To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

PLNOG 24

23 Marca - 24 Marca od 147,60 zł
Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

Startup Poland Camp#1 - Skąd kasa na start i rozwój na biznesu?

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak go sfinansować?  

➡Prowadzisz już firmę, chciałbyś ją rozwijać ale brakuje Ci funduszy?

➡Chcesz wiedzieć więcej na temat funduszy unijnych, funduszy VC, aniołów biznesu, crowdfundingu i pozostałych instrumentów wsparcia dla startupów?

👉 Wpadnij na pierwszy w Gostyninie Startup Poland Camp gdzie dowiesz się niemal wszystkiego w temacie finansowania biznesu!

Wejście za darmo!

Agenda:

16:40-17:00 Rejestracja uczestników

17:00-17:10 Powitanie

17:10-17:35 Paweł Przybyszewski (Business Technology Progress). ,,Źródła finansowania innowacji".

17:35-18:00 Joanna Makocka (NCBiR). ,,Możliwości dotacyjne dla młodych firm w 2018 roku".

18:00-18:25 Jakub Paczuski (Billon Group). ,,Nasze Succes Story w temacie pozyskania finansowania".

18:25-18:50 Małgorzata Gontarek (Fundacja Startup Poland). ,,Ekosystem Startupowy w Polsce. Perspektywy wsparcia".

18:50-20:00 Networking przy cateringu

Sylwetki Prelegentów

Paweł Przybyszewski - broker technologii i popularyzator polskiej nauki. W Business Technology Progress specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, ocenia projekty innowacyjne/technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania

Joanna Makocka - od ponad 9 lat jest zawodowo związana z zarządzaniem programami i projektami. Od 2012 roku pracuje w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, gdzie dotychczas odpowiadała za koordynację programów krajowych oraz międzynarodowych. Obecnie od 2018 roku, zajmuje się działaniami promującymi działalność i usługi NCBR m.in. organizując cykle spotkań dla małych i średnich przedsiębiorców w różnych regionach Polski.

Jakub Paczuski -od początku swojej kariery zawodowej związany z rynkiem finansów, początkowo w Krajowym Rejestrze Długów, gdzie pełnił funkcję konsultanta, następnie managera i kierownika sprzedaży. Realizuje się w działaniach marketingowych i pracy z ludźmi. Obecnie, w Billon, pełni funkcję Head of Customer Relationships, gdzie odpowiada za współpracę i utrzymywanie relacji z najważniejszymi klientami firmy. W lipcu 2017 r. Billon otrzymał dofinansowanie prawie 2 mln euro z programu Komisji Europejskiej Horizon 2020, a we wrześniu tego roku - 100 tys. dolarów z akceleratora startupów Fintech 71 w USA. W listopadzie 2017 r. spółka otrzymała grant 4,5 mln zł od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na dalszy rozwój swojej technologii.od początku swojej kariery zawodowej związany z rynkiem finansów, początkowo w Krajowym Rejestrze Długów, gdzie pełnił funkcję konsultanta, następnie managera i kierownika sprzedaży. Realizuje się w działaniach marketingowych i pracy z ludźmi. Obecnie, w Billon, pełni funkcję Head of Customer Relationships, gdzie odpowiada za współpracę i utrzymywanie relacji z najważniejszymi klientami firmy. Prywatnie miłośnik żeglarstwa i pasjonat dobrej kuchni. Pozytywny ekstrawertyk, który kocha życie.

Małgorzata Gontarek - od 8 lat związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. Realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz koordynuje kilka ngo, takich jak Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne. Związana jako specjalista d.s marketingu i PR z Di24.pl. W Płocku rozwija projekt Startup Płock, który ma na celu stworzenie ekosystemu startupowego i integrację branży new tech. Organizatorka takich wydarzeń, jak m.in.: Płockamp, Czwartek Social Media, Startup Płock.


Organizacja i Kontakt:

Małgorzata Gontarek / m.gontarek@startuppoland.org/ tel. 602 773 379

www.startuppoland.org

Partnerzy Wydarzenia


Partner Lokalny Wydarzenia

Zobacz również:

konferencje konferencje w gostynin wydarzenia Gostynin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Startup Poland Camp#1 - Skąd kasa na start i rozwój na biznesu?" jest WebTango.pl Małgorzata Gontarek

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej