To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Venture Day 2016 Warszawa

Venture Day 2016 to już czwarta edycja wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu stworzenie unikalnej przestrzeni do wymiany informacji, dzielenia się doświadczeniem oraz budowania relacji pomiędzy ludźmi związanymi z innowacjami - przedstawicielami funduszy VC, CVC i private equity, pracownikami działów i ośrodków badawczo-rozwojowych, przedsiębiorcami, naukowcami, startupowcami oraz przedstawicielami korporacji.

W tym roku konferencja Venture Day ma dwie odsłony - 17 i 18 listopada Organizatorzy zapraszają do Gdańska, a 30 listopada do Warszawy.

Edycja warszawska, która odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, to przede wszystkim duża ilość spotkań indywidualnych pomysłodawców i inwestorów odbywające się w sprawdzonej formule speed dating, a także wystąpienia (pitche) najlepszych projektodawców oraz networking. Spotkanie w stolicy to doskonała okazja do wzięcie udziału w Venture Day dla wszystkich tych, którzy z różnych względów nie będą mogli uczestniczyć w edycji gdańskiej.

Ponadto w ramach Venture Day Warszawa wybrani projektodawcy wezmą udział w intensywnym programie szkoleniowym poprzedzającym konferencję, którego celem będzie przygotowanie ich do wystąpień na scenie (pitchingu) przed inwestorami. Program szkoleniowy przewiduje dwudniowe szkolenie z Piotrem Buckim w zakresie przygotowania profesjonalnej prezentacji Elevator Pitch.

W programie edycji gdańskiej, która odbędzie się w największym centrum biznesowo-biurowym w północnej Polsce - Olivia Business Centre, znajdą się następujące wydarzenia:

  1. VIP Dinner - wieczorne spotkanie będące doskonałą okazją ku temu, by w nieco mniej formalnej atmosferze móc porozmawiać o biznesie, spotkać starych znajomych i nawiązać nowe kontakty,
  2. Prelekcje dotyczące zagadnień związanych z komercjalizacją innowacyjnych rozwiązań, transferem technologii do biznesu oraz wsparciem rozwoju innowacji w przedsiębiorstwach,
  3. Indywidualne spotkania pomysłodawców z inwestorami zorganizowane w formule Speed Dating,
  4. Networking dający możliwość swobodnej rozmowy, dyskusji i nawiązywania nowych kontaktów.

Kluczowym elementem Venture Day są indywidualne spotkania pomysłodawców z inwestorami oraz szefami działów R&D poszukującymi ciekawych, innowacyjnych rozwiązań.

W spotkaniach biorą udział pomysłodawcy, których projekty zgłoszone na konferencję spotkały się z zainteresowaniem inwestorów. Indywidualne spotkania odbywają się w przyjaznej, nieformalnej atmosferze i mają charakter swobodnej rozmowy przy kawie. Ich celem jest nawiązanie kontaktu i ocena możliwości rozpoczęcia współpracy. Wszystkie spotkania w ramach Speed Datingu trwają nie dłużej niż 20 minut i odbywają się według harmonogramu przygotowanego przez Organizatorów.


Venture Day Gdańsk - przejdź do strony z biletami

Zobacz również:

konferencje konferencje w 00-614 warszawa wydarzenia 00-614 Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Venture Day 2016 Warszawa" jest Innovation Hub Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej