XIV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "FUTURE OF WORK" - bilety

 FUTURE OF WORK

XIV konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, 10 kwietnia 2019, Centrum Konferencyjne POLIN.


IDEA

Czy w przyszłości, w której to Millenialsi będą szefami, wszystkie firmy będą turkusowe? Czy pokolenie Z będzie chodzić do pracy? A może wszyscy będziemy pracować tylko 4 dni w tygodniu? W kolorowym biurze z ogrodem i miejscem do medytacji, czy zdalnie? Z salonu czy prosto z plaży na Bali? A może wcale, bo zastąpią nas roboty i sztuczna inteligencja? Czy wszyscy musimy być kreatywni? I szczęśliwi w pracy? Czy w ogóle pójdziemy na emeryturę? I czy na pewno przyszłość jest kobietą?

Przerzucamy się trendami - automatyzacja, przywództwo zamiast zarządzania, role zamiast stanowisk, kompetencje zamiast ról, elastyczne formy zatrudnienia, sieć zamiast hierarchii. Wyrabiamy kompetencje przyszłości. A jednak wizja rynku pracy jest wciąż raczej mglista. Jak odróżnić prawdopodobne scenariusze od fantastycznych wizji?

Jakie kompetencje rzeczywiście warto kształcić? Jak skorzystać z nowych technologii i nie panikować, gdy do zespołu dołączy bot? O tym wszystkim na kolejnej konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zatytułowanej "FUTURE OF WORK".


PROGRAM

8:30 - 9:00 networking

09:00 - 9:15 Kasia Wierzbowska, Dorota Czekaj, rozpoczęcie konferencji, powitanie

09:15 - 9:30 Paweł Rabiej, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, przywitanie Współorganizatora, "Warszawa - nowe perspektywy dla przedsiębiorczych kobiet"

09:30 - 9:55 Sławomir Sikora, Citi Handlowy

9:55 - 10:20 Kuba Piwowar, Google, "Robota maszyn. O pracy dzisiaj"

Rozwinięte algorytmy, dostępne zbiory danych i potężna, łatwo dostępna moc obliczeniowa znacznie ułatwiły niedawne postępy w rozwoju prac nad sztuczną inteligencją, a ściślej: uczeniem maszynowym. W wystąpieniu przyjrzymy się, jak te osiągnięcia możemy przekuć na swoją korzyść, szczególnie w obszarze pracy, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego.

10:20 - 10:40 Magda Kotlarczyk, Anna Stefańska, Google, "#IamRemarkable, czyli silna dawka kobiecej energii"

10:40 - 11:10 przerwa kawowa

W trakcie przerwy kawowej w VIP roomie SPK odbędzie się spotkanie mentorek SPK i członkiń Klubu Black Swan Prestige pod patronatem Wolf Theiss (Sala A)

11:10 - 11:25 Katarzyna Wojnar, Brain Embassy, "Happy end story: jak coworking stracił sens"

Jak będzie wyglądała praca przyszłości? Czym naprawdę jest coworking? Co nas czeka po coworkingu?

11:25 - 11:50 Dr Magdalena Łużniak-Piecha, SWPS, "Mogę to robić z każdym i przez całe życie"

Można to robić w każdym wieku. Najlepiej z młodszymi. Oni się dzięki temu mogą dużo nauczyć. Badania psychologiczne pokazują, że najważniejszy jest tu wspólny system wartości. Istotną rolę pełni też doświadczenie. Ważna jest wiedza o tym, jakich narzędzi użyć do osiągania tego, co chcemy osiągnąć. Jak widać z powyższego streszczenia, będziemy rozmawiać o rozwoju potencjału osobistego i poszerzaniu naszych kompetencji.

11:50 - 12:10 Iwona Grochowska, Nais, "Nowoczesny Leadership - ile w nim miejsca na człowieka, ile na technologię i czy to się w ogóle da pogodzić? Rzecz o tym jak skutecznie angażować najmłodszych pracowników i zatrzymywać ich w firmie na dłużej."

Kto w firmie ma największy wpływ na angażowanie i motywowanie pracowników (oczywiście poza nimi samymi). Co skutecznie związuje ludzi z firmą na dłużej i dlaczego feedback ma coraz większą moc. Jak chwalić, żeby pracownik czuł się doceniony. Jak doceniać, gdy coraz rzadziej widujemy się ze swoimi ludźmi i gdy pracujemy coraz szybciej. Czy i jak technologia pomaga w kształtowaniu nowoczesnego przywództwa.

12:10 - 12:35 prof. Krystian Jażdżewski, Warsaw Genomics, "Zdrowie kobiety - zdrowie pracownika"

Współczesna medycyna genomowa potrafi przewidzieć, jakie choroby nam zagrażają, jak je wcześnie rozpoznać i skutecznie leczyć. W genach mamy zapisane, jakie leki nam pomogą, a jakie zaszkodzą. Zindywidualizowane działania prewencyjne to szansa, żebyśmy zdrowo żyli i realizowali plany związane z naszymi marzeniami, naszą rodziną, naszą pracą. Skuteczna profilaktyka oparta o genetyczną ocenę zagrożeń przynosi korzyść pracownikowi, ale również pracodawcy i państwu. Prezentacja będzie ukierunkowana na problemy zdrowotne kobiet.

12:35 - 12:50 Kinga Nowakowska, Black Swan, "Aniołowie biznesu jako ważny element wsparcia i finansowania dla startupów"

Jaką rolę pełnią aniołowie biznesu? W jaki spółki inwestują? Jakie są plusy i minusy pozyskania kapitału od funduszy typu venture capital? Prezentacja genezy Black Swan.

12:50 - 13:00 Arkadiusz Lewicki, Krajowy Punkt Kontaktowy, "Instrumenty Finansowe UE wspierające biznesy kobiece"

13:00 - 14:00 przerwa na lunch

W trakcie przerwy lunchowej 2 równoległe spotkania:

Sala A - VIP room pod Patronatem Wolf Theiss: "Proces inwestycyjny w Black Swan - spotkanie dla obecnych i przyszłych inwestorek", wystąpienie Partnera Wolf Theiss i Kingi Nowakowskiej, Black Swan Fund

Sala B - "Proces inwestycyjny w Black Swan - spotkanie dla funderów szukających finansowania", Joanna Zielińska, Black Swan Fund 

14:00 - 14:30  Bogusia Jarzębowska, doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, "Jak wykorzystać internet do rozwoju Twojej firmy"

Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę! Dowiedz się jak internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Poznaj projekt Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy

14:30 - 16:00 BE THE CHANGE (historie, które zmieniają podejście do życia), sesja w duchu storytellingu: trzy wystąpienia o punktach zwrotnych w życiu, wystąpi m.in. Maja Lipiak z Leżę i pracuję.

16:00 - 18:00 Trzy seminaria do wyboru:

1. Design Thinking, Google, seminarium potrwa do 19:00

Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei do stworzenia prototypu. Stań się świadomym innowatorem. 

2. Magia słowa dla początkujących, Lena Marciniak-Cąkała, Julia Celer-Szczepaniak, Słowne Babki

Posty na Facebooka są twoją zmorą. Treści na twoją stronę internetową spędzają ci sen z powiek. Komunikacja z klientem to koszmar, a od pisania ofert handlowych wolisz się zajmować trzydziestką rozkrzyczanych przedszkolaków. A gdyby tak komunikacja nie musiała być równie nudna jak pisanie szkolnych rozprawek? Pomożemy Ci znaleźć swój styl, nauczymy podstaw copywritingu, oswoimy facebookowe posty i blogowe wpisy, zdradzimy, jak pisać zabawnie i poprawnie, tak by komunikacja z klientem była przyjemnością.

3. Dziękuję za social selling i personal branding na LinkedIn - czy mogłabym prosić po prostu o nowych klientów?, Arkadiusz Cybulski, CEO Rocket Leads

Wiesz, że LinkedIn ma duży potencjał, ale nie wiesz jak go wykorzystać. Masz dużo znajomych, publikujesz wartościowe treści, ale nikt się z Tobą nie kontaktuje. Słyszałaś/eś o nowych strategiach wykorzystania tej platformy, ale nie wiesz od czego zacząć. W jaki sposób wykorzystać LinkedIn w swoim biznesie lub pracy? Jak pozyskiwać kontakty do potencjalnych klientów? Jak znaleźć pracowników lub samemu zmienić pracę? Jakie powinny być pierwsze kroki w działaniu na tym portalu. Odpowiedzi na te pytania znajdą się w 2 godzinnym seminarium.

Podczas konferencji będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z obszaru wykorzystania narzędzi internetowych do rozwoju swojej firmy, prowadzonych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google.

Miejsca na konsultacje z ekspertami dostępne będą po wcześniejszej rejestracji.Organizator


Współorganizator


Znalezione obrazy dla zapytania syrenka warszawa logo


Patronat honorowy

   


Partner Główny XIV Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

             

          


Partner merytoryczny


  


Partnerzy


                      

           

 

Patroni Medialni

       

          

  


Patroni Społecznościowi

        

od 170,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "XIV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "FUTURE OF WORK"" jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet wstępu na XIV konferencję SPK Konferencja SPK

Bilet wstępu na XIV konferencję SPK

31 Marca 2019, 23:59 170,00 zł
Bilet wstępu na XIV konferencję SPK + seminarium nr 1 Konferencja SPK + seminarium 1

Bilet wstępu na XIV konferencję SPK + seminarium nr 1

31 Marca 2019, 23:59 230,00 zł
Bilet wstępu na XIV konferencję SPK + seminarium nr 2 Konferencja SPK + seminarium 2

Bilet wstępu na XIV konferencję SPK + seminarium nr 2

31 Marca 2019, 23:59 230,00 zł
Bilet wstępu na XIV konferencję SPK + seminarium nr 3 Konferencja SPK + seminarium 3

Bilet wstępu na XIV konferencję SPK + seminarium nr 3

31 Marca 2019, 23:59 230,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej