To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Kraków

Piątek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL, Kraków

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Poznań

11 Maja, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Sale konferencyjne OMEGA, Poznań

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

TARGI IDEI - 29 MARCA 2017

29 marca 2017 r. innowatorzy społeczni i świat nauki spotkają się na "Targach idei", wydarzeniu poświęconym wspieraniu innowacji społecznych na uczelniach wyższych. "Targi idei" będą łączyć panele dyskusyjne i prezentację Innowacji społecznych podczas Wolves Summit, jednej z najważniejszych wydarzeń dla start-upów w tej części Europy. Wydarzenie odbędzie się w Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki, na 12 piętrze w Auli "A" natomiast część druga w "Kinotece", również w Pałacu Kultury i Nauki. Wydarzenie organizują Collegium Civitas wspólnie z Ashoka Polska, Uniwersytetem Northampton oraz Uniwersytetem Islandzkim.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się na nie zarejestrować do 17 marca.

Wydarzenie odbędzie się 29 marca br. w godz. 10.00 - 14.30 w siedzibie Collegium Civitas, PKiN, XII piętro, Aula A.

W trakcie części pierwszej odbędą się panele, podczas których wspólnie z uczestnikami i zaproszonymi gośćmi, spróbujemy odpowiedzieć na pytania: w jaki sposób uczelnie w Europie wspierają innowacje społeczne oraz jaka jest rola administracji, biznesu i organizacji pozarządowych we wspieraniu innowatorów. W drugiej części spotkania będzie miała miejsce prezentacja innowacji społecznych, przed inwestorami w trakcie Wolves Summit - jednego z najważniejszych wydarzeń dla start-upów w skali europejskiej.

Podczas konferencji będziemy propagować dobre praktyki wypracowane przez Collegium Civitas, Ashokę Polska, Uniwersytet w Northampton oraz Uniwersytet Islandzki, które wspólnie realizują projekt w obszarze budowania kultury innowacji społecznych w uczelniach wyższych, finansowany z programu Erasmus +. Partnerem Collegum Civitas w tym wydarzeniu jest B.Better - Social Design Company.

Wśród gości znajdą się przedstawiciele uczelni, przedsiębiorców, administracji lokalnej i organizacji pozarządowych a także mediów.

Licząc na Pani/Pana zainteresowanie tym wydarzeniem konferencją, wyrażam przekonanie, iż przyczyni się ona do integracji środowiska naukowego, biznesowego i organizacji pozarządowych co przełoży się na korzyści społeczne i biznesowe.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, bardzo proszę o potwierdzenie zainteresowania tym wydarzeniem i wskaza

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TARGI IDEI - 29 MARCA 2017" jest Collegium Civitas w Warszawie

Zobacz na mapie

Pałac Kultury i Nauki Warszawa, 12 piętro, Aula "A"

Plac Defilad 1, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej