To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

FuckUp Nights Trójmiasto #35 - Edycja Specjalna "PODRÓŻE"

Serdecznie zapraszamy #35 spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto! :)

100CZNIOWA EDYCJA SPECJALNA W TEMACIE PODRÓŻY.

Uczmy się na błędach innych. 
Nie może Cię zabraknąć!

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW. 


Kiedy? 27 czerwca 2019 (CZWARTEK), godz. 18.00

Gdzie? 100cznia I Ks. Jerzego Popiełuszki 5, Gdańsk

AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:15 - Otwarcie
18:15 - 18:40 - "Krótka historia z Iranu i Laosu" - Przemek Skokowski (Dietly.pl)
18:40 - 19:10 - Przerwa
19:10 - 19:35 - "Opodróży z latawcami do Indii, zaginionym bagażu i innych perypetiach" - Alicja Szalska i Szymon Krawczyk (Szalsky Kites)
19:35 - 20:00 -  "FuckUp podróżnika nie tyka!" - Małgorzata (Goha) i Kamil Kowalewicz (www.robimypodroze.pl)


Więcej o Prelegentach: 

Przemek Skokowski

Obecnie członek społeczności startera z projektem Dietly.pl a niegdyś podróżnik, autor popularnego bloga i dwóch książek podróżniczych "Autostopem przez życie" i " Autostopem przez Atlantyk i Amerykę Południową". Objechał pół świata i jeden ocean autostopem i jachtostopem, a na fuckup nights opowie nam o zalotach pewnego kierowcy ciężarówki w Iranie oraz dlaczego lepiej nie wypożyczać skuterów w Laosie.


Alicja Szalska i Szymon Krawczyk, Szalsky Kites

Rodzice Alicji już w 1990 roku otworzyli firmę WenCel-Zefirek, która była pierwszym producentem i prekursorem latawców nowej generacji w Polsce, a także organizatorem pierwszych międzynarodowych festiwali latawcowych w Polsce już w latach 90.
W lutym 2015 roku w Sewilli podczas szkolenia do licencji spadochronowej Alicja poznała Szymona, z którym do dziś dzieli dwie podniebne pasje. W sierpniu tegoż roku, przy okazji V Międzynarodowego Festiwalu Latawców w Łebie odżył w niej latawcowy świat, w którym dorastała. Kolejne lata to czas bogaty w latawcowe podróże i intensywną pracę przy organizacji festiwalu w Łebie. Czas ten zaowocował wieloma wartościowymi relacjami oraz chęcią tworzenia własnych latawców. Latem 2017 roku Alicja wzięła udział w tygodniowym warsztacie latawcowym u Taty Wenancjusza. Wtedy po raz pierwszy usiadła przy maszynie do szycia i okazało się z miejsca, że potrafi szyć. Wsparcie rodziców pomogło uwolnić skrywany w podświadomości talent.
Po roku od zbudowania pierwszego latawca Alicja zrezygnowała z pracy w korporacji, założyła firmę SzalSky i w zaciszu gdańskiej Oliwy oddaje się tworzeniu latawców. Szymon uparcie szlifuje umiejętność pilotowania latawca czterolinkowego. Wspólnie z Alicją buduje latawce, organizuje warsztaty latawcowe i nieustannie podnosi artystyczną poprzeczkę Alicji. Szymon posiada też talent do fotografowania i filmowania powietrznych sportów. Dziś SzalSky projektują, budują, organizują warsztaty i pokazy, podróżują.


Jesteśmy Małgorzatą (Gohą) i Kamilem Kowalewiczami  

twórcami i autorami bloga RobiMy Podróże. Jesteśmy małżeństwem zakochanym w podróżowaniu, pełnosprawną kobietą i niepełnosprawnym mężczyzną, którzy pokazują, że podróżowanie to świetny sposób na życie i że jak się chce to się da.
Bloga piszemy od 6 lat i to tam dzielimy się naszymi doświadczeniami z podróży. Piszemy opowieści, poradniki i gotowe przewodniki. Realizujemy projekty, które wyciągają ludzi z ciepłego, wygodnego domu i motywują do samorealizacji i rozwoju. Zarażamy pasją podróżowania tego bliskiego i dalekiego. Każdego roku pokonujemy tysiące kilometrów i pokazujemy, jak piękny jest nasz świat ten z pierwszych stron katalogów i ten mniej znany. Aktualnie tworzymy przewodnik polskanawozku.com, a korzystać mogą z niego nie tylko osoby z niepełnosprawnościami.

Udanych podróży tych dużych i tych małych!

Nasz blog: www.robimypodroze.pl
Polubmy się na Facebooku
Polecamy nasz pełen zdjęć Instagram
Ruchome obrazki wrzucamy na YouTube
Ćwierkamy też na Twitterze


Organizator:


Partner:


 

Patron medialny: 

Zobacz również:

konferencje konferencje w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "FuckUp Nights Trójmiasto #35 - Edycja Specjalna "PODRÓŻE"" jest GDAŃSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej