To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

29 Stycznia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 189,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

We Lead! #4 | Spotkanie Liderów | Masz to, na co się odważysz | 23 marca | 18:00

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie We Lead. Tym razem pod hasłem: "Masz to, na co się odważysz".

Piątek, 23 marca, 18:00


Dla kogo jest to spotkanie? Dla liderów, przyszłych liderów i managerów oraz dla pasjonatów przywództwa.

Z czym chcemy, abyście wyszli? Z przekonaniem, że prawdziwe są stwierdzenia Steve'a Jobsa: "Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie dokąd zmierza" oraz naszej koleżanki Marty: "Masz to, na co się odważysz".

Na czym nam zależy, abyście zrozumieli? Na tym, że lider wyznacza kierunek i musi wiedzieć czego chce, że lider ma ogromny wpływ na zespół i otoczenie, z którym pracuje, że lider musi umieć zapalić do swojego marzenia innych, że lider odpowiada za podejmowanie wyzwań i spełnianie marzeń członków zespołu, że działania lidera to działania dla dobra innych, które mają przydawać wartości światu.

Co chcemy, abyście zapamiętali? Wartości lidera takie jak odwaga, pokora, pasja i inspirowanie innych, "odważanie" innych do działania, ambitne cele, ciągły rozwój siebie i innych, ciekawość świata i tego, co jest za rogiem.

Co chcemy, abyście poczuli? Chęć do podejmowania wyzwań (nawet jeśli czasem się nie uda), gotowość do działania, zaciekawienie, że możecie wywierać wpływ na innych i zmieniać świat.

Po co Wam ta wiedza? Żeby działać skuteczniej, robić więcej niż tylko to, do czego ktoś nas zobligował. Żeby się nie bać sięgać po marzenia, skutecznie wpływać na innych i świadomie kreować swoje otoczenie.


PROGRAM 

Piątek, 23 marca, 18:00

17:45-18:00 Rejestracja uczestników

18:00-18:30 Ewa Liegman, "Nie ma się czego bać! Dzięki kryzysom mamy moc"'

18:30-19:00 Monika Rychcik-Leyk, "Marzenia Lidera"'

19:00-20:30 Niespodzianka, panel dyskusyjny i networking


PRELEGENCI

 

EWA LIEGMAN
Ewa prowadzi domowe Hospicjum Pomorze Dzieciom, aktywna działaczka społeczna. Kreatorka i pomysłodawca licznych akcji komunikacyjnych, szerzących głęboki sens hospicyjnej idei. Organizatorka licznych spotkań w tematyce straty i zmienności, również w zarządzaniu i ekonomii. Propagatorka ruchu hospicyjnego w myśl zasady: "skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni". Inicjatorka licznych projektów na rzecz osób zmagających się z ciężką chorobą, stratą i żałobą.

MONIKA RYCHCIK-LEYK
Liderka-Pasjonatka, coach i mentorka skupiona na rozwoju Zespołów i ich osiągnięciach, jako najlepszej drodze do osiągania celów. Chcę służyć innym moim doświadczeniem w tym, jak budować mądre i efektywne Zespoły, w których komunikacja wymyka się absolutnie wszystkiemu. Marzę o tym, żeby organizacje partycypacyjne, oparte na zaufaniu, zbiorowej intuicji i mądrości, gdzie wartością nadrzędną jest Człowiek, zastąpiły wszystkie bezduszne, procesowe i biurokratyczne twory. Wierzę, że jest to możliwe!Zajrzyj do nas!

https://www.facebook.com/LiderZSercem/

http://welead.pl/index4.htm


PARTNERZY


             


Zobacz również:

konferencje konferencje w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Ewa Liegman lider Monika Rychcik Leyk rozwój szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "We Lead! #4 | Spotkanie Liderów | Masz to, na co się odważysz | 23 marca | 18:00" jest Lider z Sercem

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej