To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Konferencja kobiet przedsiębiorczych Spinka Biznesu

Co to jest Spinka Biznesu?

Spinka Biznesu to coroczna konferencja dla kobiet przedsiębiorczych organizowana w najgęściej zaludnionym mieście w Polsce, w Legionowie, leżącym w aglomeracji warszawskiej. Wydarzenie organizowane jest od trzech lat i z każdym rokiem zyskuje na popularności nie tylko w lokalnej społeczności. Staje się wydarzeniem ogólnopolskim, czego wyrazem jest goszczenie podczas zeszłorocznej edycji gości i uczestników także m.in. z województwa śląskiego, podlaskiego czy lubelskiego, a nawet z zagranicy (przeczytaj na końcu jaki jest cel konferencji).

Dla kogo jest Spinka Biznesu?

Wydarzenie skierowane jest do kobiet przedsiębiorczych, zarówno tych, które prowadzą już swoje firmy/organizacje, jak i menadżerek kolejnych szczebli, a także kobiet, które dopiero zamierzają otworzyć biznes. 

Zgłoszenie udziału

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak prosimy o rejestrację. Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia. Uwaga! Rejestracja nie oznacza udziału w konferencji! W wydarzeniu wezmą udział tylko osoby, których udział został potwierdzony i otrzymały bilety lub zaproszenia i uprawniające do udziału.
O wyniku zakwalifikowania zgłoszenia poinformujemy w osobnej wiadomości. Dopiero otrzymanie potwierdzenia oznacza udział w wydarzeniu.

Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa

Program konferencji:

Ramowy program obejmuje:

10:00 - 11:00 rejestracja 
11:00 - 12:00 oficjalne otwarcie
12:00 - 12:30 koncert na żywo Gośki Andrzejewskiej i prezentacja kolekcji Glow by Maria Fabińska
12:30 - 13:00 prezentacja efektów pięciomiesięcznej Metamorfozy
13:00 - 13:30 panel dyskusyjny: "Mózg jest sexi"
13:30 - 13:45 przerwa kawowa
13:45 - 15:15 panele prelekcyjne
15:15 - 15:30 przerwa kawowa
15:30 - 17:00 panele prelekcyjne
17:00 - 18:30 przerwa obiadowa, networking i oglądanie stanowisk wystawców
18:30 - 19:00 konkurs z nagrodami i zakończenie

Program wydarzenia może nieznacznie ulec zmianie.

Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię tematyka poszczególnych paneli? Śledź fan page: https://www.facebook.com/spinkabiznesu i udostępnione tam wydarzenie!

Informacje o partnerach wydarzenia i prelegentkach znajdziesz również na stronie: http://spinkabiznesu.bizoon.pl

Jaki jest cel konferencji?

W tym roku organizujemy konferencję pod hasłem:

"Mózg jest sexi"

Chcemy pokazać jak piękno wewnętrzne kobiety, siła jej charakteru wpływa na jej wizerunek zewnętrzny.
Cel ten realizujemy w procesie metamorfozy, do której zaprosiliśmy 10 wyjątkowych kobiet. Biorą one udział w pięciomiesięcznym procesie przemiany
(głównie wewnętrznej), spotykają się regularnie z mentorkami i biorą udział w różnorodnych warsztatach, m.in. korzystają z pełnego procesu
coachingowego, spotykają się grupowo i indywidualnie z trenerem personalnym, korzystają z usług refleksolożki i masażystki holistycznie podchodzącej do sfery ciała i ducha człowiek, wezmą udział w warsztatach z emisji głosu, spotkaniu z barfitterką w luksusowym salonie bielizny, spotkaniach z innymi kobietami
zarażającymi swoimi pasjami, w warsztatach z makijażystą, nauczą się poruszania po wybiegu, a to wszystko po to, aby nabrać pewności siebie, rozwinąć się emocjonalnie, duchowo i zadbać o wszystkie sfery swojego życia i zaprezentować w kreacjach modowych na wybiegu podczas konferencji.

Jest to niezwykła konferencja, ponieważ angażuje w dużym stopniu nie tylko znane podczas takich wydarzeń prelegentki, ale także zwykłe (choć wyjątkowe) kobiety. Bądź jedną z nich i zainspiruj się do zmiany! Skorzystaj z doświadczeń innych kobiet i pozwól zarazić się pozytywną energią konferencji!

Poza tym wydarzenie ma na celu:

  1. Transfer wiedzy i doświadczeń między kobietami prowadzącymi prosperujące firmy, a tymi, które są na początku drogi do własnego biznesu.
  2. Budowanie życzliwej atmosfery biznesu i trwałych relacji z potencjalnymi partnerami i inwestorami.
  3. Pokazanie trendów z zakresu rozwoju osobistego z uwzględnieniem holistycznego podejścia do kobiety przedsiębiorczej, niejednokrotnie zmagającej się z godzeniem różnych życiowych ról (matka, żona, businesswoman); wsparcie w godzeniu tych ról.

Uwaga!

Liczba miejsc jest ograniczona! Nie zwlekaj! To będzie niezwykłe wydarzenie z mnóstwem atrakcji, pozytywną energią i merytoryczną wiedzą!

Wystawiamy certyfikat udziału.

Zobacz jak było w zeszłym roku:


Zobacz również:

konferencje konferencje w legionowo wydarzenia Legionowo biznes Inez Powierża Katarzyna Gębal Katarzyna Namysł Kinga Bogdańska Kobieta w biznesie koncert Maria Magdalena Fabińska szkolenia dla kobiet

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Konferencja kobiet przedsiębiorczych Spinka Biznesu" jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej