OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA XIII DZIEŃ URBANISTY - "ŚWIATŁOCIEŃ"


Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi serdecznie zapraszają na kolejną, XIII edycję ogólnopolskiej konferencji "Dzień Urbanisty". Obecne hasło wydarzenia brzmi "ŚWIATŁOCIEŃ". Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy i dobrych praktyk z dziedziny urbanistyki oraz planowania przestrzennego. Miło jest nam zakomunikować, że zbliżająca się konferencja ponownie będzie miała poszerzony dwudniowy wymiar, a każdy dzień będzie miał odrębną tematykę.

Zgodnie z tytułem konferencji "ŚWIATŁOCIEŃ", poruszane zagadnienia będą koncentrować się wokół roli i oddziaływania światła w przestrzeni. Konferencja została podzielona tematycznie na dwa dni, których wiodącymi motywami będą właśnie "Światło" i "Cień".

W pierwszym dniu skupimy się na rozważaniach dotyczących możliwości kształtowania przestrzeni za pomocą właściwego oświetlenia. Następnie przyjrzymy się masterpalnom oświetleniowym na podstawie doświadczeń wybranych miast. Na koniec zaplanowana została dyskusja.Drugi dzień wydarzenia upłynie pod znakiem właściwego kształtowania cienia za pomocą zieleni miejskiej oraz przy wsparciu narzędzi do modelowania. Dodatkowo zajmiemy się zagadnieniem zanieczyszczenia światłem, jego wpływem na świat ożywiony oraz skutecznymi metodami przeciwdziałania negatywnym zjawiskom. Ten dzień również zakończy się dyskusją. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie w ramach "Dnia Urbanisty", będzie ponownie stanowiło znakomitą przestrzeń do wymiany myśli.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jako jedna z imprez towarzyszących targom "Budma 2020". Tegoroczna edycja odbędzie się podobnie jak w roku poprzednim w Pawilonie 15, Sala 1D.


SZCZEGÓŁY I PROGRAM WYDARZENIA ORAZ WARUNKI REJESTRACJI NA STRONIE WWW.TUP.POZNAN.PL


Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu zwróciło się z wnioskiem o objęcie konferencji Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka oraz Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka.

Partnerem przedsięwzięcia jest wydawnictwo C.H.Beck. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale branżowe Urbanistyka.Info oraz Urbnews.pl

Jednocześnie w imieniu Targów Budma serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 29 edycji tego wydarzenia. Szczegóły dostępne na stronie www.budma.plZobacz również:

konferencje konferencje w Poznaniu Rewitalizacja Urbanistyka wydarzenia Poznań

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA XIII DZIEŃ URBANISTY - "ŚWIATŁOCIEŃ"" jest TOWARZYSTWO URBANISTÓW POLSKICH Oddział w Poznaniu

Wydarzenie jest otwarte - nie musisz się rejestrować i kupować biletów, aby w nim uczestniczyć.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

LinkedinLocal Poznań #11

Środa, 18:00 - 21:00 30,00 zł
Stadion Poznań, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej