BeZee - Trendy w edukacji - bilety


BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji, kreowanym przez nowe pokolenie - Generację Z.

W tym roku planujemy: min. 10 ciekawych prelekcji i 10 warsztatów, panel dyskusyjny oraz I edycję targów edukacyjnych (do 30 stoisk z nieszablonowymi rozwiązaniami dla edukacji). Podczas Konferencji zostanie rozstrzygnięty konkurs młodzieżowy o trendach w edukacji, których zwycięzcy wystąpią na głównej scenie. 

Tegoroczna, IV już edycja odbędzie się 13 listopada 2018 r. w Europejskim Centrum Solidarności. Podczas wydarzenia zaproszone prelegentki i prelegenci w 3-ech blokach opowiedzą o tym, jak nowe technologie mogą wspierać edukację. Głównymi tematami ego bloku będą: otwarte zasoby edukacyjne, AI, VR, cyberbezpieczeństwo, szkoła w chmurze, neurodydaktyka oraz jak powinna wyglądać "zwinna" szkoła przedsiębiorcza XXI w. (eduScram, crowdfunding w edukacji, kryptowaluty, inspirujące przykłady współpracy Biznesu z Edukacją). Na panelu dyskusyjnym edukatorki i edukatorzy wraz z przedstawicielami ze świata biznesu spróbują rozstrzygnąć pytania: Jak Biznes może współpracować z Edukacją?, Jak szkoła może przygotować uczniów do życia ze sztuczną inteligencją?, Jak wytłumaczyć uczniom tak trudne tematy jak Kryptowaluty? oraz te zaproponowane przez publiczność.

Gośćmi konferencji będą przedsiębiorcy, praktycy i praktyczki, nauczycielki i nauczyciele, eksperci i ekspertki edukacyjne.

Pomysłodawcą konferencji jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter. Organizatorami są Stater, Miasto Gdańsk oraz ECS.


UWAGA! 

1) Przy płatności przelewem tradycyjnym, prosimy o zamieszczanie kodu evenea w tytule przelewu;

2) Specjalna promocja dla uczestników projektu Lekcje Przedsiębiorczości - 50%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres a.nowicka@inkubatorstarter.pl;

3) Zniżka dla szkół, które zgłoszą minimum 3 nauczycieli - 15%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres bezee@inkubatorstarter.pl;

4) Zniżka dla studentów - 15%! Aby otrzymać kody rabatowe, napisz na adres bezee@inkubatorstarter.pl;

5) Zapisy na warsztaty zostaną otwarte najpóźniej na miesiąc przed konferencją. Prosimy o śledzenie informacji na stronie: www.bezee.pl.


Więcej informacji i program konferencji znajdziesz na: 

www.bezee.pl

175,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

konferencje konferencje w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Agnieszka Płoska Kamil Śliwowski Kryptowaluty Magdalena Wójtowicz Marta Orbitowska Marzena Żylińska Paulina Orbitowska-Fernandez

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "BeZee - Trendy w edukacji" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Standard
29 Października 2018, 23:59 175,00 zł
  Early Birds
już niedostępne 115,01 zł -

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Jutro, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej