X Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "Be Open" - bilety

X konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Nie musisz zgadywać jaka będzie przyszłość. Nie musisz się jej bać, ani na nią czekać.

Możesz być jedną z tych, które wiedzą, co widać na horyzoncie. Możesz być jedną z tych, które ją kształtują. Jak? Bądź otwarta na nowe technologie i zmiany, które przynoszą. Bądź otwarta na ludzi i na nowe sposoby na współpracę. Bądź otwarta na nowe modele biznesowe. Nie zamykaj swojej firmy pod kloszem, z obawy przed konkurencją. Bądź otwarta i zobacz to, na co inni zamykają oczy. Tam, gdzie są zagrożenia, są też szanse na rozwój.

Bądź otwarta i zobacz swój biznes z perspektywy jutra.

BE OPEN.


PROGRAM

9:00 - 9:15 Katarzyna Wierzbowska i Dorota Czekaj, powitanie

9:15 - 9:30 Miasto st. Warszawa: Katarzyna Włodek- Makos - Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego Miasta Stołecznego Warszawy oraz Grzegorz Wolff- Zastępca Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego Miasta Stołecznego Warszawy, Przedsiębiorczo i kreatywnie!

9:30 - 9:45 Sławomir S. Sikora, Prezes Zarządu Citi Handlowy

9:45 - 10:10 Marek Staniszewski, Heuristica, Improwizacja - znaczenie - prowokacja

W zmieniającym się otoczeniu biznesowym, społecznym i technologicznym każda zmiana może stanowić barierę lub szansę. Jeśli ma być szansą, to wymaga postawy otwartości, elastyczności i szybkiego reagowania na sygnały płynące z otoczenia. O ile dawniej ceniona była umiejętność powtarzania wypracowanych schematów i rozwiązań, o tyle dziś coraz cenniejsza staje się zdolność spontanicznej improwizacji. W jaki sposób improwizować by przynosiło to jak najwięcej wartości i korzyści?

10:10 - 10:35 Aleksandra Przegalińska, MIT, Technologiczne przyspieszenie jako wyzwanie społeczne

Już dziś każda z nas może już w domowych warunkach przetestować najprostsze przejawy sztucznej inteligencji. Rosnąca dostępność AI zmusza do refleksji nad etycznymi, psychologicznymi i społecznymi konsekwencjami rozwoju technologii, a także do otworzenia szerokiej debaty dotyczącej tego, jak dalej wyobrażamy sobie rozwój technologiczny.

10:35 - 10:45 Kinga Nowakowska, Black Swan Fund, Czy warto inwestować w startupy i jak to robi Black Swan Fund?

Czym jest inwestowanie anielskie, dlaczego na pewnym etapie swojej kariery zawodowej warto zostać Anielicą Biznesu, o tym jak bardzo i dlaczego jest to fascynujące, i ile trzeba mieć aby zyskać więcej.

10:45 - 11:15 przerwa kawowa | równolegle: VIP Room Sieci Przedsiębiorczych Kobiet - Panel Black Swan Fund dla inwestorek i pomysłodawczyń

11:15 - 11:45 Katarzyna Królak Wyszyńska, Innovatika, O nowych modelach biznesowych i inspiracjach z rynku.

11:45 - 12:15 Julia Izmałkowa, Izmałkowa, Future is now!

Opowiem o kilku najważniejszych siłach, które kształtują naszą przyszłość. Niektórzy nazywają je trendami - ja uważam,że kluczowa jest uważna obserwacja teraźniejszości. Te siły nie są często ani odkrywcze ani spektakularne, ale są jak powietrze i woda - niezbędne dla naszego funkcjonowania nawet jeżeli są codzienne i oczywiste. Chcę zwrócić uwagę na kilka takich oczywistości - które będą stanowić DNA każdej skutecznej firmy w przyszłości - bo teraz są wdrukowane w DNA każdej innowacyjnej firmy.

12:15 - 12:45 Prof. Bolesław Rok, ALK, Otwarte modele biznesowe. W poszukiwaniu pozytywnego wpływu

Są na świecie tacy ludzie, którzy zakładają przedsiębiorstwa po to, by jedynie zarobić jak najwięcej i jak najszybciej, nie myśląc o odpowiedzialności, społeczeństwie i zrównoważonym rozwoju. Ale są też tacy, którzy tworzą "pozytywne" firmy. Często są one firmami globalnymi od samego początku, zapewniając nieograniczony czasowo i przestrzennie dostęp (access economy), wykorzystując wydajne aplikacje i idee pochodzące z wielu "modnych" koncepcji ostatnich lat, m.in. gospodarki inkluzywnej (inclusive economy), gospodarki zamkniętego obiegu (circular economy), nowej przedsiębiorczości społecznej (social entrepreneurship), czy ekonomii współpracy (collaborative economy, sharing economy). W modelach tych zwraca się uwagę przede wszystkim na otwarte innowacje (open innovation), umożliwiające współpracę z otoczeniem na różnych etapach powstawania produktów i usług (user-driven). Rozwój takich modeli przyczynia się do wzmocnienia pozytywnego wpływu (impact investment), skierowanego na zmiany jakości i stylu życia, wzorców produkcji i konsumpcji, w kierunku realizacji wizji zrównoważonego rozwoju.

12:45 - 13:00 Justyna Pokojska, DELab UW, Zawód Prezeska - diagnoza przedsiębiorczości kobiet

Na świecie funkcjonuje ponad 200 mln firm prowadzonych przez kobiety - przeszło 120 mln to firmy z grupy TEA (Total Early-stage Entrepreneurial Activity), pozostałych 100 mln to fir­my dojrzałe, zatrudniające lub planujące zatrudnić kolejnych pracowni­ków w ciągu kilku przyszłych lat. W Polsce już co trzecia firma była założona i jest prowadzona przez kobietę. Jednocześnie, prawie połowa właścicielek firm uważa, że kobietom sukcesu trudno jest znaleźć partnera na całe życie. Jak więc kształtują się relacje w związkach przedsiębior­czych kobiet? Jak dzielą się obowiąz­kami ze swoimi partnerami/mężami? I wreszcie, jak odbierany jest sukces zawodowy kobiet-prezesek przez ich mężów/partnerów? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie prezentowania Diagnozy Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.

13:00 - 13:30 Dawid Prokopowicz, Google | Internetowe Rewolucje, Bądź otwarta na dane i wykorzystaj de do celów marketingowych

Czy Twój klient lubi jazz? Kuchnie włoską? Czy może jest mężczyzną "w średnim wieku" i naprawdę intensywnie eksploruje Internet za pomocą tabletu? Co tak naprawdę wiesz o swoich klientach? Czy planując aktywność biznesową online, trafnie ich profilujesz i - co równie istotne - czy wiedzę tę trafnie wykorzystujesz? Dowiedz się, jakie sa możliwości gromadzenia i skutecznego wykorzystywania danych o Twoich klientach w celach marketingowych.

13:30 - 14:45 lunch | spotkanie informacyjne o programie Biznes w Kobiecych Rękach | Pelvifly- Zdrowie kobiet z perspektywy jutra

14:45 - 15:45 Sesja Be The Change "BE OPEN", wystąpią: Paula Rettinger i Eliza Kugler z Hospicare, Żaneta Geltz (Hipoalergiczni) oraz Aga Szóstek (UX Plus)

3 wystąpienia w duchu storytellingu, w trakcie których, prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu.

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.


16:00 - 18:00 3 równoległe seminaria warsztatowe do wyboru:

1. Marek Staniszewski, Krzysztof Jankowski: 4 bieguny zarządzania

2. Ola Więcka - Jak mówić o sobie dobrze? Storytelling w praktyce

3. Agnieszka Grostal - Strategia wprowadzenia nowego produktu na rynek. Co zrobić, aby wyprzedzić konkurencję i osiągnąć sprzedażowy sukces?


Podczas konferencji uczestniczki będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji z obszaru wykorzystania narzędzi internetowych do rozwoju swojej firmy, prowadzonych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google.

Miejsca na konsultacje z ekspertami dostępne są po wcześniejszej rejestracji.Współorganizator

Partner Główny X Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet


Partner merytoryczny X Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Partnerzy X Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

          

     


Patronat honorowy


Wspierają nas

    

Partnerzy medialni i społecznościowi

     

     

               

    


od 170,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "X Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "Be Open"" jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet na X Konferencję SPK Konferencja SPK

Bilet na X Konferencję SPK

29 Maja 2017, 23:59 170,00 zł
Bilet wstępu na X konferencję SPK + seminarium 1 Konferencja SPK + seminarium 1

Bilet wstępu na X konferencję SPK + seminarium 1

29 Maja 2017, 23:59 230,00 zł
Bilet wstępu na X konferencję SPK + seminarium 2 Konferencja SPK + seminarium 2

Bilet wstępu na X konferencję SPK + seminarium 2

29 Maja 2017, 23:59 230,00 zł
Bilet wstępu na X konferencję SPK + seminarium 3 Konferencja SPK + seminarium 3

Bilet wstępu na X konferencję SPK + seminarium 3

29 Maja 2017, 23:59 230,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Zobacz na mapie

Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Polin

ul. Anielewicza 6, Warszawa

Polecamy także:

Marketing Online

14 Czerwca, 17:30 - 20:00
Institute of Design Kielce, Kielce

LEGAL MARKET DAY 2018 - konferencja nowoczesnych prawników

2 Marca, 10:00 - 15:00 367,77 zł
Centrum Konferencyjne Kopernik, Warszawa

"Uskrzydlić orła, czyli jak rozwijać młodzież zgodnie z jej talentami i motywacją wewnętrzną"

7 Lipca, 10:00 - 14:00 od 149,00 zł
Miasto Warszawa, Warszawa

VII Polish Businesswoman Congress

Czwartek - Piątek od 125,00 zł
Hotel SanGate, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej