To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego

Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego jest sztandarowym projektem Koła Naukowego Prawa Bankowego i wydarzeniem na stałe wpisanym w cykl konferencji organizowanych przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego.Tegoroczna - dziewiąta już edycja Kongresu odbędzie się 19 i 20 kwietnia 2017 roku w Centrum Nauki Kopernik.
Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego tworzy platformę wymiany poglądów pomiędzy światem akademickim i biznesowym.Tematem, który w tym roku połączy regulacje sektora bankowego z regulacjami rynku kapitałowego, będą innowacje finansowe.
W dobie szybkiego rozwoju technologicznego instytucje finansowe muszą stanąc przed wyzwaniem współpracy z podmiotami oferującymi innowacje finansowe (FinTech).Zagadnienia takie jak wykorzystanie technologii rozproszonego rejestru (blockchain), przetwarzania danych w chmurze (cloud computing), a także analizy danych (BIG DATA), czy sposoby efektywnego uwierzytelniania i autoryzacji informacji (biometria, eID) są priorytetem największych podmiotów rynku finansowego. W związku z rozwojem szeregu europejskich regulacji dotyczących szerokorozumianego sektora finansowego (m. in. MIFID II, PSD II, 4- AMLD, eIDAS, MAR, GDPR) organizatorzy projektu zdecydowali się zaprosić wybitnych specjalistów w celu podjęcia dyskusji na temat kierunku proponowanych zmian w krajowym porządku prawnym, a także współpracy sektora bankowego z rynkiem kapitałowym.Kongres to przede wszystkim inwestycja w kapitał intelektualny Polski. Zapraszamy studentów z całego kraju w celu poszerzenia swojej wiedzy z z dziedziny prawa bankowego, nowych technologii i rynków kapitałowych. Kongres to również kilkuset uczestników, kilkudziesięciu prelegentów, kilkanaście wystąpień oraz paneli dyskusyjnych.Zwykle udział w komercyjnych konferencjach o podobnym poziomie merytorycznym wiąże się z dużymi kosztami dla uczestników, co w przypadku studentów często uniemożliwia skorzystanie z takiej oferty i wyklucza możliwość dodatkowego kształcenia.Uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Bankowego jest całkowicie bezpłatne.


Zapraszamy do uczestnictwa!

Uczestnictwo w Kongresie wiąże się z akceptacją poniższego regulaminu.Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie konferencje Prawo wydarzenia Warszawa biznes kongres

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego" jest Koło Naukowe Prawa Bankowego WPiA UW

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej