To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

PLNOG 24

23 Marca - 24 Marca od 147,60 zł
Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

Navigating The Future: Understanding AI - Kristina Maurer, Ars Electronica

Czym jest sztuczna inteligencja? Czym różni się od inteligencji naturalnej? Jak maszyny "myślą", w jaki sposób się "uczą" oraz co odróżnia ludzkie rozumowanie od maszynowego? Te zagadnienia podejmuje nowa, interaktywna wystawa w centrum sztuki, technologii i społeczności elektronicznej Ars Electronica w Linz.

O tym jak stworzyć angażującą i prowokującą do myślenia ekspozycję nt. sztucznej inteligencji opowie Kristina Maurer - producent i kurator wystawy "Understanding AI" - https://ars.electronica.art/outofthebox/en/ai/.

Kristina Maurer jest producentem i projektantem wystaw w Centrum Ars Electronica. Jako producent wykonawczy jest odpowiedzialna za realizację wystaw we współpracy z dyrektorem artystycznym, działem edukacji oraz mediacji kulturowej, a także projektantami wystaw i architektami. Produkuje wystawy wspólnie z uniwersytetami i instytucjami naukowymi, takimi jak: Europejska Agencja Kosmiczna, Tangible Media Group z MIT Media Lab czy Uniwersytet Sztuki w Linzu. Ściśle współpracuje z artystami, którzy działają na styku sztuki, nauki i techniki.

Wykład otwarty organizowany jest w ramach pilotażu programu rezydencji naukowo-artystycznej ART + DESIGN + SCIENCE realizowanego przez Science Now wraz z partnerami. Gospodarzem wydarzenia i partnerem programu jest Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach.

Pilotaż programu dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej o programie: https://sciencenow.studio/artdesignscience/

*Język wykładu - angielski


Zobacz również:

konferencje konferencje w 40-202 katowice wydarzenia 40-202 Katowice

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Navigating The Future: Understanding AI - Kristina Maurer, Ars Electronica" jest SCIENCE NOW SP.Z O.O.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej