To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Negocjacje w biznesie - Poznaj najskuteczniejsze techniki negocjacji biznesowych!

29 Listopada, 09:00 - 18:00
NOVOTEL WROCŁAW CITY, 53-011 Wrocław

MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ - BRIAN TRACY - Szczecin

Środa, 09:00 od 290,00 zł
Arena Szczecin, Szczecin

Plan Zajęć 2017/2018

Nowy Rok Szkolny już tuż tuż. Zapraszam na zajęcia flamenco. Przygotowałam dla was zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania oraz z różnymi rekwizytami flamenco (mantón, bata de cola, wachlarz), zajęcia techniczne oraz 3 grupy dla osób początkujących lub trochę tańczących! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rozpoczynamy 4 WRZEŚNIA każdy poniedziałek, środę i czwartek!

Akademia FlamencoArte to wyjątkowa szkoła tańca flamenco. To miejsce służące rozwojowi zainteresowań. To społeczność pasjonatów kultury i sztuki południa Hiszpanii. To miejsce gdzie spotyka się tradycja flamenco z polskim odbiorcą - jego potrzebami, wrażliwością i doświadczeniem.

Każdy poziom zakończy uroczysty koncert i fiesta w rytmach flamenco, tak więc każdy szybko zauważy swoje postępy.Niezależnie czy pragniesz zadbać o swoją kondycję fizyczną i piękną sylwetkę, spędzić konstruktywnie czas i zebrać energię na resztę tygodnia lub też pasjonuje Cię kultura i tradycja południa Hiszpanii - serdecznie wszystkich zapraszam do Akademii FlamencoArte.

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie konferencje Hobby wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Akademia Flamencoarte

ul. Smulikowskiego 4a, V piętro, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej