X Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "Be Open" - bilety

X konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Nie musisz zgadywać jaka będzie przyszłość. Nie musisz się jej bać, ani na nią czekać.

Możesz być jedną z tych, które wiedzą, co widać na horyzoncie. Możesz być jedną z tych, które ją kształtują. Jak? Bądź otwarta na nowe technologie i zmiany, które przynoszą. Bądź otwarta na ludzi i na nowe sposoby na współpracę. Bądź otwarta na nowe modele biznesowe. Nie zamykaj swojej firmy pod kloszem, z obawy przed konkurencją. Bądź otwarta i zobacz to, na co inni zamykają oczy. Tam, gdzie są zagrożenia, są też szanse na rozwój.

Bądź otwarta i zobacz swój biznes z perspektywy jutra.

BE OPEN.


PROGRAM

9:15 - 9:30 Katarzyna Wierzbowska i Dorota Czekaj, powitanie

9:30 - 9:45 wystąpienie Współorganizatora: Katarzyna Włodek- Makos - Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego Miasta Stołecznego Warszawy

9:45 - 10:10 Marek Staniszewski, Heuristica, Improwizacja - znaczenie - prowokacja

W zmieniającym się otoczeniu biznesowym, społecznym i technologicznym każda zmiana może stanowić barierę lub szansę. Jeśli ma być szansą, to wymaga postawy otwartości, elastyczności i szybkiego reagowania na sygnały płynące z otoczenia. O ile dawniej ceniona była umiejętność powtarzania wypracowanych schematów i rozwiązań, o tyle dziś coraz cenniejsza staje się zdolność spontanicznej improwizacji. W jaki sposób improwizować by przynosiło to jak najwięcej wartości i korzyści?

10:10 - 10:35 Aleksandra Przegalińska, MIT, Technologiczne przyspieszenie jako wyzwanie społeczne

Już dziś każda z nas może już w domowych warunkach przetestować najprostsze przejawy sztucznej inteligencji. Rosnąca dostępność AI zmusza do refleksji nad etycznymi, psychologicznymi i społecznymi konsekwencjami rozwoju technologii, a także do otworzenia szerokiej debaty dotyczącej tego, jak dalej wyobrażamy sobie rozwój technologiczny.

10:35 - 10:45 Kinga Nowakowska, Black Swan Fund, Czy warto inwestować w startupy i jak to robi Black Swan Fund?

Czym jest inwestowanie anielskie, dlaczego na pewnym etapie swojej kariery zawodowej warto zostać Anielicą Biznesu, o tym jak bardzo i dlaczego jest to fascynujące, i ile trzeba mieć aby zyskać więcej.

10:45 - 11:15 przerwa kawowa | równolegle: VIP Room Sieci Przedsiębiorczych Kobiet - Panel Black Swan Fund dla inwestorek i pomysłodawczyń

11:15 - 11:45 Katarzyna Królak Wyszyńska, Innovatika, O nowych modelach biznesowych i inspiracjach z rynku.

11:45 - 12:15 Julia Izmałkowa, Izmałkowa, Future is now!

Opowiem o kilku najważniejszych siłach, które kształtują naszą przyszłość. Niektórzy nazywają je trendami - ja uważam,że kluczowa jest uważna obserwacja teraźniejszości. Te siły nie są często ani odkrywcze ani spektakularne, ale są jak powietrze i woda - niezbędne dla naszego funkcjonowania nawet jeżeli są codzienne i oczywiste. Chcę zwrócić uwagę na kilka takich oczywistości - które będą stanowić DNA każdej skutecznej firmy w przyszłości - bo teraz są wdrukowane w DNA każdej innowacyjnej firmy.

12:15 - 12:45 Prof. Bolesław Rok, ALK, Otwarte modele biznesowe. W poszukiwaniu pozytywnego wpływu

Są na świecie tacy ludzie, którzy zakładają przedsiębiorstwa po to, by jedynie zarobić jak najwięcej i jak najszybciej, nie myśląc o odpowiedzialności, społeczeństwie i zrównoważonym rozwoju. Ale są też tacy, którzy tworzą "pozytywne" firmy. Często są one firmami globalnymi od samego początku, zapewniając nieograniczony czasowo i przestrzennie dostęp (access economy), wykorzystując wydajne aplikacje i idee pochodzące z wielu "modnych" koncepcji ostatnich lat, m.in. gospodarki inkluzywnej (inclusive economy), gospodarki zamkniętego obiegu (circular economy), nowej przedsiębiorczości społecznej (social entrepreneurship), czy ekonomii współpracy (collaborative economy, sharing economy). W modelach tych zwraca się uwagę przede wszystkim na otwarte innowacje (open innovation), umożliwiające współpracę z otoczeniem na różnych etapach powstawania produktów i usług (user-driven). Rozwój takich modeli przyczynia się do wzmocnienia pozytywnego wpływu (impact investment), skierowanego na zmiany jakości i stylu życia, wzorców produkcji i konsumpcji, w kierunku realizacji wizji zrównoważonego rozwoju.

12:45 - 13:00 Justyna Pokojska, DELab UW, Zawód Prezeska - diagnoza przedsiębiorczości kobiet

Na świecie funkcjonuje ponad 200 mln firm prowadzonych przez kobiety - przeszło 120 mln to firmy z grupy TEA (Total Early-stage Entrepreneurial Activity), pozostałych 100 mln to fir­my dojrzałe, zatrudniające lub planujące zatrudnić kolejnych pracowni­ków w ciągu kilku przyszłych lat. W Polsce już co trzecia firma była założona i jest prowadzona przez kobietę. Jednocześnie, prawie połowa właścicielek firm uważa, że kobietom sukcesu trudno jest znaleźć partnera na całe życie. Jak więc kształtują się relacje w związkach przedsiębior­czych kobiet? Jak dzielą się obowiąz­kami ze swoimi partnerami/mężami? I wreszcie, jak odbierany jest sukces zawodowy kobiet-prezesek przez ich mężów/partnerów? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie prezentowania Diagnozy Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.

13:00 - 13:30 Dawid Prokopowicz, Google | Internetowe Rewolucje, Bądź otwarta na dane i wykorzystaj de do celów marketingowych

Czy Twój klient lubi jazz? Kuchnie włoską? Czy może jest mężczyzną "w średnim wieku" i naprawdę intensywnie eksploruje Internet za pomocą tabletu? Co tak naprawdę wiesz o swoich klientach? Czy planując aktywność biznesową online, trafnie ich profilujesz i - co równie istotne - czy wiedzę tę trafnie wykorzystujesz? Dowiedz się, jakie sa możliwości gromadzenia i skutecznego wykorzystywania danych o Twoich klientach w celach marketingowych.

13:30 - 14:45 lunch

14:45 - 15:45 Sesja Be The Change "BE OPEN", wystąpią: Paula Rettinger i Eliza Kugler z Hospicare, Żaneta Geltz (Hipoalergiczni) oraz Aga Szóstek (UX Plus)

3 wystąpienia w duchu storytellingu, w trakcie których, prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu.

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.


16:00 - 18:00 3 równoległe seminaria warsztatowe do wyboru:

1. Marek Staniszewski, Krzysztof Jankowski: 4 bieguny zarządzania

2. Ola Więcka - Jak mówić o sobie dobrze? Storytelling w praktyce

3. Agnieszka Grostal - Strategia wprowadzenia nowego produktu na rynek. Co zrobić, aby wyprzedzić konkurencję i osiągnąć sprzedażowy sukces?


Podczas konferencji uczestniczki będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji z obszaru wykorzystania narzędzi internetowych do rozwoju swojej firmy, prowadzonych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google.

Miejsca na konsultacje z ekspertami dostępne są po wcześniejszej rejestracji.Współorganizator

Partner Główny X Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet


Partner merytoryczny X Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Partnerzy X Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

          


Patronat honorowy


Wspierają nas

    

Partnerzy medialni i społecznościowi

     

     

               


od 170,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "X Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "Be Open"" jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet wstępu na IX konferencję SPK Konferencja SPK

Bilet wstępu na IX konferencję SPK

26 Maja 2017, 23:59 170,00 zł
Bilet wstępu na IX konferencję SPK + seminarium 1 Konferencja SPK + seminarium 1

Bilet wstępu na IX konferencję SPK + seminarium 1

26 Maja 2017, 23:59 230,00 zł
Bilet wstępu na IX konferencję SPK + seminarium 2 Konferencja SPK + seminarium 2

Bilet wstępu na IX konferencję SPK + seminarium 2

26 Maja 2017, 23:59 230,00 zł
Bilet wstępu na IX konferencję SPK + seminarium 3 Konferencja SPK + seminarium 3

Bilet wstępu na IX konferencję SPK + seminarium 3

26 Maja 2017, 23:59 230,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Zobacz na mapie

Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Polin

ul. Anielewicza 6, Warszawa

Polecamy także:

TRENING KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ  1.0 - MOWA CIAŁA

Sobota, 15:30 - 18:30 od 90,00 zł
Pracownia Rozwoju Osobistego, Katowice

TRENING KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ  1.0 - MOWA CIAŁA

Sobota, 15:30 - 18:30 od 90,00 zł
Pracownia Rozwoju Osobistego, Wrocław

Szkolenie: Nowoczesne Techniki sprzedaży b2b

Piątek, 09:00 550,00 zł
IDEA Przestrzeń Biznesu, Bydgoszcz

LEGAL MARKET DAY 2018 - konferencja nowoczesnych prawników

2 Marca, 10:00 - 15:00 367,77 zł
Centrum Konferencyjne Kopernik, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej