To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 490,00 zł
Novotel Wrocław ****, 53-332, Wrocław

Dźwigacze Kultury 2019 - Czy CSR się opłaca?

Czy CSR się opłaca?

W tym roku stawiamy takie pytanie i zmieniamy formułę Dźwigaczy Kultury. Spotkanie tym razem będzie miało charakter dynamicznej dyskusji z udziałem grona ekspertów, widzów oraz internautów. Każdy z Was będzie miał możliwość zabrania głosu w dyskusji i zadania pytania uczestnikom Dźwigaczy Kultury. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na naszych kanałach na Facebooku oraz YouTubie i da Wam możliwość aktywnego udziału w Dźwigaczach Kultury. Już dziś zapiszcie sobie tę datę - 13 listopada, godzina 14:00.

Dlaczego to robimy?

Dźwigacze kultury czują się współodpowiedzialni. Za jakość powietrza, którym oddychamy. Za warunki życia tych, którym na starcie los podcina skrzydła. Za dostępność miejsc i usług - by nasza wspólna przestrzeń była wspólna bez wyjątków. A co, jeśli biznes dźwiga praktyki CSR tylko dla ciężkich pieniędzy, bo pomaganie to przede wszystkim dobra inwestycja? Co, jeśli wizerunek filantropa to papierowa fasada, za którą swoje biurka mają specjaliści PR? Podczas listopadowego spotkania w Centrum Kongresowym ICE Kraków zdemaskujemy domy z papieru i przyjrzymy się praktykom społecznej odpowiedzialności, które z pełnym zaangażowaniem zmieniają ten świat. W towarzystwie największych branżowych ekspertów pokażemy, że CSR to cel sam sobie, długofalowa strategia wypracowywana przez marki pokładające wiarę w to, że razem możemy więcej.

Kto weźmie udział?

Zaprosiliśmy ekspertów z różnych światów - kultury, biznesu, organizacji pozarządowych i jednostek samorządowych - oni wiedzą, jak mądrze zadbać o wspólne pastwisko. Potencjalna rentowność ich praktyk CSR nie jest dla nich pierwszą przesłanką do tego, by podjąć działania tu i teraz. Nie są też biznesowym Robin Hoodem, zabierając bogatym i rozdając biednym, nie zdobywają względów i taniego poklasku obdarowując innych w imperatywie misji rodem z historii o Janosiku.

Choć sięgają po zagraniczne wzorce, jak nikt inny pracują na rzecz tego, by "dobre bo polskie" było czymś dużo więcej niż wyświechtanych sloganem. Przyjrzymy się, jak wdrażają strategie wsparcia i czym kierują się w wyborze grup docelowych swoich działań. Wpiszą swoje doświadczenia w krajobraz zmieniającego się rynku w Polsce, jak i sięgną po esencjonalne studia przypadków, które zmienią Wasze postrzeganie branży CSR. Opowiedzą nam, jak społeczna odpowiedzialność biznesu zmienia świat i jak oni zmieniają się, by sprostać wyzwaniom współczesnych podziałów, niedoborów i zmian klimatycznych.

Konferencja Dźwigacze Kultury 2019

13 listopada, Centrum Kongresowe ICE Kraków, godzina 14:00

WSTĘP BEZPŁATNY

Zobacz również:

konferencje konferencje w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Dźwigacze Kultury 2019 - Czy CSR się opłaca?" jest Krakowskie Biuro Festiwalowe

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej