To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #79

13 Listopada - 13 Grudnia
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Kongres "Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego"

Konwent pt.: "Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego"

Wydarzenie będące w zamierzeniu inauguracją cyklu corocznych spotkań tematycznych o charakterze konferencji naukowych, w połączeniu z uroczystą galą uhonorowania wiodących firm innowacyjnych, tytułem i statuetką "Patron Bezpiecznych Dróg 2019" oraz wręczenia podziękowań i certyfikatów "Szlachetna Firma - Dobroczyńca w Biznesie". W związku z tym iż w 2019 roku Fundacja "Nadzieja" Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych obchodzi 15-lecie swojej działalności, tegoroczna Gala będzie miała charakter jubileuszowy.

Głównym celem projektu "Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego" jest wsparcie procesu intensyfikacji nowych pomysłów, które pozwolą na szybsze, skuteczniejsze i bardziej wydajne rozwiązywanie problemu społecznego, związanego z nadmierną ilością i śmiertelnością wypadków drogowych w Polsce, aby mogły się one rozwinąć w konkretne rozwiązania, a na końcu wdrożenie do praktyki tych przedsięwzięć, które w trakcie testowania sprawdzą się najlepiej.

Cele szczegółowe zdefiniowano wokół czterech obszarów problemowych:

  • potrzeby stworzenia regulacji prawnych i instytucjonalnych do wdrażania nowych rozwiązań technologicznych wzmacniających bezpieczeństwo drogowe;
  • usprawnienia współpracy międzysektorowej w kwestii zapobiegania wypadkom drogowym;
  • konieczności poprawy działań prewencyjnych ;
  • korzyści, jakie płyną z wykorzystania dostępności produktów i usług do zwiększania przewag konkurencyjnych polskich przedsiębiorstw, w tym także na rynkach międzynarodowych.

W ramach przedsięwzięcia ogłoszony został otwarty nabór będący zaproszeniem do zgłoszenia innowacyjnych rozwiązań i pomysłów wdrożenia nowych technologii, mogących przyczynić się do wzmocnienia bezpieczeństwa drogowego w Polsce - zaproszone osoby/ wynalazcy/ przedsiębiorcy będą mieli okazję zaprezentowania najciekawszych rozwiązań w trakcie konferencji. 

Formularz dostępny jest pod linkiem:http://link.do/1h6Ne

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kongres "Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego"" jest Ogólnopolska Fundacja "Nadzieja" Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej