To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

PLNOG 24

23 Marca - 24 Marca od 147,60 zł
Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

Startup Poland Camp #1 - sprzedaż i technologie w biznesie

➡Zastanawiasz się jak sprawić by Twój dział sprzedaży był nowoczesny, a handlowcy wykorzystywali narzędzia i technologie, które pozwolą im podnieść skuteczność swoich działań?

➡Chciałbyś wiedzieć więcej jak wykorzystać przemyślany marketing do wzrostu sprzedaży w Twojej firmie i dowiedzieć się więcej n.t omnichannel, RTL, growthacking i innych tego typu modnych trendów ;-)?

➡Chcesz zacząć tworzyć skuteczne kampanie na Facebooka i Instagrama, ale nie wiesz od czego zacząć?

➡Interesuje Cię głownie sprzedaż i marketing, ale wiedza o tym skąd brać kasę na start i rozwój biznesu też by się przydała?:-)

Wpadnij na pierwszy we Włocławku Startup Poland Camp organizowany przez Fundację Startup Poland przy wsparciu Narodowe Centrum Badań i Rozwoju gdzie dowiesz się niemal wszystkiego w temacie nowoczesnej sprzedaży B2B i B2C.Specjalnie dla Was zaprosiliśmy praktyków biznesu, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Nie zabraknie również networkingu oraz części Q&A!


WEJŚCIE ZA FREE! :-)

AGENDA

17:00-17:30 Rejestracja uczestników

17:30-17:35 Małgorzata Gontarek,  Fundacja Startup Poland, Powitanie

17:35-18:00 Dominik Pokornowski, 3.14 Public Relation, Haippa ,,Social Media, ale po co? Jak zainicjować sprzedaż i budować wizerunek w mediach społecznościowych?"

18:00-18:20 Artur Smolicki, New Creative, ,,Jak wykorzystać analitykę do zwiększania sprzedaży?"

18:20-18:35 Joanna Makocka, NCBiR ,,Możliwości dotacyjne dla młodych firm w 2018 roku"

18:35-19:00 Mariusz Wesołowski, Adwise.me, Temat wkrótce

Blok Rób Startup we Włocławku

19:00-19:15 Sławomir Kasperki, Vegefrost ,,Czy sprzedaż produktów które lubią niemal wszyscy jest łatwiejsza?

19:15-21:00 Afterparty + Networking 🍕 🍸 ☕


SYLWETKI PRELEGENTÓW

Dominik Pokornowski -PR manager i koordynator projektów z ponad 15-letnim doświadczeniem. Przez 7 lat był kierownikiem działu komunikacji w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Od kilku lat działa jako trener i konsultant. Współpracuje z instytucjami kultury, przemysłami kreatywnymi i IT. Z wykształcenia filozof (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), ukończył studia podyplomowe z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami.Od 2010 aktywny trener z zakresu komunikacji internetowej, PR-u i zarządzania projektami z dorobkiem ponad 1200 godzin szkoleniowych.Szkolił i doradzał w ponad 50 firmach i organizacjach.


Mariusz Wesołowski - Profesjonalną przygodę z internetem zaczynał w Grupie Allegro, w której nauczył się wszystkiego, co wykorzystuję w życiu zawodowym. Jego sztandarowy projekt, pod którym się podpisuje, to "Edukacyjne Spotkania Allegro", ale tak naprawdę praca w dziale marketingu dała mu mocne podłoże oraz szanse rozwinięcia wielu kompetencji i tych marketingowych, i tych sprzedażowych, jak również organizacyjnych.Po pracy w Grupie Allegro prowadził projekty dla takich marek jak: Agora S.A, Onet, Lidl Polska, Raben Group. Na rynku szkoleniowym pracował z takimi firmami jak: NoweKompetencje.pl, AP Edukacja, EduInvest. Regularnie wykłada na WSB. Prowadzi również zajęcia na studiach podyplomowych.

Artur Smolicki - Specjalista marketingu internetowego, od ponad 7 lat działający w obszarze sektora MŚP oraz rynku e-commerce. Współpracuje z polskimi oraz globalnymi markami tworząc kampanie reklamowe, budując ich wizerunek oraz doradzając w kwestii skutecznego pozyskiwania klientów w Internecie. Subiektywny bloger, poruszający tematy związane z marketingiem, reklamą, mediami społecznościowymi i wszystkim co związane jest z biznesem online. Prelegent oraz szkoleniowiec, mentor w trakcie programu akceleracji dla startupów Starter Rocket. Autor publikacji oraz artykułów, między innymi w takich magazynach jak Marketing w Praktyce, Marketer Plus, Online Marketing Polska czy też Bloomberg Businessweek Polska.

Joanna Makocka - od ponad 9 lat jest zawodowo związana z zarządzaniem programami i projektami. Od 2012 roku pracuje w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, gdzie dotychczas odpowiadała za koordynację programów krajowych oraz międzynarodowych. Obecnie od 2018 roku, zajmuje się działaniami promującymi działalność i usługi NCBR m.in. organizując cykle spotkań dla małych i średnich przedsiębiorców w różnych regionach Polski.

Organizacja

Małgorzata Gontarek - od 8 lat związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. W kwetniu br. wyróżniona w raporcie ,,55 kobiet w świecie nowych technologii w Polsce". Realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz koordynuje kilka ngo, takich jak Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne. Związana jako specjalista d.s marketingu i PR z Di24.pl. W Płocku rozwija projekt Startup Płock, który ma na celu stworzenie ekosystemu startupowego i integrację branży new tech. Organizatorka takich wydarzeń, jak m.in.: Płockamp, Czwartek Social Media, Startup Płock.


📞Kontakt z organizatorami:


Małgorzata Gontarek / Fundacja Startup Poland

m.gontarek@startuppoland.org

t. 602 773 379

Obsługa PR&Marketing / WebTango.pl

Zobacz również:

konferencje konferencje w Włocławku Marketing Social Media Sprzedaż Startup wydarzenia WŁOCŁAWEK kurs szkolenie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Startup Poland Camp #1 - sprzedaż i technologie w biznesie" jest WebTango.pl Małgorzata Gontarek

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej