To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Jutro, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

TEDxKoszalin 2017


TEDxKoszalin 2017

Darmowa konferencja TEDx po raz drugi w Koszalinie

Pierwsza edycja słynnej konferencji TEDx odbyła się w Koszalinie w listopadzie 2016 roku i była ogromnym sukcesem. Chcemy powtórzyć to wydarzenie! Tym razem 25 listopada 2017 roku na scenie Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki wystąpi 10 prelegentów. Każdy z nich podzieli się z nami inspirującymi historiami. W niespełna 18 minut postara się przekazać ideę, która ma potencjał zmienić Twój punkt widzenia.

The Rhythm of Your Mind to hasło przyświecające tegorocznej edycji TEDxKoszalin. Chcemy zaintrygować i zmusić do myślenia. Lubisz słuchać o czymś, co jest dla Ciebie nowe i odkrywcze? Szukasz inspiracji? Cudze historie potrafią Cię poruszyć i sprawić, że chcesz zmienić coś w swoim życiu? W takim razie TEDxKoszalin to wydarzenie, w sam raz dla Ciebie.

W programie konferencji między innymi 10 prelekcji bardzo ciekawych osobistości. Wśród nich: Janina Bąk, Magdalena Jackowska-Rejman, Krzysztof Kuczkowski, Maciej Hojszyk, Tomasz Manikowski, Sebastian Szajner, Kamil Kozieł, Marek Zmysłowski, Łukasz Gołąbicki i Rafał Żak. Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej www.tedxkoszalin.pl.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11:00 w sobotę 25.11.2017 i potrwa do godziny 16:00. Wydarzenie jest w pełni darmowe. Sala koszalińskiej Filharmonii dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, dlatego też, aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować. Wpuszczane będą tylko osoby, wcześniej zarejestrowane za pośrednictwem naszej strony www lub strony evenea.pl Rejestracja jest imienna i będzie sprawdzana w dniu konferencji. Dla wszystkich zarejestrowanych uczestników przewidzieliśmy skromny poczęstunek, który serwowany będzie w trakcie dwóch przerw.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.tedxkoszalin.pl oraz śledzenia profilu na Facebooku

Złotymi sponsorami konferencji są:


Zobacz również:

konferencje konferencje w 75-400 koszalin wydarzenia 75-400 Koszalin Janina Bąk Kamil Kozieł Krzysztof Kuczkowski Łukasz Gołąbicki i Rafał Żak. Maciej Hojszyk Magdalena Jackowska-Rejman Marek Zmysłowski Sebastian Szajner Tomasz Manikowski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TEDxKoszalin 2017" jest TEDx Koszalin

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej