To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #78

Dzisiaj, 17:30
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Novotel Wrocław ****, 53-332, Wrocław

10. urodziny Netcampa - Poznaj technologie przyszłości - bilety

W tym roku świętujemy 10. lecie inspirujących Spotkań Netcamp! Zapraszamy więc wszystkich pasjonatów technologii na wyjątkowe urodzinowe wydarzenie w kinowym klimacie we wtorek 19 grudnia o godz. 18.

To wyjątkowe dla nas wydarzenie chcemy poświęcić najważniejszym trendom technologicznym (Artificial Intelligence, Blockchain, Internet of Things, Autonomiczne pojazdy) oraz spojrzeć w przyszłość aby pokazać jak technologie mogą zmienić nasz świat w ciągu następnych 10 lat!

Agenda:

1. Transhumanizm czy wojny robotów? - Tomasz Wesołowski, 2040.io
Tomek opowie o tym jak sztuczna inteligencja zmieni nasz świat w najbliższych latach.

2. Czy Blockchain zdecentralizuje wszystko? - Paweł Sławacki, Aply
Paweł wyjaśni wam czym jest technolgia blockchain, jak bardzo zmieni świat oraz co warto wiedzieć żeby nie przegapić technologicznej rewolucji

3. Samochód czy nie samochód? - Daniel Jabłoński, Global Logic
Daniel pokaże historię motoryzacji z perspektywy software i jak będzie wyglądać przyszłości samochodów. Będzie też o procesie standaryzacji w obszarze pojazdów autonomicznych, architekturze nowoczesnych rozwiązań Electric and Electronic i jak autonomiczny pojazd podejmuje decyzje.

4. Fin-ternet of Things - usługi finansowe a IoT - Rafał Malujda, Radca Prawny
Rafał odpowie o prawnych aspektach usług finansowych gdy spotykają się z IoT. Nowe modele biznesowe i wykorzystanie usług finansowych w zderzeniu z nowymi przepisami (PSD II) mogą prowadzić do ciekawych wniosków, zarówno dla branży e-commerce oraz Connected Industry

Partnerem strategicznym Spotkań Netcamp jest Miasto Szczecin. Sponsorami urodzinowego wydarzenia są Consileon i Global Logic. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie oraz afterparty niespodziankę :)

Planujemy też transmisję online na naszym Facebooku a nagrania udostępnimy później na naszym kanale YouTube gdzie dostępne są również materiały z poprzednich wydarzeń. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! 

Netcamp to największa społeczność technologiczno-startupowa w zachodniej Polsce. Od 10 lat organizujemy inspirujące Spotkania IT w Szczecinie gdzie edukujemy i integrujemy lokalną branżę. Celem spotkań Netcamp jest dzielenie się wiedzą i dyskusja na branżowe tematy. Oferujemy możliwość prezentacji ciekawych projektów i startupów oraz poznania nad czym pracują firmy IT w regionie. Jest to idealna okazja do poznania lokalnej branży oraz networkingu w nieformalnej atmosferze.


Zobacz również:

konferencje konferencje w Szczecinie wydarzenia Szczecin Bitcoin BlockChain IT SZCZECIN

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "10. urodziny Netcampa - Poznaj technologie przyszłości" jest Fundacja Netcamp

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej