XIII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "BE THE LEADER" - bilety


BE THE LEADER

XIII konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, 17 października 2018, Centrum Konferencyjne Polin w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.


IDEA

Lider to ten, za którym idą inni. Lider to ten, który potrafi porwać tłumy. Lider to ten, który potrafi zrobić następny krok, wtedy, kiedy wydaje się, że nie da się pójść do przodu, choćby o centymetr. I ten, który pozwala innym przełknąć gorycz porażki, by lepiej poczuć smak sukcesu.

Projektujesz, programujesz, rozwijasz, sprzedajesz. Cokolwiek robisz zmieniasz rzeczywistość. Cokolwiek robisz, jesteś liderką.

Innowacyjność, twórczość i kreatywność to cechy, których potrzebujesz, by tworzyć przyszłość, zamiast na nią czekać. Jak je rozwijać u siebie i innych, jak wzmacniać swój potencjał przywódczy, co zrobić, by kobiety chętniej sięgały po władzę i czy przywódca musi nosić spodnie?

Podczas konferencji "Be the leader" razem z ekspertami i praktykami przywództwa takimi jak Anna Jakubowski, Bożena Leśniewska (Orange) oraz Jacek Santorski (Akademia Psychologii Przywództwa), sprawdzimy kim jest lider przyszłości. Czy można się nim stać, czy trzeba urodzić? Jakie narzędzia, techniki, postawy wzmacniają postawę przywódczą? Jak rozwijać siebie i innych? Skąd czerpać inspiracje i siły?

Nieważne, czy szefujesz wielkiej organizacji czy tylko samej sobie - spotkaj się z innymi kobietami, które zmieniają rzeczywistość. Ostatnia konferencja zgromadziła aż 550 uczestniczek!

Posłuchaj historii tych, które same stały się zmianą podczas panelu BE THE CHANGE, weź udział w warsztatach i daj się poznać. 


PROGRAM

08:30 networking

09:00 rozpoczęcie konferencji, powitanie

09:10 przywitanie Partnera Głównego, Beata Czakańska / Citi Handlowy

09:20 przywitanie Współorganizatora, Grzegorz Wolff / Miasto Stołeczne Warszawa

09:30 - 10:00 It's in your HOW, Ania Jakubowski / Marie Brizard Wine & Spirits Group

To, co robisz jest bardzo ważne, ale JAK to robisz jest jeszcze ważniejsze. Tylko od Ciebie zależy Twoja marka i to, co po sobie zostawisz w organizacji. Jakość Twoich działań buduje kulturę organizacji oraz wpływa na środowisko, którego jesteś częścią. JAK - to dyskusja tocząca się wokół jakości i przywództwa, która zaprasza do refleksji nad jego wartościami i tego, jaki pozytywny wpływ wywierasz.

10:00 - 10:25 Czy potrzebuję "transformacji cyfrowej" i czym ona właściwie jest? Tomasz Woźniak / Future Mind

W czasach kiedy prawie 90% ludzi korzysta z internetu za pomocą urządzenia mieszczącego się w kieszeni, stajemy przed wyzwaniem dostosowania się do tej zmiany nawykowej. Jak wybrać właściwy moment i technologie, aby skutecznie dotrzeć do naszych odbiorców? Jak zaakceptować zmianę otoczenia i ryzyko związane z kanibalizacją istniejącego już biznesu? Czy jeśli przegapiliśmy ten moment, istnieje sposób by to nadrobić ? Dlaczego może być to początek zupełnie nowego sposobu na biznes.

10:25 - 10:50 Samoświadomość lidera - modny slogan czy konieczność XXI wieku? Jagoda Gandziarowska - Ziołecka i Rafał Olejniczak / Pracownia Gier Szkoleniowych

Ostatnie dekady przyniosły imponujący rozkwit teorii i praktyki przywództwa. O ile rozmaite kursy i studia prześcigają się w nowatorskich technikach rozwijania indywidualnych kompetencji liderskich, to znacznie mniej uwagi poświęca się pogłębianiu samoświadomości. Na przykład umiejętność dobrego wystąpienia publicznego wielu menadżerom jawi się jako większa, konkretna wartość niż świadome zarządzanie swoimi reakcjami i emocjami w trudnych, czasem niespodziewanych sytuacjach. Jeszcze kilka lat temu samoświadomość kojarzono raczej z egzaltowanymi kursami samorozwoju, niż "poważnymi" treningami przywódczymi. Autorzy raportu o najnowszych trendach rozwoju przywództwa z Center for Creative Leadership nie mają przy tym wątpliwości: nowy wyłaniający się model przywództwa, zakłada równoczesny rozwój kompetencji i samoświadomości. Tylko taki model może zapewnić skuteczność działania w nieoczywistym, zmiennym, wielowymiarowym świecie XXI wieku.Jak więc rozwijać samoświadomość? Czy można wykorzystać do tego metodę gier i symulacji szkoleniowych?

10:50 - 11:15 Jak wychowywać dziecko na lidera swojego życia? Małgorzata Ohme

Bycie liderem swojego życia to nie to samo co bycie liderem w społeczności. To coś więcej. To kierowanie swoim najważniejszym biznesem jakim jest życie w taki sposób, by brać pod uwagę swoje potrzeby, marzenia, wartości, intuicję. To także poczucie zaufania do siebie i bezpieczeństwo z samym sobą. Przynależność do siebie i akceptacja. Wychować dziecko na szczęśliwego człowieka to znaczy wychować go na lidera swojego życia. Jak to zrobić? Zapraszam na wykład, który nie da gotowych odpowiedzi, ale mam nadzieję pozostawi wiele pytań. 

11:15 - 11:45 przerwa kawowa

Moduł BE THE LEADER, trzy wystąpienia liderek, w trakcie których dzielą się swoimi doświadczeniami przywódczymi, podsumowany wystąpieniem eksperckim:

11:45 - 12:05 Przywództwo to dużo więcej niż zarządzanie! - czyli o tym jak od zera zbudować międzynarodowy team i jak nim zarządzać z Warszawy? Barbara Sołtysińska / IndaHash,

12:05 - 12:25 Jak walczyć bez walki - poza agresją i lękiem, Elina Toneva / Krav Maga United,

12:25 - 12:45 Moja osobista podróż lidera w dynamicznym świecie biznesu i technologii, Bożena Leśniewska / Orange Polska

12:45 - 13:15 Jak nigdy nie być niewolnicą stereotypów? Jacek Santorski / Akademia Psychologii Przywództwa

Naszym najważniejszym i najtrudniejszym przeciwnikiem, który działa z zewnątrz, ale może zakorzenić się w zakamarkach naszych umysłów, są negatywne, prymitywne stereotypy na temat "kobiecości i męskości" w biznesie, przywództwie i zarządach. Wielkim wyzwaniem dla współczesnych, samodzielnych i samosterownych kobiet jest "nie dać się wpisać w schematy, które im nie służą". Szczególnie groźny i powszechny jest stereotyp, rozpowszechniany przez wielu mężczyzn, ale też "kupowany" przez kobiety, że mężczyzna w biznesie może być drapieżny - "męski" i wrażliwy zarazem, natomiast kobieta - jeśli jest skuteczna - wtedy jest zimna i bezduszna i przyjmuje "męski" stereotyp, albo pozostając kobieca, naturalna, czuła czy opiekuńcza, okazuje się "marna" zawodowo i biznesowo.

13:15 - 13:30 Fundusze VC i Inwestycje Anielskie - do kogo raportuje leader? Kinga Nowakowska / Black Swan

13:30 - 14:30 przerwa na lunch

W przerwie lunchowej zapraszamy do VIP ROOMu SPK pod patronatem Wolf Theiss i Black Swan na spotkanie mentorek i inwestorek.

14:30 - 16:00 BE THE CHANGE, sesja w duchu storytellingu: trzy wystąpienia o punktach zwrotnych, wystąpią:

- Daria Mejnartowicz, organizatorka akcji pomocy humanitarnej na świecie,

- Katarzyna Pawlikowska, badaczka kobiet,

- Monika Osęka, pilotka.

Wystąpienia w duchu storytellingu, w trakcie których, prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punktach zwrotnych w ich życiu. Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

16:00 - 18:00 Cztery seminaria do wyboru:

1. Front- czy back-end? Podstawy programowania, Marcin Baryłka / Coders Lab

Czy myślenie o świecie przyszłości, w którym technologia towarzyszy nam podczas najprostszych codziennych czynności napawa Cię lękiem? Niepotrzebnie! Zamiast obawiać się zmian przygotuj się na nie i wyciśnij z nich jak najwięcej. Nasze warsztaty pozwolą Ci poznać świat IT od podstaw. Dowiesz się na czym polega programowanie, czym różni się Front-end od Back-endu i jak zostać programistą we własnym domu.

2. Krótki trening samoświadomości lidera metodą gier, Jagoda Gandziarowska - Ziołecka i Rafał Olejniczak / Pracownia Gier Szkoleniowych

Interaktywny warsztat będzie okazją doświadczenia i przetestowania jednej z technik rozwoju samoświadomości: metody gier i symulacji szkoleniowych. Zaprosimy uczestników do krótkiej rozgrywki, która stanie się podstawą do wspólnej analizy i wartościowych indywidualnych wniosków. Zadanie uczestników jest pozornie proste: ułożenie na dużej planszy wzoru, którego elementy są rozproszone pośród nich. Na czas. Z najlepszym możliwym wynikiem. Rozproszone informacje, niepełna wiedza o rozwiązaniu, chaos organizacyjny sprawiają, że mimo prostoty, zadanie wydaje się uczestnikom początkowo niemożliwe do zrobienia... Przyda się skuteczna komunikacja, współpraca, nastawienie na cel i zarządzenie chaosem.

3. Stań w swojej obronie - praktyczny warsztat z Krav Magi, Elina Toneva / Krav Maga United

Boisz się o swoje bezpieczeństwo? Wiesz, jak zachować się w sytuacji ataku agresji? Na podstawie konkretnych sytuacji, dowiesz się, jak wyjść z nich cało. Na żywym przykładzie zobaczysz, jak reagować na atak napastnika - dowiesz się, jak reagować na agresję i jak radzić sobie z lękiem. Na warsztatach omówione zostaną poszczególne techniki samoobrony, zagadnienia związane z mową ciała i głosem oraz zagadnienia prawne w kontekście samoobrony właśnie. Poruszone zostaną również aspekty psychologiczne ofiary i agresora na realnych przykładach.

4. Social Media - Twój przyjaciel czy wróg? Rafał Ferber / Mordor na Domaniewskiej (ponad 150 tys fanów na FB)

Kilkanaście milionów Polaków ma konta na platformach społecznościowych. Prowadzimy swoje fanpage oraz profile osobowe. Jak sprawić, aby nasza obecność w mediach społecznościowych nie była "pożeraczem czasu", ale jednym z narzędzi generowania sprzedaży w naszym biznesie. Opowiemy również o przykładach, które zabijają sprzedaż i Twoją wiarygodność biznesową.


Organizator


WspółorganizatorPartner Główny XIII Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

             

      


Partnerzy

    

      

      

                


Partner edukacyjny Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Partner merytoryczny


Patronat honorowy
Wspierają nas

           

     


Patroni Medialni

        


Partnerzy społecznościowi

           

                 

    

od 250,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "XIII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "BE THE LEADER"" jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK Konferencja SPK

Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK

17 Października 2018 250,00 zł
Bilet wstępu na XIII konferencję SPK + seminarium 1 Konferencja SPK + seminarium 1

Bilet wstępu na XIII konferencję SPK + seminarium 1

17 Października 2018 330,00 zł
Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK + seminarium 2 Konferencja SPK + seminarium 2

Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK + seminarium 2

17 Października 2018 330,00 zł
Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK + seminarium 3 Konferencja SPK + seminarium 3

Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK + seminarium 3

17 Października 2018 330,00 zł
Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK + seminarium 4 XIII Konferencja SPK + seminarium 4

Bilet wstępu na XIII Konferencję SPK + seminarium 4

17 Października 2018 330,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

V edycja Konferencji Event Biznes

Piątek, 08:00
PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

Jutro, 09:00 - 18:00 od 590,01 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej