To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #77 with BitTorrent and Samba TV co-founder Ashwin

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Warsztat makijażu - Spinka Biznesu & Piotr Eychler

Informacje podstawowe

Warsztat makijażu z Piotrem Eychlerem jest dla Ciebie jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu profesjonalnego makijażu do zastosowania w codziennych sytuacjach. W 3 godziny poznasz techniki i tajniki, które pozwolą Ci zadbać lepiej o codzienną pielęgnację skóry, a na wielkie wyjście podkreślić walory swojej urody. 

Warsztat ma praktyczną formułę i prowadzony jest w kameralnej grupie. Podczas warsztatu uczestniczki korzystają z użyczonych przez trenera kosmetyków, mogą też przynieść swoje w celu konsultacji indywidualnej. 

Warsztat odbędzie się 13.12.2018 r. w godz. 18-21 w Warszawie, Studio Urody Dream, ul. Kadetów 20 (Wawer)

Co zyskasz:

  • praktyczną umiejętność makijażu dostosowaną indywidualnie do Ciebie (nakładanie różu, bronzera, rozświetlacza)
  • analizę kolorystyczną i dobór kosmetyków (m.in. odcieni podkładu i różu)
  • będziesz ćwiczyć na sobie, przy własnym stanowisku, wyjdziesz z makijażem, który będziesz potrafiła powtórzyć w domowych warunkach
  • wiedzę na temat pielęgnacji, która przy stosowaniu wpłynie na poprawę kondycji Twojej skóry
  • otrzymasz zabieg na twarz oraz mini gifty
  • dostaniesz zniżki na zakup kosmetyków

Dlaczego Piotr Eychler?

Piotr Eychler - właściciel Profimage Studio, make-up artist, trener - wizażysta i trener/coach niemal od zawsze, pracował jako wizażysta dla Armaniego, Toma Forda Daiane Brill, Urban Decay, szkolenieowiec dla firm takich jak Lagardere , współpracuje przy pokazach mody znanych projektantów (Paprocki&Brzozowski, etc), ekspert wizażu i stylizacji w programach telewizyjnych. Specjalista do spraw pielęgnacji. Organizator wielu prestiżowych eventów. Ciekawie i nietypowo prowadzi warsztaty z technik makijażu oraz szkolenia Dress Code - swoją osobowością dopełnia pełen profesjonalizm. 

Za co płacisz?

Warsztat jest płatny, w cenie organizacja spotkania, tj. sala i drobny poczęstunek, materiały. Wynagradzasz za wiedzę i umiejętności trenera, którego kompetencje są sprawdzone i miałaś okazję go wypróbować podczas bezpłatnych wydarzeń. Płacisz za wykorzystane narzędzia i materiały w trakcie warsztatu. Organizatorem warsztatu jest Fundacja BIZOON, która również zorganizowała bezpłatną konferencję SPINKA BIZNESU. Fundacja BIZOON nie pobiera prowizji za organizację tego warsztatu. 

Partnerzy warsztatu:

Organizator Fundacja BIZOON - w ramach projektu Spinka Biznesu, Profimage Studio Piotr Eychler - prowadzący, Studio Urody Dream oraz:  Nouba, Bellhypoalegenic, Alba1913, Urban Decay, DuoLife, Cremorlab i Shangpree


Uwaga!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Wpłaty przyjmujemy jedynie przez system rezerwacji (przelew online lub tradycyjny). W przypadku rezygnacji z udziału ze strony uczestnika wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.


Spinka Biznesu & Piotr Eychler

Spinka Biznesu w 2018 r. miała charakter bezpłatnego wydarzenia organizowanego pod hasłem "Mózg jest sexy", była to akcja społeczna mająca na celu pokazanie jak piękno wewnętrzne kobiety, siła jej charakteru wpływa na jej wizerunek zewnętrzny. Był to event energetyczny, aktywnie sieciujący przedsiębiorcze kobiety i doskonała platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy paniami prowadzącymi prosperujące firmy, a tymi które są na początku biznesowej drogi. Wśród licznych atrakcji było 6 paneli prelekcyjnych dotykających różnych aspektów kobiecości. Wśród prelegentów był Piotr Eychler, który prowadził panel pt. Podkreśl TO - makijaż z klasą. Piotr także przygotowywał makijaże dla uczestniczek projektu Metamorfoza Spinki Biznesu, które brały udział w pokazie mody podczas wydarzenia, a w trakcie metamorfozy poprowadził dwa warsztaty z makijażu i pielęgnacji dla uczestniczek metamorfozy.

Spinka Biznesu organizuje kolejny warsztat z Piotrem Eychlerem, który będzie miał charakter praktyczny, zostanie przeprowadzony w kameralnym gronie 10 osób i z wykorzystaniem materiałów i narzędzi do makijażu. Warsztat ma na celu pogłębienie tematu, który Piotr prezentował podczas konferencji, a warsztatowa forma pozwoli każdej uczestniczce na indywidualną konsultację ze sprawdzonym specjalistą.

Kolejna konferencja w listopadzie 2019 r., bądźmy do tego w czasu w kontakcie i spotkajmy się na warsztacie!

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa dla kobiet Inez Powierża makijaż Piotr Eychler

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztat makijażu - Spinka Biznesu & Piotr Eychler" jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej