To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Jutro, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Empatia dla siebie. Jak nauczyciele mogą wykorzystać 7 nawyków skutecznego działania...

Joanna Szulc, Magda Niemczuk - Kobosko 

Empatia dla siebie. Jak nauczyciele mogą wykorzystać 7 nawyków skutecznego działania by lepiej zadbać (wpierw) o siebie i (potem) o uczniów.

Teza: Nauczycielom w Polsce często brakuje poczucia własnej wartości, uważności na swoje potrzeby, świadomości swoich granic i nawyku codziennej regeneracji. Ci zaangażowani w pracę zwykli stawiać na pierwszym miejscu potrzeby uczniów, dyrekcji, szkoły. Zapominają o własnych potrzebach. Grozi im wypalenie lub osłabienie, przekładające się bezpośrednio na jakość ich pracy z uczniami.
Szkolenia, które realizujemy z Radami Pedagogicznymi pomagają uporządkować między innymi ten właśnie obszar. Uczą empatii, także tej okazywanej sobie.

W czasie warsztatu omówimy krótko 7 nawyków nakreślając ich logiczny układ: metoda Covey'a opiera się na przekonaniu, że człowiek wpierw musi umieć dobrze zarządzać sobą, by móc dobrze współdziałać z innymi.
Zrobimy 2 ćwiczenia z zakresu nawyków zwycięstwa osobistego i porozmawiamy o nawyku siódmym, który uczy regularnej odnowy w 4 obszarach (emocji, intelektu, duchowości i ciała).

Joanna Szulc

Z wykształcenia socjolożka dryfująca w stronę psychologii, z zawodu dziennikarka i redaktorka, a także dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią.

Do 2016 r. redaktorka naczelna miesięcznika "Dziecko", w którym odkrywała i promowała tematy związane z Rodzicielstwem Bliskości i Porozumieniem bez Przemocy. Autorka i współautorka tekstów i książek o pielęgnowaniu i wspieraniu niemowląt i dzieci.

Magdalena Niemczuk-Kobosko

Od ponad 20 lat związana z edukacją. Nauczycielka, wychowawczyni, tutorka, a także tłumaczka. Współautorka pierwszej w Polsce publikacji na temat tutoringu. Założycielka i szefowa firmy FC EDU, która wdraża w polskich szkołach szkolenia 7 nawyków skutecznego działania Stephena Covey'a oraz oparty na nim program The Leader in Me.

Uważa, że w każdym uczniu tkwi potencjał. Wychowała wielu absolwentów prestiżowych uczelni (nie bacząc na to, że niektórym z nich w szkole nie wróżono dobrej przyszłości). Mama dwóch tegorocznych maturzystek, żona, przyjaciółka, miłośniczka kotów, jogi i minimalizmu.

Pełny opis wydarzeń na stronie http://konferencjaempatii.pl

Zobacz również:

konferencje konferencje w Katowicach wydarzenia Katowice Joanna Szulc Magda Niemczuk - Kobosko

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Empatia dla siebie. Jak nauczyciele mogą wykorzystać 7 nawyków skutecznego działania..." jest FUNDACJA INICJATYWA

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej