To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

EFFECTIVE SALES&NETWORKING SESSION - Efektywne techniki sprzedaży

14 Czerwca, 17:30 - 21:30 od 59,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Rzeszów

Pojutrze, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Rzeszów, Rzeszów

"Nowoczesna Kobieta Biznesu"

"Nowoczesna kobieta biznesu" 

Konferencja "Nowoczesna kobieta biznesu" skierowana jest do przedsiębiorczych kobiet, które nie boją się stawiać czoła wyzwaniom nowoczesności! Podczas konferencji zaprezentujemy naszym uczestniczkom narzędzia i umiejętności, które ułatwiają rozwój własnego biznesu.

Jeśli chcesz się rozwijać, jeśli chcesz mieć więcej czasu na kreatywność, jeśli zależy Ci na promocji swojego biznesu przy niewielkim nakładzie finansowym - ta konferencja jest właśnie dla Ciebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka naprawdę ciekawych prelekcji, prowadzonych przez ciekawych ludzi. Wśród nich kilka charyzmatycznych kobiet, które z sukcesem i biznesem są za pan brat! Podamy Ci gotowe rozwiązania na tacy! Przyjdź, zrelaksuj się i zyskaj cenną wiedzę do bycia nowoczesną w biznesie! 

Lista prelegentów:

Organizator konferencji EBI24, firma oferująca system do zarządzania dokumentami oraz elektroniczne archiwum. Dzięki możliwości integracji z innymi systemami EBI24 jest doskonałym narzędziem optymalizującym czas i pieniądze. Platforma internetowa www.ebi24.pl jest miejscem, w którym łączą się potrzeby przedsiębiorców i księgowych tworząc globalną sieć współpracy. A dzięki możliwości podpisywania dokumentów za pomocą technologii EBISign, podejście do "papierkowej" roboty zmienia się raz na zawsze!

"Dzięki EBI24 mam porządek w księgowości, nie mam żadnych papierów i mam wszystkie dokumenty i faktury w jednym miejscu. Dla księgowych oznacza to co najmniej dwa razy szybsze obsługiwanie ich klientów. A co by było gdybyś ze względu na 30% większej mocy przerobowej mogła mieć o 30% więcej klientów?" Wadim Żarski, Ewadim

Iwona Ryszkowska, znana stylistka ubioru i doradca wizerunku, ekspert regularnie współpracujący z TVP2, Polsat i TVN24BiS. Od 7 lat czuwa nad stylem Klientów indywidualnych, a jako kreatorka wizerunku i specjalistka w dziedzinie biznesowego dress code szkoli i wspiera pracowników firm z różnych branż.

Odczarowuje zawartość szaf, tworzy zestawy ubrań na różne okazje oraz udowadnia, że zakupy mogą być szybkie i bezstresowe. Pomaga przekuć wygląd w atut i sprzymierzeńca. Świadczy usługi z zakresu: analizy kolorystycznej i sylwetki, planowania zawartości garderoby, zakupów ze stylistką, metamorfoz, stylizacji biznesowej i ślubnej.

Zaufali jej m.in.: Microsoft, Ernst & Young, BZ WBK, HRK, Bellvita, Vistula Group, Akzo Nobel. Więcej na: www.strefastylu.com.pl

Dominika Nawrocka, ekspert od budowy wizerunku marek i firm z 13 letnim doświadczeniem. Prezes Agencji Marketingu Internetowego Fat ROI. Realizowała działania komunikacyjne dla ponad 40 polskich i światowych marek m.in. dla Volvo, UPS, Warka, Winiary, Samsung, Johnny Walker, 3M, Dulux, Velvet, Orange, Reserved, Absolut, Pilsner Urquell.

"Dominika Nawrocka to strateg, planner, wybitny specjalista w dziedzinie Public Relations, który zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą, dając poczucie ciągłego rozwoju i odkrywania w sobie nowych możliwości."Karolina Różycka, VTS EH CORPORATE BRAND MANAGER

Nelli Artienwicz, doktor nauk ekonomicznych, badaczka psychologicznych aspektów pracy księgowego, autorka, tłumaczka, szkoleniowiec, wieloletnia księgowa. Wykłada na polskich i anglojęzycznych kierunkach ekonomicznych w szkołach wyższych. Współpracuje z wydawnictwami branżowymi, takimi jak Miesięcznik Rachunkowość, Wydawnictwo ODDK oraz Infor.
Autorka nietypowego projektu skierowanego do księgowych - ART-N-WITCH Księgowa w krainie czarów. Za jego pomocą pokazuje że w rachunkowości jest miejsce na własną ekspresję twórczą, na kobiecość, na swobodny przepływ i elastyczność. Celem tego projektu jest pomoc księgowym w osiąganiu większej satysfakcji z pracy oraz z przynależności do zawodu.
Więcej na: www.art-n-witch.pl , https://web.facebook.com/art.n.witch/

Agnieszka Nadstawna, coach inteligencji emocjonalnej i trener biznesu. Pracuje w szczególności z managerami, przedsiębiorcami i ich bliskimi oraz z ich zespołami, ma także dobre wyniki w pracy z osobami w okresie zmiany zawodowej, jej trzecią znaczącą grupą klientów są single. Chętnie łączy różne techniki i metody pracy, dzięki czemu ma opinie niezwykle skutecznego coacha. Jej warsztaty pomysłowości połączone z grami coachingowymi i psychometrią MindSonar rozbudzają wyobraźnię, wspomagają pomysłowość, prowadzą do odkrywania szybkich i skutecznych rozwiązań w biznesie i życiu osobistym. Integrują ludzi. Pracuje w siedzibach klientów w całej Polsce, a także przez skype oraz we własnym gabinecie coachingowym w Warszawie przy Placu Zawiszy.

Łukasz Czyżkowski, masażysta i osobisty trener. Jego praca polega na udowadnianiu ludziom, że osiągnięcie wszystkiego, co do tej pory pozostawało jedynie w sferze ich marzeń jest jak najbardziej realne. Proponuje rezultaty kute na miarę oczekiwań. 

"Nie obiecuję moim podopiecznym, że schudną 30 kilo w trzy tygodnie, bez wstawania z kanapy. Nie sprawiam, że z dnia na dzień sylwetka zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ale pokazuję jak budować zdrowe, bezpieczne nawyki, dzięki którym krok po kroku każdy wyrzeźbi lepszą wersję siebie. Pomagam pozbyć się męczących bólów pleców lub kolan, apatii, senności, niezadowolenia z sylwetki i własnych ograniczeń. Mogę sprawić, że ograniczenia te znikną, a Ty poprawisz swoją funkcjonalną siłę, nabierzesz więcej pewności siebie i dużo bardziej polubisz osobę, stojącą naprzeciwko w lustrze. Tak jak kowal podkuwał niegdyś konie, tak ja przekazuję moim podopiecznym wiedzę oraz narzędzia, które czynią ich życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Nieskromnie mówiąc naprawiam ludzi, wykuwam na nowo. Czemu zajmuję się akurat tym? Bo to umiem, bo sprawia mi to frajdę. Bo największą satysfakcją jest dla mnie zadowolenie i duma z osiąganych efektów osób, z którymi współpracuję". 

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa biznes Dominika Nwrocka #EBI24 Iwona Ryszkowska Jacek Bartnik kobieta księgowość Nelli Artienwicz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia ""Nowoczesna Kobieta Biznesu"" jest EBI Systems Sp z o.o. sp.k.

Zobacz na mapie

Centrum Konferencyjne NIMBUS

Budynek NIMBUS OFFICE Al. Jerozolimskie 98, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej