To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ - BRIAN TRACY - Szczecin

25 Października, 09:00 od 250,00 zł
Arena Szczecin, Szczecin

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Warszawa

24 Października, 09:00 - 19:00 od 690,01 zł
Hotel Riviera ****, 05-124 Olszewnica Nowa/pod Warszawą

SYSTEM FINANSOWY PRZYSZŁOŚCI

Pojutrze, 08:00 - 18:00
Marriott Warsaw Airport, Warszawa

IV Festiwal Charytatywny- Rozwojowy "Szczęście Na Głowie" - Sięgnij Gwiazd!

12 Listopada, 09:00 - 17:00 od 199,00 zł
DoubleTree by Hilton Hotel, Warszawa

Spotkanie z okazji premiery książki pt. ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wydawnictwo Znak zapraszają na spotkanie z okazji premiery książki pt. ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI wydanej z okazji 90. rocznicy urodzin Premiera Tadeusza Mazowieckiego. Partnerem publikacji jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 maja 2017 r. (poniedziałek), godz. 18:00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malewskiego, ul. Chopina 30, Rzeszów.

W spotkaniu wezmą udział: prof. Andrzej Friszke, prof. Aleksander Hall, Henryk Woźniakowski, Maciej Zięba OP. Gospodarzem spotkania będzie Andrzej Brzeziecki, asystent pierwszego premiera III Rzeczypospolitej. Fragmenty książki przeczyta Wojciech Kwiatkowski.

Po spotkaniu istnieje możliwość zakupu publikacji ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI. Świat wartości i idei Tadeusza Mazowieckiego z atrakcyjnym rabatem.


Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY POD WARUNKIEM REJESTRACJI i okazania na miejscu wydrukowanego biletu wstępu. W dniu spotkania zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 17:00. Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 17:30.

W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu bardzo prosimy o dokonanie REZYGNACJI drogą e-mailową: bow@wsiz.rzeszow.pl lub kontakt telefoniczny - 17 866 12 54, 17 866 14 01. Informacja o Państwa rezygnacji pozwoli innym zainteresowanym wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Z uwagi na względy bezpieczeństwa i przepisy przeciwpożarowe, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do decyzji o zamknięciu możliwości uczestnictwa w spotkaniu w momencie wypełnienia wszystkich miejsc siedzących w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.


pliki do pobrania: fragment książki 

Zobacz również:

konferencje konferencje w Rzeszowie wydarzenia Rzeszów

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkanie z okazji premiery książki pt. ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI" jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Zobacz na mapie

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

ul. Chopina 30, Rzeszów

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej