To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 900,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Commerce

10 Maja, 10:00 - 19:00 od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #75

15 Maja, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

TEDxKoszalin 2017


TEDxKoszalin 2017

Darmowa konferencja TEDx po raz drugi w Koszalinie

Pierwsza edycja słynnej konferencji TEDx odbyła się w Koszalinie w listopadzie 2016 roku i była ogromnym sukcesem. Chcemy powtórzyć to wydarzenie! Tym razem 25 listopada 2017 roku na scenie Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki wystąpi 10 prelegentów. Każdy z nich podzieli się z nami inspirującymi historiami. W niespełna 18 minut postara się przekazać ideę, która ma potencjał zmienić Twój punkt widzenia.

The Rhythm of Your Mind to hasło przyświecające tegorocznej edycji TEDxKoszalin. Chcemy zaintrygować i zmusić do myślenia. Lubisz słuchać o czymś, co jest dla Ciebie nowe i odkrywcze? Szukasz inspiracji? Cudze historie potrafią Cię poruszyć i sprawić, że chcesz zmienić coś w swoim życiu? W takim razie TEDxKoszalin to wydarzenie, w sam raz dla Ciebie.

W programie konferencji między innymi 10 prelekcji bardzo ciekawych osobistości. Wśród nich: Janina Bąk, Magdalena Jackowska-Rejman, Krzysztof Kuczkowski, Maciej Hojszyk, Tomasz Manikowski, Sebastian Szajner, Kamil Kozieł, Marek Zmysłowski, Łukasz Gołąbicki i Rafał Żak. Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej www.tedxkoszalin.pl.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11:00 w sobotę 25.11.2017 i potrwa do godziny 16:00. Wydarzenie jest w pełni darmowe. Sala koszalińskiej Filharmonii dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, dlatego też, aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować. Wpuszczane będą tylko osoby, wcześniej zarejestrowane za pośrednictwem naszej strony www lub strony evenea.pl Rejestracja jest imienna i będzie sprawdzana w dniu konferencji. Dla wszystkich zarejestrowanych uczestników przewidzieliśmy skromny poczęstunek, który serwowany będzie w trakcie dwóch przerw.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.tedxkoszalin.pl oraz śledzenia profilu na Facebooku

Złotymi sponsorami konferencji są:


Zobacz również:

konferencje konferencje w 75-400 koszalin wydarzenia 75-400 Koszalin Janina Bąk Kamil Kozieł Krzysztof Kuczkowski Łukasz Gołąbicki i Rafał Żak. Maciej Hojszyk Magdalena Jackowska-Rejman Marek Zmysłowski Sebastian Szajner Tomasz Manikowski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TEDxKoszalin 2017" jest TEDx Koszalin

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej