sali 007 w budynku D-21 na Politechnice Wrocławskiej. Wydarzenie odbędzie się po angielsku.

Zobacz również:

konferencje konferencje w Wrocławiu wydarzenia Wrocław EY startup wrocław

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Startup: Wrocław meetup #3" jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej