To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

29 Stycznia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 189,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

TEDxSzczecinLive 2017 - The Future You

Zgodnie z prawami fizyki nie jesteśmy w stanie zmienić przeszłości… A co z przyszłością?

Wielokrotnie oglądaliśmy filmy lub zanurzaliśmy się w literaturze, której autorzy otwierali przed nami fantastyczną wizję świata, w którym to co dzisiaj jest niemożliwe - wkrótce może być na wyciągnięcie ręki. Coraz częściej pomysły, które zrodziły się w przeszłości, stają się częścią naszej teraźniejszości udowadniając, że pozornie niemożliwe idee stają się realne.

U podstaw tych przemian znajduje się człowiek, którego nieograniczona wyobraźnia pozwala na tworzenie i realizację najbardziej odważnych i nieprawdopodobnych projektów. To właśnie kreowana przez nas przyszłość stała się tematem nadchodzącej konferencji TED2017 "The Future You", którą będziemy transmitować dla Was prosto z Vancouver, już 27 kwietnia w Hormonie!

Podczas transmisji będziemy mieli okazję wysłuchać specjalistów z całego świata, którzy przybliżą nam przyszłość człowieka oraz naszej planety. Nazwiska prelegentów zdradzimy już wkrótce!

KIEDY? 27 kwietnia 2017

GDZIE? Hormon Cafe

PROGRAM:

17:30 Otwarcie rejestracji
18:00 Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia
18:10 - 21:00 Transmisja z TED2017
21:00 Afterparty


CZYM JEST TEDx?

W 2009 roku TED stworzył program, który pozwolił na organizowanie lokalnym społecznościom ich własnych wydarzeń w klimacie TED. "x" w nazwie oznacza właśnie takie niezależne wydarzenie stworzone na licencji TED, oparte na zbliżonych zasadach. Podczas konferencji TEDx uczestnicy mają szansę obejrzeć transmisję z konferencji organizowanych przez TED i/lub wysłuchać lokalnych prelegentów na żywo. W Szczecinie TEDx działa od 2012 roku.

Więcej informacji znajdziesz na http://www.tedxszczecin.com

CZYM JEST TED?

TED to amerykańska organizacja non-profit, która powstała ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych, po to by rozpowszechniać wartościowe idee. Konferencje TED to wydarzenia na światową skalę, podczas których prelegenci przedstawiają oryginalne koncepcje, idee, historie zawodowe czy osobiste. Co roku na konferencję TED zapraszani są czołowi naukowcy, liderzy i ludzie którzy zmieniają świat. Początkowo konferencje skupiały się na trzech obszarach: Technology, Entertainment, Design (TED) - dzisiaj dotyczą już prawie wszystkich tematów - od fizyki, przez biznes i sztukę, po globalne problemy.

Więcej informacji na http://www.ted.com

Zobacz również:

konferencje konferencje w Szczecinie wydarzenia Szczecin SZCZECIN

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TEDxSzczecinLive 2017 - The Future You" jest Fundacja Netcamp

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej