To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Rzeszów

Pojutrze, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Rzeszów, Rzeszów

EFFECTIVE SALES&NETWORKING SESSION - Efektywne techniki sprzedaży

14 Czerwca, 17:30 - 21:30 od 59,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Katowice/Chorzów

Piątek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Focus Hotel Katowice Chorzów, 41-506 Chorzów

Patrz szerzej i przed się bierz!

Patrz szerzej i przed się bierz!

Własny biznes nie musi wiązać się z wycieńczającym pędem za kasą, niekończącym się stresem, rutynowymi obowiązkami i nudną codziennością. Można patrzeć szerzej, wyjść poza utarte schematy i uczynić ze swojej pasji sposób na życie. Poznaj ludzi, którzy zawodowo spełniają swoje marzenia! 

Raper Adam "Łona" Zieliński i producent Andrzej "Webber" Mikosz opowiedzą o biznesowej stronie tworzenia muzyki w rozmowie z Jackiem "Rymkiem" Markiewiczem. Duet oficjalnie zadebiutował w 2001 roku płytą "Koniec Żartów" wydaną nakładem wytwórni Asfalt Records. Obecnie ma na swoim koncie 7 albumów oraz wiele nagród i wyróżnień, m.in. nadany przez Aktivista i portal Popkiller tytuł artystów roku czy obecność w prestiżowych rankingach (Przekrój, Gazeta Wyborcza, Onet.pl, T-Mobile Music). Ich najnowsza płyta "Nawiasem mówiąc" wydana we własnej wytwórni Dobrzewiesz została doskonale przyjęta przez krytykę i słuchaczy.

Jacek "Rymek" Markiewicz z Łoną i Webberem związany jest praktycznie od początku ich działalności. Występował gościnnie w wielu produkcjach duetu i zagrał z nim setki koncertów. Wspólnie zrealizowali także kilka odcinków cyklu "Wyjaśniamy, objaśniamy", w którym Rymek dał się poznać szerszej publiczności jako błyskotliwy i złotousty redaktor Markiewicz.

O tym, jak zebrać miliony na realizację kreatywnych projektów, opowie uczestnikom spotkania Marcin Galicki - założyciel i CEO Grupy wspieram.to, w skład której wchodzą platformy: Wspieram.to (najprężniej rozwijająca się platforma finansowania społecznościowego w Polsce), Pomagamy.im, Crowdmade.pl i - już wkrótce -  Stockrocket.pl - tworzony wspólnie z Polskim Domem Maklerskim.

Swoją historią z uczestnikami spotkania podzieli się także Robert Olejnik - założyciel i prezes firmy TEONITE, w której ponad 20. specjalistów, inżynierów i artystów tworzy nowoczesne aplikacje webowe i mobilne oraz oprogramowanie biznesowe. Z ich rozwiązań technologicznych korzystają m.in. największe hollywoodzkie wytwórnie filmowe.

Jednym z prelegentów będzie również Łukasz Wichłacz - współtwórca i CEO marki Coffeedesk.pl, czyli startupowej platformy opartej na e-handlu, która szturmem zdobyła polski rynek kawy, a obecnie otwiera się na całą Europę. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń przy rejestracji. Organizatorami spotkania są Klaster IT i Technopark Pomerania, wydarzenie jest współfinansowane ze środków Województwa Zachodniopomorskiego i Miasta Szczecina.

Zobacz również:

konferencje konferencje w Szczecinie wydarzenia Szczecin inspiracja Łona Marcin Galicki SZCZECIN Webber

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Patrz szerzej i przed się bierz!" jest Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie

Zobacz na mapie

Technopark Pomerania

Cyfrowa 4, Szczecin

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej