To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

WPŁYW IOT NA BRANŻĘ ZABEZPIECZEŃ

Już po raz kolejny raz zapraszamy na znaczące wydarzenie w polskiej branży zabezpieczeń, jakim jest Ogólnopolska Konferencja organizowana przez EBS wraz z Partnerami.
Określenie "znacząca" nie jest tutaj użyte przypadkowo. Na naszych konferencjach poruszamy ważne tematy dla branży, staramy zejść z poziomu ogólnego na poszczególne zagadnienia, wdrożenia, dopasować się do potrzeb i rodzaju przedsiębiorstw prowadzonych przez naszych gości. Historia naszych Konferencji sięga bardzo daleko, ale warto przypomnieć ostatnie imprezy:

2015 - Hotel Chabrowy Dworek, Kuźnia Napoleona
Pierwsza konferencja na taką skalę - przekroczyliśmy magiczną liczbę 100 gości. W sumie w konferencji uczestniczyło 120 osób wraz z pracownikami EBS i firmą Orange.

2016 - Hotel Lamberton
Byliśmy przygotowani na 150 uczestników. Przyjechało 170 osób z całej Polski. Omówiliśmy wówczas normy stosowane w branży zabezpieczeń, a szczególnie te dotyczące stacji monitorowania, zabezpieczenia obiektów i transmisji sygnałów pomiędzy nimi

2017 - Hotel Windsor4* hotel zdołał pomieścić 200 osób, które pojawiły się podczas konferencji. Tematem wiodącym były Metody zabezpieczenia obiektów różnego typu. Wystąpili dla Państwa liczni eksperci i osoby znaczące w branży. To była próbka tego, co czeka nas w roku 2018 !
Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia na YouTube oraz obejrzenia ulotki z fotogalerią:  >> Broszura_Konferencja _EBS_2017

2018         Wpływ IoT na branżę zabezpieczeń
W tym roku będziemy poruszać się w temacie Internetu Rzeczy (ang. IoT). Jest to tak powszechne już określenie, że warto sobie odnieść go bezpośrednio do naszej zawodowej rzeczywistości. Jak możemy wykorzystać i zaimplementować IoT, a może już funkcjonujemy w tej rzeczywistości ? Jaki wpływ ma IoT na branżę zabezpieczeń, jaka jest przyszłość i jakie pułapki czyhają na użytkowników i na dostawców nowoczesnych usług.Dobre rozwiązania w branży bezpieczeństwa to integracja rozwiązań i technologii - dlatego skupimy się na hasłach takich jak przenikanie, interaktywność, trening…Nazwiska ekspertów i partnerów będziemy publikować systematycznie, natomiast już teraz można wysyłać zgłoszenia na naszą konferencję. Szkolenia warsztaty, ciekawe prelekcje - zapraszamy do śledzenia naszych maili i informacji na Facebooku.


A PONADTO...Dla wszystkich uczestników mamy też niespodziankę - Galę Nagród, podczas której chcielibyśmy nagrodzić naszych Partnerów, nie tylko tych największych.
GDZIE...Polska Centralna, dbamy o dobry dojazd - już wkrótce potwierdzimy Hotel.
KOSZT UCZESTNICTWA*

Cena regularna:    250 zł netto / osoba

* Powyższe koszty obejmują uczestnictwo w całym dniu trwania konferencji, nocleg w pokoju 2-osobowym oraz uczestnictwo we wszelkich zaplanowanych przez Organizatorów atrakcjach.Dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi 100 zł. Uiszczenie opłaty jest warunkiem uczestnictwa w konferencji, bez względu na korzystanie z noclegu.Wszelkie anulacje nie później niż 14 dni przed zaplanowanym terminem konferencji.

Kliknij na poniższy link, aby pobrać AGENDĘ KONFERENCJI

AGENDA KONFERENCJI 08-09 marca 2018


PARTNERZY KONFERENCJI:

Hikvision, Linc, DMSI, AdInfo, Plus

PATRONAT HONOROWY:

PZP Ochrona, PISA, PIO

PATRONAT MEDIALNY:

a&sPolska, Zabezpieczenia, SEC&AS

Zobacz również:

konferencje konferencje w 90-315 łódź wydarzenia 90-315 Łódź

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WPŁYW IOT NA BRANŻĘ ZABEZPIECZEŃ" jest EBS SP. Z O.O.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej