To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 900,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Commerce

10 Maja, 10:00 - 19:00 od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #75

15 Maja, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

18 Maja - 19 Maja od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

NIERUCHOMOŚCI-skuteczne inwestowanie. Mini-konferencja Pomorskiego Klubu Biznesu - bilety


Serdecznie zapraszamy na IV mini-konferencję Pomorskiego Klubu Biznesu, tym razem o tematyce Nieruchomości.

Naszymi prelegentami będą:

SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - jest niezastąpionym partnerem biznesowym, który odpowiada na potrzeby swoich Klientów i zapewnia im profesjonalne doradztwo w dokonywaniu inwestycji, a także organizuje współpracę w zakresie inwestycyjnym i prawnym z renomowanymi i doświadczonymi partnerami.

Poprowadzą prelekcję: "Inwestycje w Parki Handlowe w Polsce"


PEPPER HOUSE - jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek.

Poprowadzą prelekcję "Jak i ile zainwestować w nieruchomości komercyjne?" - Wykład poprowadzi Agata Japczyńska, Kierownik Działu Komercji Pepper House


Nasz Gość Specjalny - SŁAWEK MUTURI - absolwent SGH, UW oraz MBA w London Business School. Równolegle do pracy na etacie (partner w Andersen oraz w Deloitte), kupował mieszkania na wynajem, dzięki czemu w maju 2009 roku, w wieku 43 lat, przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Dziś jego misją jest wsparcie jak największej liczby Polek i Polaków w osiągnięciu wolności finansowej. Robi to dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem (autor 5 książek, bloga fridomia.pl, setek artykułów i prezentacji); cywilizując polski rynek najmu mieszkań (pionier wielu dobrych praktyk najmu, założyciel Stowarzyszenia); oferując usługę zarządzania najmem (spółka Mzuri obsługuje blisko 1800 lokali w 20 miastach Polski); oferując usługę doradztwa przy zakupie mieszkań na wynajem (spółka Mzuri Investments pomogła w zakupie ponad 450 lokali). Ostatnią jego inicjatywą jest platforma do grupowego inwestowania w nieruchomości w formule crowdfund investing (od stycznia 2015 roku powstały już 5 spółek Mzuri CFI). Sławek sporo podróżuje - odwiedził każdy (bez wyjątku) kraj i na świecie i uczy się jednego języka rocznie (włada już 11-stoma). W tym roku rozpoczął naukę języka mandaryńskiego.


Naszymi Partnerami Wydarzenia są:

NAI Estate Fellows Pomorze

Gerda Broker

Pomorska Grupa Doradczo-Inwestycyjna

Incapital Nieruchomości

Restauracja Otwarta

Fundacja AD Fontes

Express Biznesu

Prestiż Magazyn

my3miasto.pl


zapraszamy na stronę Pomorskiego Klubu Biznesu oraz na naszego Facebooka


Zobacz również:

konferencje konferencje w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Sławek Muturi

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "NIERUCHOMOŚCI-skuteczne inwestowanie. Mini-konferencja Pomorskiego Klubu Biznesu" jest Pomorski Klub Biznesu

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej