Startupy, które zmieniają świat na lepsze | Social Movers Meetup #1

Postanowiliśmy zorganizować pierwsze takie w Polsce wydarzenie o biznesach społecznych. 

Na całym świecie coraz więcej przedsiębiorców buduje swój biznes w oparciu o rozwiązywanie ważnych problemów społecznych. Ich celem oprócz generowania solidnych zysków finansowych jest również zmienianie świata na lepsze. 

O czym mówimy? Niewidomi przeprowadzający dotykową mammografię, niepełnosprawni obsługujący konta społecznościowe, mikrokredyty przyznawane najbiedniejszym, emeryci w USA uczący dzieci z Ameryki Południowej angielskiego, to tylko nieliczne przykłady wielkiego ruchu przedsiębiorców z wizją na rzecz zmiany świata.

Zaprosiliśmy pionierów tych zmian w Polsce! Na przykładzie własnych startupów, udowodnią nam, że zarabianie może iść w parze z pomaganiem oraz pokażą innym przedsiębiorcom jak robić to dobrze i skutecznie. Zaprosiliśmy także specjalistę ds. sprzedaży i budowania modeli biznesowych, który wdroży nas w temat efektywnej sprzedaży B2B. 

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, startupów, pracowników korporacji, a także do organizacji pozarządowych, czyli do wszystkich, którzy chcą prowadzić opłacalne, zyskowne i efektywne(!) inicjatywy społeczne.


Oto program i tematy prezentacji prelegentów pierwszego Social Movers Meetup: 

  • Przemek Kuśmierek [CEO Migam.pl]: Droga startupu do zyskownej i docenianej na całym świecie firmy rozwiązującej ważny problem społeczny.  
  • Mateusz Muryjas [CEO Analityczny oraz #e-biznes festiwal]: Wartość, jakość, zaangażowanie - wspólny mianownik biznesu i NGO.
  • Przemysław Stanisz [Co-founder & Partner w NorthStar Consulting]: Jak sprzedawać nie będąc sprzedawcą. Efektywna i kontrolowalna sprzedaż B2B bez budowania presji.

TO JESZCZE NIE WSZYSCY!
WKRÓTCE OGŁOSIMY KOLEJNYCH PRELEGENTÓW REPREZENTUJĄCYCH ŚWIAT STARTUPÓW SPOŁECZNYCH. 


Jeszcze nie znacie naszych prelegentów? Zapoznajcie się z ich niezwykle imponującym bio:

Przemek Kuśnierek - Startupowiec z wyboru, założyciel i CEO Migam.org startupu który został doceniona przez Richarda Bransona - VIRGIN Academy Awards. Finalista konkursu Chivas The Venture, półfinał World SummitAwards, wyróżnienie Social Tech: "Najbardziej inspirujące innowacje społeczne", drugie miejsce na liście najbardziej kreatywnych ludzi biznesu wg magazynu "Brief", obecność na liście 100 najbardziej innowacyjnych ludzi w Europie Środkowo Wschodniej opracowanej przez Google i Financial Times. Zarządzane przez niego projekty R&D w ostatnich latach w sposób znaczący rozwinęły się poza obszar osób niesłyszących. Z sukcesem przeprowadził trzy rundy finansowania i dwie akcje crowdfundingowe. Stworzona przez niego grupa Migam pracuje dla takich marek jak Samsung, ING, PZU, T-Mobile, Orange, CCC, Decathlon, McDonald , Carrefour.

Mateusz Muryjas - Analityk i przedsiębiorca od 8 lat związany z branżą internetową. W realizowanych projektach z powodzeniem łączy wiedzę technologiczną, działania marketingowe i aspekty biznesowe. Kieruje się mottem "Jakość, a nie jakoś". Obecnie rozwija markę Analityczny, w której pomaga firmom optymalizować procesy sprzedażowe i kampanie reklamowe w oparciu o analizę danych. Od 2012 roku organizuje #e-biznes festiwal - największą, bezpłatną konferencję o nowych technologiach w marketingu. Współtworzy Fundację Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych, której misją jest digitalizacja biznesu i rozwój kompetencji cyfrowych. Realizował projekty konsultingowe i wdrożeniowe dla takich marek jak Grupa Lotos, ERGO Hestia, GACA SYSTEM, czy Mobile Vikings. 

Przemysław Stanisz - założyciel NorthStar Consulting. Czternastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. Spędził pięć lat pracując w sprzedaży bezpośredniej dla korporacji w USA; Szkolił i zarządzał setkami sprzedawców i marketerów w USA, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Krajach Bałtyckich, Francji, Wielkiej Brytanii itp. Współzałożyciel licznych firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu. Aktywny w technologiach i społecznościach startupowych w Europie i USA, pracując jako coach i mentor. Prezenter na wielu wydarzeniach i w wielu organizacjach, łącznie z Uniwersytetem stanforda poprzez US-Polish Trade Council. Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, poprzez Polskie duże firmy jak PKP czy Dotpay do ogromnych korporacji jak Deutsche Telekom, Cisco, Google, Lionbridge itp.


Dla jeszcze lepszej atmosfery i odbioru prezentacji zapewnimy napoje oraz smaczne przekąski. 


Zapraszamy także na wydarzenie FB: Social Movers Meetup #1

Jeśli masz pytania związane z wydarzeniem, pisz do nas śmiało na: contact@socialmovershub.com. 

Do zobaczenia! 
Zespół Social Movers Hub

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

konferencje konferencje w Krakowie wydarzenia Kraków biznes Mateusz Muryjas Przemek Kuśnierek Przemysław Stanisz startup

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Startupy, które zmieniają świat na lepsze | Social Movers Meetup #1" jest Social Movers Hub

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet w przedsprzedaży to koszt 30 zł (plus VAT i opłaty na rzecz operatorów).
Uwaga! OGRANICZONA LICZBA MIEJSC W PRZEDSPRZEDAŻY!
Bilet w przedsprzedaży

Bilet w przedsprzedaży to koszt 30 zł (plus VAT i opłaty na rzecz operatorów).
Uwaga! OGRANICZONA LICZBA MIEJSC W PRZEDSPRZEDAŻY!

już niedostępne 36,90 zł -
  Bilet normalny to koszt 45 zł (plus VAT i opłaty na rzecz operatorów).
20 Lutego 2018 55,35 zł
  Bilet "Last chance" to koszt 65 zł (plus VAT i opłaty na rzecz operatorów).
Jeszcze niedostępne
od 20 Lutego 2018 (Wtorek)
82,41 zł -

Wpisz otrzymany od organizatora kod, aby zobaczyć dostępne opcje rejestracji na wydarzenie.

Zobacz na mapie

Hub:raum

Przemysłowa 12, Kraków

Polecamy także:

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Kraków

2 Marca, 09:00 - 18:00 od 190,00 zł
Best Western Efekt Express Kraków, Kraków

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - OLSZTYN

15 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Wileński, Olsztyn

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Kraków, Kraków

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - GDAŃSK/SOPOT

16 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Haffner, Sopot

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej