To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #70 + premiera książki ABC Blockchaina

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Piątek, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa

45 edycja konferencji "Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa"!UCZESTNICY WCZEŚNIEJSZYCH EDYCJI

Uczestnikami wcześniejszych konferencji były firmy, które są liderami w swoich branżach. Były to m.in.:

Amica Wronki S.A., ANWIL S.A., Bank Pocztowy S.A., BZ WBK S.A., Carlsberg Accounting Service Centre Sp. z o.o., ENERGA Obrót S.A., Electrolux Poland Sp. z o.o., Grupa ONET S.A. Euro-Tax S.A., Herbapol Lublin S.A., Polkomtel S.A., Jeronimo Martins Dystrybucja S.A., Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.,, Kompania Piwowarska S.A., Komputronik S.A., Labolatorium Kosmetyczne Joanna Sp. z o.o., MAN Trucks Sp. z o.o., MPK Poznań Sp. z o.o., ministerstwo Skarbu Państwa, narodowy Bank Polski, PKN Orlen S.A., polska Wytwórnia Papierow Wartościowych S.A., SKOK Stefczyka, VOLKSWAGEN Poznan Sp. z o.o., Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o., Żywiec Zdrój S.A., PZU S.A., PKP Cargo, KLER S.A., ENEA Operator.

Ciebie też nie może tu zabraknąć!

KORZYŚCI

Korzyściami wynikającymi z udziału w szkoleniu jest przede wszystkim zdobycie wiedzy z zakresu:

 • Rola nowoczesnych rachunków kosztów w zarządzaniu przedsiębiorstwem - wady tradycyjnego rachunku kosztów, stosowanego nadal przez 75% polskich przedsiębiorstw!
 • Koncepcji rachunku kosztów, które są aktualnie wdrażane w nowoczesnych przedsiębiorstwach na całym świecie - zapoznasz się z koncepcją nowoczesnego ZASOBOWO-PROCESOWEGO RACHUNKU KOSZTÓW.
 • Platformy zarządczo-controllingowej DOCTOR COSTER® - na stanowiskach demonstracyjnych zobaczysz jak w kilka minut wykonywane są najbardziej zaawansowane kalkulacje i rozliczenia.
 • Możliwości menedżerskich i zarządczych jakie niesie za sobą nowoczesny rachunek kosztów - przekonasz się jak skutecznie wdrożyć Business Intelligence w Twojej firmie, w oparciu o kokpity menedżerskie Doctor Coster® DASHBOARDS (Powered by QlikView).

DLA KOGO

 • Dyrektorzy Generalni i Właściciele przedsiębiorstw
 • Członkowie Zarządu i Menedżerowie najwyższego szczebla kierowniczego
 • Dyrektorzy i Kierownicy Controllingu
 • Pracownicy Działów Controllingu i Księgowości
 • Dyrektorzy Finansowi
 • Główni Księgowi

TRENERZY

 • dr Tomasz Zieliński - Prezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o. - lidera wdrożeń ZPRK/RCA w Polsce,
 • Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość,
 • Ekspert w zakresie systemów controllingowych do zarządzania kosztami i rentownością,
 • Autor koncepcji Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (ZPRK) wdrażanego w przedsiębiorstwach takich jak: ORLEN Laboratorium, Lotos Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (Polcard), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Spomlek, Kupiec i inne,
 • Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Łódzkim oraz firm szkoleniowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny*. Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i zdobądź niezbędną porcję wiedzy z prawidłowej kalkulacji kosztów!

ZAREJESTRUJ SIĘ!


UWAGA: Udział pierwszych 4 osób z jednego przedsiębiorstwa w konferencji jest BEZPŁATNY. Koszt udziału piątej i kolejnych osób z tej samej firmy jest odpłatny i wynosi 399 zł netto + 23% VAT za osobę.

Uwaga, potwierdzenie rejestracji!
Zgłoszenie uczestnictwa ważne jest dopiero po potwierdzeniu rejestracji przez ABC Akademia. Potwierdzenia wysyłane są drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail. Potwierdzenia wysyłane są wyłącznie na służbowe adresy e-mail. Brak potwierdzenia mailowego oznacza odmowę rejestracji przez ABC Akademia.
W uzasadnionych przypadkach, ABC Akademia zastrzega sobie prawo odmowy rejestracji zgłoszenia uczestnictwa w konferencji bez podania przyczyn.

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa dr Tomasz Zieliński

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa" jest Akademia Controllingu Sp. z o.o. oraz ICV Polska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej