To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Spotkanie z okazji premiery książki pt. ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wydawnictwo Znak zapraszają na spotkanie z okazji premiery książki pt. ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI wydanej z okazji 90. rocznicy urodzin Premiera Tadeusza Mazowieckiego. Partnerem publikacji jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 maja 2017 r. (poniedziałek), godz. 18:00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malewskiego, ul. Chopina 30, Rzeszów.

W spotkaniu wezmą udział: prof. Andrzej Friszke, prof. Aleksander Hall, Henryk Woźniakowski, Maciej Zięba OP. Gospodarzem spotkania będzie Andrzej Brzeziecki, asystent pierwszego premiera III Rzeczypospolitej. Fragmenty książki przeczyta Wojciech Kwiatkowski.

Po spotkaniu istnieje możliwość zakupu publikacji ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI. Świat wartości i idei Tadeusza Mazowieckiego z atrakcyjnym rabatem.


Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY POD WARUNKIEM REJESTRACJI i okazania na miejscu wydrukowanego biletu wstępu. W dniu spotkania zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 17:00. Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 17:30.

W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu bardzo prosimy o dokonanie REZYGNACJI drogą e-mailową: bow@wsiz.rzeszow.pl lub kontakt telefoniczny - 17 866 12 54, 17 866 14 01. Informacja o Państwa rezygnacji pozwoli innym zainteresowanym wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Z uwagi na względy bezpieczeństwa i przepisy przeciwpożarowe, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do decyzji o zamknięciu możliwości uczestnictwa w spotkaniu w momencie wypełnienia wszystkich miejsc siedzących w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.


pliki do pobrania: fragment książki 

Zobacz również:

konferencje konferencje w Rzeszowie wydarzenia Rzeszów

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkanie z okazji premiery książki pt. ARCHITEKT WOLNEJ POLSKI" jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Zobacz na mapie

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

ul. Chopina 30, Rzeszów

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej