To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Pojutrze, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Creative Morning - "Biznes modowy od podszewki" - bilety


Tym razem spotkanie biznesowo - networkingowe Creative Morning odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Temat, którego jeszcze u nas nie było! Po raz pierwszy gościć będzie biznes modowy a wraz z nim gośćmi będą trzej wspaniali prelegenci- top of the top polskiej branży modowej! Porozmawiamy o biznesie modowym, jego wyzwaniach, wadach i zaletach, dowiecie się jak skutecznie prowadzić przedsiębiorstwo, zarządzać nim i zarabiać w świecie wielkiej mody! Będzie biznesowo, będzie praktycznie, będzie- FASHION! 


Program wydarzenia:

09:00 - 09:20 - Rejestracja

09:20 - 09:30 - Rozpoczęcie 

09:30 - 10:00 - Marta Ożóg-Orzegowska, Kukukid"Moje małe Trójmiasto - Gdynia, Paryż, Nowy Jork" - jak działać lokalnie i istnieć globalnie - krótka historia marki Kukukid

10:00 - 10:30 - Łukasz Budzisz, Bouduar - "Współczesne gorseciarstwo"

10:30 - 11:00 - Bartłomiej Bucholc, Embro - "Customy. O co w tym wszystkim chodzi."

11:00 -  .......    Networking, nieformalne rozmowy kuluarowe

Liczba miejsc ograniczona. Bilety nie podlegają zwrotom.

Do zobaczenia 13.11.2017 (poniedziałek), o godzinie 9:00, w STARTERZE!


Poznajcie naszych Gości:

Marta Ożóg-Orzegowska - współzałożycielka i współwłaścicielka marki KUKUKID. W ciągu 2 lat wprowadziła markę do sprzedaży w 25 krajach. Do niedawna związana zawodowo z firmą LPP S.A., gdzie pełniła obowiązki brand managera marek CROPP i SiNSAY. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii pozycjonowania i wprowadzenie marki SiNSAY na rynek. Entuzjastka i specjalistka w zakresie nowych mediów i komunikacji młodzieżowej.Łukasz Budzisz to osoba, która o kobiecej bieliźnie wie wszystko.

Szlify w zawodzie gorseciarza zdobywał latami, pracując z najbardziej wymagającą klientelą, w najbardziej inspirujących pracowniach na świecie, jak Limassol, Istambule, Londyn czy Mediolan.

Realizował zamówienia jak projektant/krawiec dla rodziny królewskiej z Dubaju (Istambul) oraz obsługiwał klientelę By Royal Appointment (Londyn). Jako stylista pracował na London Fashion Week i współpracował przy sesjach zdjęciowych z takimi tytułami jak Vogue (Grecja), Madame Figaro (Francja), Harpers Bazaar (Londyn), Omikron (Cypr), CKM (Polska).

Te bezcenne doświadczenia zdobył dzięki pasji, którą widać w efektach jego pracy. Pan Gorseciarz ofiarowuje swoim Klientom pewność, że otrzymują wyjątkową bieliznę, dzięki której kobieta czuje się jak nigdy wcześniej.


Bartłomiej Bucholc- właściciel kreatywnej marki EMBRO. Dzięki EMBRO realizuję wiele różnorodnych projektów związanych z personalizacją obuwia. Sprawiamy, by nasi klienci stawali się posiadaczami unikatowych, jedynych na świecie butów, które mają okazję z nami współtworzyć. Prywatnie pożeram wszelkie książki biznesowe oraz biografie ludzi sukcesu. W życiu zawodowym i prywatnym stawiam na dynamikę - dlatego znajduję się w ciągłym biegu. Jestem ogromnym marzycielem. Swoją rzeczywistość buduję poprzez odważne wybory, wizję oraz ogromną determinację dotyczącą zamierzonego celu.


Organizator


Patron medialny
Partner


Zobacz również:

konferencje konferencje w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Creative Morning - "Biznes modowy od podszewki"" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej